راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران

اگر قصد خرید خانه در زرتشت تهران دارید در ابتدا محله های گران این بخش را بررسی کنید تا رویکرد سودآوری برای شما قابل قبول باشد.

 

محله های خوب خرید خانه در زرتشت تهران

زرتشت تهران به دو بخش غربی و شرقی خیابان ولیعصر تقسیم می شود. بیشتر کسانی که به دنبال خرید خانه در زرتشت تهران هستند بخش شرقی را انتخاب می کنند البته علت این امر هنوز مشخص نیست اما شاید در لیست بهترین مناطقی قرار دارد که مردم می توانند از آن سود خوبی کسب کنند. اگر بخواهیم نقشه زرتشت تهران را بررسی کنیم شامل خیابان ولیعصر، زرتشت غربی و شرقی و خیابان های جویبار و فلسطین می شود و منطقه کبکانیان را نیز شامل شده است. خیابان حافظ و صدر و همینطور خیابان میرزای شیرازی نیز در نقشه دیده می شود که به کوچه های عضدی و سربداران متصل هستند. این توضیحات را داده ایم تا متوجه شوید که این محله چه میزان از تهران را به خود اختصاص داده است. اسامی که در این بخش معرفی شده است محله های خوب خرید خانه در زرتشت تهران محسوب می شود که هم از نظر امنیت وضعیت خوبی دارد و هم از نظر ملک گزینه مناسبی محسوب می شود. موقعیت این خیابان به نسبت سایر بخش ها بهبود یافته است.

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران2

 

خرید خانه در زرتشت تهران (بخش غربی)

کسانی که زرتشت غربی را برای خرید خانه انتخاب می کنند باید به سراغ خیابان جویبار بروند که مربوط به یک چهارراه می شود. این خیابان به کوچه های یزدان و همینطور نوربخش وصل شده است. آپارتمان های بخش غربی اغلب کهنه تر از زرتشت شرقی هستند. بخش های غربی به نسبت بخش های شرقی دارای حد فاصل مناسب بوده و ساخت و سازها معماری های مختلفی دارند. کوچه های یزدان و نوربخش و غفاری با ساخت و سازهای جدید خود موقعیت خوبی برای خرید ملک محسوب می شوند. خیابان جویبار دوم که بیشترین تقاضا برای خرید خانه در زرتشت تهران را به خود اختصاص داده است شامل یک سری بخش بندی ها بوده که با هم بررسی می کنیم.

کوچه های سیما، سامان و سمندر سه کوچه ارزشمند در خیابان جویبار دوم هستند. اگر به ساز و کارهای این کوچه ها دقت کنید شامل یک سری طرح بندی های جدید می شود که می تواند به نوبه خود ارزش اقتصادی بالایی ایجاد نماید. معماری به کار رفته در این بخش ها به نسبت بخش های دیگر بسیار عالی هستند. تا به اینجای کار مشخص است که این کوچه ها از نظر سازه کمی به روزتر هستند اما قیمت خرید خانه در زرتشت تهران در سه کوچه اعلام شده کمی بالا است و احتمالاً به خاطر نظمی است که در بخش شمالی کوچه ها وجود دارد. این بخش ها از نظر شهرداری استاندارد هستند و زیر نظر بهترین مهندسان عمران اجرا شده اند. در صورتی که بودجه شما کمتر است می توانید به سراغ کوچه اصلی جویبار سوم بروید و کوچه های زیر شاخه کیوان و یزدی و شهرام می تواند از نظر اقتصادی و قیمت مقرون به صرفه باشد. اینطور که مشخص است، این کوچه ها ساز و کار های جدیدتری را پوشش داده اند. در ارزیابی های صورت گرفته دو نکته مهم مشخص شده است. اینکه برخی از کوچه های جویبار غربی هنوز آسفالت نیستند و شاید این موضوع دلیل بر قیمت ارزانتر آن باشد.

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران3

 

خرید خانه در زرتشت تهران در اطراف خیابان طباطبایی نیز یک انتخاب بسیار خوب است. این خیابان که وابسته به ضلع غربی است به کوچه های سیاوش و سمندر و سوسن وصل شده است و آپارتمان های یک الی 5 طبقه را پوشش می دهد. خبری از ساخت و سازهای مجتمع و انبوه سازی در این بخش ها وجود ندارد. از سوی دیگر موقعیت این بخش نسبت به کوچه هومان و سیمین بهتر است و کوچه های سیما و سامان در جدیدترین طرح شهرداری در نوبت پوشش آسفالت قرار گرفته اند. وضعیت قیمت خرید خانه در زرتشت تهران در زرتشت غربی رشد خوبی داشته است.

کوچه های چهارم و پنجم و ششم نیز وجود دارند که هر یک از نظر سازه قدیمی تر از بخش های اول و دوم هستند. البته کوچه رامین که بین جویبار چهارم و پنجم قرار گرفته است وضعیت بهتری به نسبت سایر بخش ها دارد.

در جدیدترین طرح ساخت و ساز کوچه های خجسته و مرجان مربوط به جویبار ششم شامل طرح پیش پرداخت شده است که می تواند برای کسانی که قصد دارند موقعیت ملک بهتری داشته باشند و از سرمایه خود نیز استفاده کنند انتخاب خوبی است و یک پیشنهاد واقعی محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران4

 

خرید خانه در زرتشت تهران (بخش شرقی)

از آنجایی که تقاضا برای خرید خانه در زرتشت تهران در بخش شرقی بیشتر از غربی است سعی می کنیم این بخش را به شکل تکمیل تر توضیح دهیم تا موقعیت آن مشخص شود. زرتشت شرقی در بخش شرقی ولیعصر قرار دارد و اولین کوچه ای که با رویکرد خرید ملک همراه است کوچه سروش است. کوچه سروش به طور کلی وابسته به زرتشت شرقی است و به خیابان ولیعصر نیز ختم می شود. قیمت خرید خانه در کوچه سروش گران است!

پس از این کوچه می توانید به سراغ کوچه پزشک پور رفته که هم قیمت منصفانه تری دارد و هم از نظر سازه توانسته با سلیقه افراد مختلفی سازگار باشد. این کوچه به بخش های حافظ و و ولیعصر متصل شده است. موقعیت کوچه پزشک پور بسیار خوب است و متکی به بخش های شرقی و غربی بوده و سطح اقتصادی خوبی را پوشش می دهد. بسیاری از انبوه سازان این منطقه را انتخاب خوبی می دانند.

کوچه جاوید موازی با کوچه پزشک پور است و به خیابان حافظ و خیابان ولیعصر متصل شده است که از سوی دیگر به بخش هایی مانند روشن نو نیز دسترسی دارد. این کوچه کمی شلوغ است و علت آن عبور و مرور خودرو برای رهایی از طرح ترافیک است و به عنوان میانبر استفاده می شود. خانه های این کوچه اغلب دارای سطح بندی های مخصوصی هستند و وابسته به بخش های شمالی تکمیل شده اند. خیابان جاوید و پرستو دو خیابان مهم و موازی با هم بوده که قیمت خرید ملک در هر دو مورد به شکل نسبتاً یکسان ارزیابی شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران5

 

محله های لوکس خرید خانه در زرتشت تهران

خیابان صدر که مربوط به منطقه زرتشت تهران است یکی از بهترین خیابان هایی است که وابسته به بهجت آباد بوده و ساخت و سازهای حرفه ای در این خیابان دیده می شود. خیابان صدر از نظر منطقه ای گزینه خوبی است به طوری که برخی از آپارتمان ها با جدیدترین معماری همراه هستند. این خیابان به بخش ولیعصر و خیابان حافظ وصل می شود و متصل به بهجت آباد است. موقعیت خیابان صدر به نسبت سایر بخش ها متفاوت است و البته که سطح منطقه ای خاص خود را دارد. در بهترین شرایط خیابان صدر می تواند وابسته به خیابان های عبده و پرستو تعیین موقعیت شود. این خیابان ها از نظر منطقه ای گزینه خوبی محسوب می شوند چون هم به ایستگاه تاکسی دسترسی دارند و هم می توانند سطح خوب گردشگری را شامل شوند.

خیابان های سرو و عضدی دو خیابان مشهور در زرتشت شرقی هستند که در نهایت به بهجت آباد ختم می شوند. اینطور که مشخص است این خیابان ها وابسته به کوچه های دهم و دوازدهم و پورفلاح بوده و از نظر ساخت و ساز کمی بهتر از بخش های غربی هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران6

 

مناطق ارزان قیمت خرید خانه در زرتشت تهران

در صورتی که بودجه کمتری دارید و قصد سرمایه گذاری در منطقه زرتشت تهران دارید دو راه پیش روی شما قرار می گیرد، می توانید به سراغ واحدهای ویلایی و قدیمی که در خیابان افتخاری نیا وجود دارد بروید. این خیابان ها دارای حد فاصل بین خیابان سربداران و پورفلاح است و توانسته موقعیت ملک خوبی داشته باشد.

کوچه لارستان یکی از کوچه های خوب در راستای ملک و املاک محسوب می شود. این کوچه به زیرشاخه های پورفلاح و چهاردهم و جلیلیان متصل است و در نهایت به کوچه هجدهم ختم می شود به طور کلی این خیابان وابسته به بخش بندی های مشخصی است و می توان برخی از خانه ها را خریداری کرد که در طرح های پیش فروش هستند.

خیابان های نوروزی و افتخار دو خیابان مهم در منطقه زرتشت هستند و البته که از نظر قیمت ملک گزینه خوبی محسوب می شوند. خیابان های جهانسوز و حسینی راد نیز به نوبه خود موارد خوبی هستند و می توانند از سوی دولت تعیین موقعیت شوند. در ارزیابی های صورت گرفته مشخص است که بسیاری از خیابان ها دارای طرح ترافیک هستند و این موضوع باید پیش از خرید ملک ارزیابی شود.

شما برای خرید خانه در زرتشت تهران باید در ابتدا مشخص کنید که علاقه به بخش غربی دارید یا شرقی و وضعیت هر بخش را مشخص کنید. بخش های شرقی مناسب تر از بخش های غربی هستند و هر یک زیر نظر گروه های مختلف ارزیابی می شوند. بخش های غربی به واسطه قیمت ارزانتر اغلب مورد تقاضا قرار می گیرند و بخش های شرقی از نظر سازه گزینه های بهتری هستند اما گرانتر بوده و می توانند انتخاب ایده آلی باشند.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در زرتشت تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :