راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج

نام دیگری که برای گوهردشت کرج انتخاب شده است رجایی شهر است. این محله در شمال کرج قرار دارد. گوهردشت در لیست محله های شلوغ کرج قرار دارد و البته که بخش مهمی از البرز محسوب می شود. یک سری مراکز مهم و تفریحی در این منطقه دیده می شود که می تواند سهم گردشگری خوبی ایجاد نماید. به زبانی اگر بخواهیم به شما بگوییم برای خرید خانه در گوهردشت کرج نیاز به پول بالایی دارید. ساکنین گوهردشت از قشر بالای جامعه محسوب می شوند و اغلب در لیست بازاریان بزرگ قرار دارند.

 

شرایط خرید خانه در گوهردشت کرج

گوهردشت کرج دارای یک خیابان اصلی است که در لیست مهمترین خیابان های این منطقه قرار دارد و قطعاً خرید خانه از این خیابان کار دشواری است. موضوع دیگر اینکه گوهردشت کرج منطقه ای با خیابان های مشهور است. مثلاً دارای یک خیابان مرکزی مهم است و همینطور یک سری بخش ها را شامل می شود که در ایام عید بسیار شلوغ هستند.

خیابان اصلی در این منطقه از سه راه گوهردشت یعنی پل گوهردشت آغاز می شود و در نهایت با بلوار موذن ادامه دار است، در این خیابان خانه ها هم ویلایی هستند و هم از نظر آپارتمان سازی موقعیت خوبی دارند، از سوی دیگر از نظر دسته بندی نیز می تواند موقعیت خوبی برای سرمایه گذاری محسوب شود. این خیابان پس از فلکه اول به شکل یک طرفه هدایت می شود و آپارتمان سازی برای این بخش به شکل انبوه سازی دیده می شود. در خیابان اصلی منطقه گوهردشت کرج، 14 خیابان فرعی دیده می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج1

 

مناطق خوبی که برای خرید خانه در گوهردشت کرج می توان به آنها اشاره کرد، بلوار رستاخیز و بلوار ملکشاه است که به ترتیب به نام های جمهوری اسلامی و استقلال تغییر کرده است. همینطور بلوار اشتراکی  مصطفی خمینی نیز در لیست منطقه هایی قرار دارد که برای خرید خانه در گوهردشت کرج مناسب هستند.

در صورتی که قصد خرید خانه در گوهردشت کرج دارید می توانید به سراغ محله های قدیمی تر بروید که شامل محله اوقافیها است که از میدان طالقانی آغاز می شود و در نهایت تا فلکه اول گوهردشت ادامه می یابد. این منطقه از سمت شرق به خیابان اول آزادی و از سمت غرب به بلوار شهرداری متصل می شود و موقعیت منطقه ای این خیابان خوب است. خرید خانه در گوهردشت کرج در بلوار انقلاب نیز دیده می شود. بلوار انقلاب در لیست بلوارهای خوب خرید خانه در گوهردشت است و منطقه ای بسیار خوب و خاص محسوب می شود که اغلب بر اساس سبک خانه های ویلایی که دارد شناخته شده است.

 

خرید خانه در گوهردشت کرج در بخش شهرک ها

گوهردشت کرج شامل یک سری شهرک ها می شود که تعدادشان زیاد نیست اما می تواند موقعیت خوبی برای خرید ملک محسوب شوند. چهار شهرک شهید جهازی ها، بهارستان، آسمان و بهداری گزینه های خوبی هستند که موقعیت خرید خانه در گوهردشت کرج را شامل می شوند. شهرک شهید جهازی ها مربوط به انتهای خیابان آزادی است که ساختمان سازی در این بخش اغلب به واسطه شخصی سازی شهرت خوبی دارد و مصالح به کار رفته بسیار عالی هستند به طوری که می تواند دسته بندی خوبی داشته باشد. منطقه دیگر با عنوان بهارستان که از ورودی جاده آتشگاه است خود می تواند سهم ارزشمندی را شامل شود. خیابان دیگر مربوط به خیابان پیروزی است که به نوعی می تواند ساختار منطقه ای خوبی داشته باشد و از نظر ساختمان های چند طبقه ای بسیار ایده آل محسوب می شود. همینطور یک منطقه با عنوان بهداری نیز وجود دارد که شاخص اصلی مربوط به شهرک ها را در بر می گیرد.

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج2

 

خرید خانه در گوهردشت کرج در مناطق نزدیک به پارک

گوهردشت کرج شامل پارک و پردیس های مختلفی است که هر یک می تواند شرایط خوبی برای خرید ملک محسوب شوند. مثلاً پارک سه باندی یکی از پارک های مهم در گوهردشت کرج محسوب می شود که نرسیده به خیابان قائم است و البته از زاویه دیگر به نبش خیابان سه باندی و باغ ایرانی متصل می شود. این خیابان به طور کلی وابسته به میدان طالقانی دسته بندی می شود.

یک سری تفرجگاه های مهم نیز در محله گوهردشت قرار دارد که با عناوین آتشگاه، محمودآباد و سیاهکلان شناخته می شود که موقعیت ملک در این محله ها بر اساس نوع ساخت قیمت گذاری می شود. مشخص است که هر یک از تفرجگاه های مربوط به گوهردشت کرج دارای المان های مخصوصی هستند که خود می توانند شرایط مخصوصی داشته باشند.

ساخت و سازهایی که در اطراف مرکز خرید مهستان دیده می شود سهم اقتصادی خوبی را وارد کرج کرده اند به طوری که می تواند ساختار واقعی تر را شامل شود. این مرکز خرید به طور کلی بر اساس موقعیت تحقیقاتی که دارد بررسی می شود. از سوی دیگر خرید خانه در گوهردشت کرج می تواند ساختار واقعی تری داشته باشد و سطح ارزشمندی از نوع ملک را در بر بگیرد.

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج3

 

چرا قیمت خرید خانه در گوهردشت کرج بالا است؟

شاید برای شما هم عجیب باشد که چرا قیمت خرید خانه در گوهردشت کرج بالا است؟ موضوع از این قرار است که این منطقه در حال ساخت و ساز است و به نوعی جوان سازی در بخش های مختلف این منطقه صورت می گیرد. بیشتر افرادی که از تهرانپارس قصد مهاجرت به کرج دارند به فکر خرید خانه در گوهردشت کرج هستند و می تواند موضوع مهمی را شامل شود. این منطقه نه چندن بالای شهر است اما به هر صورت یک منطقه متوسط محسوب می شود. این منطقه بافتی جالب دارد که گردشگران را سمت خود جلب می کند و بخش مهمی از گردشگری را به خود اختصاص می دهد. از سوی دیگر این منطقه به واسطه محله های مسکونی خود دسته بندی خوبی شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج4

 

یک سری مناطق مسکونی در گوهردشت کرج دیده می شود که مربوط به قشرهای متوسط است و به نوعی وضعیت درآمدزایی مربوط به این مناطق اهمیت زیادی دارد. از یاد نبرید که قیمت این محله ها هر ساله در شرایط تحریم تغییرات زیادی خواهد داشت و باید در این زمینه دقت ویژه صورت بگیرد.

 

بهترین فاز خرید خانه در گوهردشت کرج

اغلب افرادی که به سراغ خرید خانه در گوهردشت کرج می روند، فاز یک این منطقه را بهترین گزینه می دانند. به هر صورت این فاز وابسته به موقعیتی که دارد ارزیابی می شود. بر اساس نقشه های مربوط به گوهردشت کرج، فاز یک این شهر وابسته به مناطق هفتم و ششم است و همینطور در راستای بخش های پنجم نیز ارزیابی می شود. این فاز به واسطه موقعیت بخش بندی ای که دارد توانسته به راه های اصلی و فرعی نیز متصل شود. اینطور که مشخص است خرید خانه در گوهردشت کرج در این فاز وابسته به خیابان های اصلی بررسی می شود. بلوارهایی که مربوط به فضای سبز هستند نیز سهم خوبی از قیمت خرید خانه در گوهردشت کرج را شامل می شوند. خیابان آزادی خیابانی طویل است و موقعیت منطقه ای خوبی برای سرمایه گذاران دارد اما در لیست خیابان های شلوغ گوهردشت کرج قرار می گیرد. از سوی دیگر یک سری فازها وجود دارد که مربوط به مسیر های فرعی می شود.

مسیر استخر دانشگاه هنر در گوهردشت کرج نیز مسیر درستی است و می تواند دسته بندی خوبی داشته باشد. از سوی دیگر دو بلوار مهم در این منطقه دیده می شود که واحد بندی های یاسر و بعثت را به خود اختصاص می دهد و ساخت و ساز در این بخش نیز بیشتر از قبل است.

راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج5

 

از سوی دیگر یکی از مناطق خوبی که می توانید خرید خانه در گوهردشت کرج با قیمت ارزانتر داشته باشید فاز دو گوهردشت است که می تواند در راستای بخش بلوار رستاخیز بررسی شود. البته که بلوار شکوهی در سال گذشته از نظر تعرفه بندی گزینه خوبی محسوب می شود. در جدیدترین شرایط خرید خانه در گوهردشت کرج بهتر است موقعیت فرعی از اصلی شناسایی شود. برخی از موقعیت های فرعی هستند که به سه سمت وابسته بوده و می تواند از نظر قیمت کمی گرانتر باشند و برخی از بخش ها نیز هستند که کمی دورتر از خیابان اصلی قرار دارند و از نظر قیمت گذاری در موقعیت خوبی قرار دارند.

مشاهدات صورت گرفته نشان می دهد که خرید خانه در گوهردشت کرج برای کسانی که در تهران نمی توانند وارد مناطق گران قیمت شوند، گزینه خوبی محسوب می شود. مشخص است که وضعیت خرید ملک در این منطقه به شکلی است که هر بخش می تواند از بخش دیگر جدا باشد. یک رویکرد مهم اینکه بسیاری از خانه های گوهردشت کرج دارای سند هستند و شرایط قولنامه ای برای این بخش دیده نمی شود. یک سری محله ها نیز وجود دارد که می تواند بر اساس نقشه های شهری دنبال شوند. در سال های اخیر گوهردشت کرج در لیست مناطقی قرار گرفته است که می تواند قابل دسته بندی باشد و وضعیت خرید خانه در این منطقه از سایر مناطق متفاوت است. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد گوهردشت کرج می تواند یکی از بهترین مناطق شهری محسوب شود و موقعیت اعیان نشینی بسیار خوبی دارد و رویکرد رشد سرمایه برای این منطقه بهتر از سایر بخش های البرز دیده می شود.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در گوهردشت کرج مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :