راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران

راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران

محله فردوسی یک محله در منطقه 12 شهرداری تهران است و البته که میدان فردوسی یکی از شلوغ ترین و پرجمعیت ترین مناطق تهران محسوب می شود بنابراین اگر قصد خرید خانه در میدان فردوسی تهران دارید، بدانید که محله ای شلوغ را انتخاب کرده اید که ویژگی های مثبت و جذابی دارد.

 

با میدان فردوسی تهران آشنا شویم

خرید خانه در میدان فردوسی تهران نیاز به دقت بالایی دارد. میدان فردوسی یکی از میدان های قدیمی تهران است و از گذشته تا به امروز وجود داشته و ساختمان های قدیمی و مختلفی را مورد پوشش قرار داده است. مجسمه استاد سعدی در این میدان خودنمایی می کند. اگر سر خود را به هر سمت بچرخانید با انواع و اقسام صرافی ها روبرو می شوید، فروشگاه های چرم این منطقه در کل تهران شهرت دارند. جالب اینکه سفارت های مهمی مانند بریتانیا و آلمان و ترکیه در این میدان واقع شده اند به هر صورت میدانی پر از خاطرات خوب است. صرافی های میدان فردوسی از گذشته تا به امروز شهرت زیادی داشته اند به طوری که همه ارزهای خارجی این محله با قیمت مناسب خریداری می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران2

 

کسانی که قصد خرید خانه در میدان فردوسی تهران دارند می توانند به سراغ خیابان انقلاب، امام خمینی، فردوسی، حافظ، سعدی، چهارراه استانبول، خیابان سپهبد قرنی، لاله زار و وحدت و چراغ برق بروند. این خیابان ها موقعیت خوبی از نظر ملک و سازه داشته و سود اقتصادی خوبی را فراهم می سازند.

زمینه ایستگاه مترو و اتوبوس و تاکسی های شهری در اطراف میدان فردوسی بسیار خوب است و مشکلی از این دست وجود ندارد. چندین ایستگاه مترو و اتوبوس در این محله فعالیت دارند و به طور کلی ایستگاه های اتوبوس هلال احمر و حافظ و ویلا و دولت و منوچهری و فردوسی موارد مشهور هستند که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

امکانات شهری میدان فردوسی تهران بی نظیر است اگر قصد شما خرید واحدهای آپارتمانی باشد به سادگی متوجه خواهید شد که وضعیت منطقه بسیار خوب است. دسترسی به بیمارستان ها، مدارس و مساجد و بازارچه ها به خوبی فراهم شده است. مردم با وسایل نقلیه در شهر تردد می کنند و خیال شما بسیار جمع است که از امکانات شهری استفاده می کنید.

از نظر آب و هوایی باید به میزان بالای آلودگی این بخش اشاره کنید اما وجود فضاهای سبز در مقیاس های کوچک سبب تصفیه هوا تا حد زیادی شده است به طوری که در زمان اوج آلودگی هوا نیز می توان تردد در این منطقه را بدون مشکل در نظر گرفت. برای خرید خانه در میدان فردوسی تهران نگران هیچ چیز نباشید.

راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران3

 

وضعیت بازار مسکن در میدان فردوسی تهران

اگر قصد شما خرید خانه در میدان فردوسی تهران باشد باید در ابتدا اطلاعات خوبی در خصوص بازار مسکن این بخش داشته باشید. واحدهای آپارتمانی محله فردوسی خوب هستند و تجهیزات مناسبی را پوشش داده اند. واحدهای آپارتمانی 4 خوابه نیز وجود دارد که از نظر امکانات بسیار مجهز هستند. شما برای خرید آپارتمان در تهران در بین خانه ها و آپارتمان ها تنوع زیادی دارید و قیمت ها به روز توافق می شود. برخی از بخش های فردوسی از نظر قیمت ارزانتر از سایر بخش ها هستند و فرصت مناسبی برای خرید خانه در میدان فردوسی تهران با قیمت ارزان محسوب می شود.

 

محله های خوب خرید خانه در میدان فردوسی تهران

تا به اینجای مقاله در مورد میدان فردوسی و وضعیت مسکن، سازه، آب و هوا و شرایط دسترسی و وسایل نقلیه عمومی صحبت کردیم. حالا نوبت به بررسی ریز این منطقه از نظر سازه و رویکرد اقتصادی است. وقتی به نقشه میدان فردوسی یا محله فردوسی تهران دقت کنیم، دانشگاه صنعتی امیرکبیر بهترین گزینه محسوب می شود. این دانشگاه وابسته به باغ سفارت روسیه بوده و در ضلع شمالی منطقه قرار دارد. آپارتمان هایی که در اطراف دانشگاه قرار دارند از نظر قیمت وضعیت بسیار خوبی داشته و سطح دسترسی بی نظیری را فراهم می سازند.

دبیرستان البرز در نزدیکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر قرار دارد و کسانی که دوست دارند در این محدوده اقدام به خرید ملک نمایند می توانند به سراغ پل کالج و خیابان انقلاب اسلامی بروند که سازه های خوبی را پوشش می دهد. پل کالج به طور کلی وابسته به انقلاب اسلامی بوده و البته که به سطح استاد شهریار نیز وصل شده است. خیابان استاد نجات الهی از دیگر خیابان های مهم مربوط به انقلاب اسلامی محسوب می شود که به دانشگاه و دبیرستان متصل شده است و انبوه سازی خوبی را در بر گرفته است. در راستای خرید خانه در میدان فردوسی تهران بهتر است به سراغ مناطق مرکزی بروید.

خیابان ولیعصر نیز سمت شمالی دانشگاه صنعتی امیرکبیر را پوشش داده است، این خیابان از نظر قیمت خرید ملک کمی بالا است و نیاز است که سطح قیمت گذاری مشخص شده باشد. از بررسی های مهمی که برای خیابان های ولیعصر و بخش برادران مظفر در نظر گرفته شده است مشخص است که این بخش متفاوت از بخش های دیگر تعیین موقعیت شده است.

 

خرید خانه در میدان فردوسی تهران در اطراف بوستان

بوستان هنرمندان یکی از بخش های مهم مربوط به فردوسی تهران است که به ایرانشهر نیز شهرت دارد و در انتهای خیابان ایرانشهر قرار گرفته است. کوچه های طالقانی و همینطور خیابان های قرنی و شاداب بخش های مهم در راستای خرید ملک هستند. این کوچه ها سطح منطقه ای خاص خود را دارند که زیر نظر دولت تعیین موقعیت می شوند. اینطور که مشخص است این بوستان در لیست بوستان های مهم گردشگری است و غیربومیان نیز با آن آشنایی زیادی دارند. موقعیت این بوستان بسیار خوب است و وابسته به خیابان های موسوی و آذرشهر است و می تواند یکی از گزینه های مناسب برای خرید ملک محسوب شود.

راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران4

 

باغ سفارت انگلستان از دیگر بوستان های مهم منطقه فردوسی محسوب می شود. این باغ به طور کلی به خیابان های جمهوری اسلامی و فردوسی وصل شده است و به بخش غزالی نیز دسترسی دارد. موقعیت این باغ به نسبت باغ های اطراف بهتر است از این بابت که سطح دسترسی از باغ سفارت انگلستان به کوچه های اطراف شهر می تواند شاخص بندی مخصوصی داشته باشد. باغ غزالی از باغ های مهمی است که به پل حافظ نیز وصل شده است. از سوی دیگر این باغ به خیابان تقوی نیز متصل است. خرید خانه در میدان فردوسی تهران در بخش های غربی با ثبات قیمت بیشتری همراه است.

خیابان شیخ های در لیست خیابان های خوب برای خرید ملک محسوب می شود. این خیابان به طور کلی به بخش های رازی و جامی وصل شده است و قیمت گذاری ملک برای این خیابان ها بهتر است.

 

خرید خانه در میدان فردوسی تهران در اطراف سعدی شمالی

خیابان سعدی شمالی یکی از مدرن ترین خیابان های تهران است که به کوچه های بخارا، جابرزاده و بیمه وصل شده است. این خیابان به طور کلی از سمت شرقی پوشش دهی منطقه ای خوبی دارد و از سمت غربی به کوچه های کوله و رفاهی و مهران وصل شده است. کوچه های اول و فرهاد دو مورد خوب برای خرید ملک محسوب می شوند این دو گزینه از نظر قیمت گذاری شرایط خوبی دارند. در صورتی که قصد شما خرید ملک به صورت پیش پرداخت باشد کوچه های بخش غربی دیبا و نادری نیز گزینه های مهمی محسوب می شوند. در بهترین رویکرد اینطور به نظر می رسد که برخی از کوچه ها هستند که می توانند دسترسی مناسبی داشته باشند. دسترسی به بخش های غربی و شرقی از نظر وسایل حمل و نقل عمومی پیش بینی شده است و ایستگاه اتوبوس و مترو را شامل می شود. اینطور که بررسی ها نشان داده است کوچه های آرایش و رزاقی نیز می توانند مربوط به محدوده سعدی شمالی باشند و البته که موقعیت ملک مناسبی دارند. خرید خانه در میدان فردوسی تهران از نظر منطقه ای تایید شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران5

 

خرید خانه در میدان فردوسی تهران در اطراف بیمارستان

بیمارستان امیراعلم یکی از بیمارستان های مهم در منطقه لاله زار نو است و به کوچه های صفا وصل شده است. این بیمارستان وابسته به بخش های رفیعی و همینطور آقاجان بوده و می تواند سیاست های اقتصادی بالایی داشته باشد. موقعیت این بیمارستان در بخش های فرهاد و همینطور رمضان علی نیز ارزیابی می شود. کوچه های برق و مهنا نیز به بیمارستان نزدیک هستند. آپارتمان سازی در این بخش ها بسیار رشد داشته است و سبب شده تا وضعیت گردشگری خوبی داشته باشد. ارزیابی ها نشان می دهد که آپارتمان های هر بخش وابسته به سطح معماری که دارند قیمت گذاری می شوند. کوچه های کریمی و بهداشت و زمانی و مهر اول در لیست کوچه های مهم برای خرید خانه در میدان فردوسی تهران محسوب می شوند. موقعیت این کوچه ها بسیار خوب است و می تواند از نظر ملک نیز انتخاب خوبی باشد.

 

نتیجه گیری

برای خرید خانه در میدان فردوسی تهران می توانید به سراغ کوچه های اطراف باغ موزه نگارستان بروید که هم به بخش های دانشسرا نزدیک است و هم به خیابان اصلی ابن سینا وصل شده است. کوچه های گیام و صفی و شاد و قوانلو از بخش های مهم مربوط به این منطقه هستند و سطح اقتصادی بالایی دارند. ارزیابی های صورت گرفته نشان می دهد که برخی از کوچه های سیاح و پیام و رزاقی و سلطانی نیز موقعیت منطقه ای خوبی دارند و قیمت ملک در این بخش ها مناسب تر از سایر بخش ها است.

نادری یکی از کوچه های مهم مربوط به فردوسی تهران است. این کوچه سطح منطقه ای خوبی دارد و به همراه بخش های مصدقی و بابک در لیست خیابان های مهم فردوسی تهران هستند که از امنیت خوبی برخوردار هستند.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در میدان فردوسی تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :