راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج

راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج

جهانشهر منطقه هشت کرج است و یکی از محله های خوب این منطقه محسوب می شود. خرید خانه در جهانشهر کرج بیشتر در بخش شمالی آن دیده می شود به دلیل فضای خوب حاجی آباد که هم از نظر آب و هوا در شرایط خوبی قرار دارد و هم به واسطه ملک رشد اقتصادی درستی را دنبال کرده است. از سوی دیگر جهانشهر در لیست مناطقی قرار می گیرد که اغلب خیابان ها و محله های آن مشابه به هم هستند و این موضوع قیمت خرید خانه در جهانشهر کرج را با ثبات بهتریی دنبال می کند. در این مقاله در خصوص موقعیت جغرافیایی جهانشهر صحبت می کنیم تا بافت این شهر مشخص باشد، یعنی میخواهیم این شهر را به واسطه موقعیت منطقه ای که در زمینه خرید و فروش دارد بسنجیم و در نهایت نیز موقعیت جهانشیر را در زمینه رشد ملک و املاک بررسی می کنیم. خیابان های مهم و سایر امکانات جهانشهر نیز بخشی از پژوهش ما محسوب می شود.

 

موقعیت جغرافیایی جهانشهر

جهانشهر از سمت شمال به حاجی آباد ختم می شود، از سمت غرب به کوی کارمندان متصل می شود و از سمت جنوب نیز به چهارصددستگاه وصل می شود. این منطقه از بخش شرق به بلوار طالقانی متصل می شود. در تاریخچه نام جهانشهر در مورد جهان یعنی همسر محمد صادق فاتح بسیار صحبت شده است. این منطقه در گذشته باغ های زیادی داشت و فضای سبز آن شهرت فراوانی پیدا کرده بود. از سوی دیگر بسیاری از باغهای این منطقه در حال حاضر رو به ویرانی رفته اند اما هنوز از نظر گردشگری منطقه خوبی محسوب می شود. در خرید خانه در جهانشهر کرج بسیاری از افراد که این منطقه را به خوبی می شناسند، دوست دارند نزدیک به پارک تنیس جهانشهر را انتخاب کنند، این موضوع برای کودکان و نوجوانان بسیار ارزشمند است. از سوی دیگر در این منطقه باشگاه پینت بال جهانشهر نیز دیده می شود. باغ خانواده یعنی پیست دوچرخه سواری جهانشهر هم گزینه بسیار قابل قبولی است. از نظر جغرافیا باشگاه میلاد می تواند موقعیت منطقه ای خوبی برای خرید خانه در جهانشهر کرج محسوب شود.

راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج1

 

کسانی که به دنبال خرید خانه در کرج هستند، منطقه جهانشهر را انتخاب خوبی می دانند، علت این امر مشخص است. دسترسی این شهرستان به نسبت سایر بخش ها بسیار بیشتر است و دارای پل ارتباطی خوبی خواهد بود. ادارات و ساختمان های دولتی و خصوصی به همه بخش های جهانشهر نزدیک هستند و می تواند یک رویکرد بسیار خوب باشد.

 

بهترین مناطق خرید خانه در جهانشهر کرج

افرادی که روزانه نیاز به روال اداری دارند باید منطقه زندگی خود را نزدیک به محله هایی که ادارت دولتی جهانشهر در آن قرار گرفته اند، انتخاب نمایند. مثلاً افراد می بایست در نزدیکی فرمانداری کرج خانه خریداری کنند و یا به سراغ محله هایی بروند که نزدیک به آموزش و پرورش ناحیه سه کرج است. همینطور یک سری ادارات دیگر اعم از سازمان فنی و حرفه ای و جمعیت هلال احمر شهرستان کرج نیز در جهانشهر دیده می شود.

موضوع دیگر برای کسانی است که نیاز دسترسی به مراکز بیمارستان دارند، محله هایی در این بخش هستند که نزدیک به مرکز بهداشت و درمان و همینطور بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مدنی است. بیمارستان کسری و مرکز توانبخشی جامع شهدای کرج نیز در جهان دشت قرار دارد.

در صورتی که صاحب فرزند هستید دسترسی به پارک های مختلف جهانشهر کرج بسیار مهم است. می توانید به سراغ پارک خانواده و پارک تنیس بروید و یا در اطراف پارک بانوان ملک مورد نظر را خریداری کنید. از یاد نبرید که مساجد این منطقه نیز زیاد هستند و خرید خانه در اطراف اماکن مذهبی نیز رونق گرفته است.

راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج2

 

یکی از مناطق خوب برای خرید خانه در جهانشهر کرج مربوط به میدان شهید مدنی است که در گذشته شیر و خورشید شناخته میشد. این میدان به طور کلی دارای موقعیت منطقه ای جالبی است و دسترسی از آن به سایر بخش ها نیز آسانتر است. میدان هلال احمر یا لادن سابق، منطقه ای کمی دورتر از مرکز شهر است اما از نظر قیمت خرید خانه در جهانشهر کرج گزینه خوبی محسوب می شود.

سه میدان مهم دیگر در جهانشهر وجود دارد که به ترتیب گلها، جمهوری اسلامی و سپاه نامیده می شود. میدان جمهوری اسلامی به طور کلی بهترین گزینه برای زندگی محسوب می شود و می تواند دسترسی به میدان ها  و خیابان های دیگر را به سادگی فراهم سازد.

 

گرانترین محله های خرید خانه در جهانشهر کرج

در بین سایر خیابان هایی که برای خرید خانه در جهانشهر کرج انتخاب می شود، خیابان های اصلی مانند بلوار بهارستان، بلوار ماهان و بلوار جمهوری اسلامی، گرانترین هستند. این خیابان ها به طور کلی دارای موقعیت گردشگری خوبی هستند و دسترسی از هر نقطه شهر به آنها فراهم می شود.

خیابان هلال احمر در گذشته کمتر مورد توجه برای خرید خانه در جهانشهر کرج قرار می گرفت اما امروزه نگاه متفاوتی به آن شده است. همینطور خیابان های سردخانه و کسری در لیست دو مورد از خیابان های مهم در جهانشهر محسوب می شوند و می توانند قیمت گران تری داشته باشند.

خیابان های فرعی در این منطقه از نظر قیمت ارزانتر هستند. خیابان مریم شرقی و خیابان مازیار شرقی در واقع حد فاصل خیابان شکوفه و بهارستان است که موقعیت منطقه ای خوبی را شامل می شود.

خیابان های مهران، ترانه شرقی، ارکیده شرقی و سیمای شرقی از خیابان های مهم فرعی در جهانشهر کرج محسوب می شوند. این خیابان ها از نظر قیمت گذاری شرایط درستی دارند و می توانند برای زندگی نیز قابل قبول باشند.

کسانی که دوست دارند بین حدفاصل بهارستان و ماهان زندگی کنند می توانند به سراغ خیابان کیوان، افشین، غزل و مریم بروند. خیابان مازیار، مهران و ترانه از دیگر خیابان های مهم برای زندگی در جهانشهر هستند. اینطور که مشخص است افرادی که دوست دارند خرید خانه در جهانشهر کرج با وام داشته باشند می توانند به سراغ خیابان سیما و ماندانا بروند، خیابان ده متری بنفشه نیز از دیگر مناطق مهم در جهانشهر کرج است که موقعیت منطقه ای جذابی دارد و می تواند برای ساخت و ساز بسیار خوب باشد.

 

محله های ارزان خرید خانه در جهانشهر کرج

در صورتی که قصد دارید ملکی با قیمت مناسب تری در جهانشهر کرج داشته باشید می توانید به سراغ خیابان یاس یا فریما بروید، خیابان ناز و زهره نیز در حد فاصل خیابان هلال احمر و فرمانداری قرار دارد و موقعیت منطقه ای این بخش بسیار قابل قبول است.

البته که حد فاصل خیابان فرمانداری و خیابان کسری نیز یک سری خیابان ها وجود دارد که برای زندگی مناسب هستند. خیابان شهید نژاد فلاح و شهید رازقی از موارد ارزان و مناسب در جهانشهر کرج محسوب می شوند. البته که وضعیت زندگی در این محله ها قابل قبول است و می تواند سطح بندی درستی داشته باشد.

موضوع دیگر زندگی در خیابان چهارم و پنجم و ششم غربی است که با توجه به بافت قدیمی که دارد می تواند از نظر قیمت در شرایط مناسبی قرار بگیرد. به طور کلی خیابان شهید بقائی در این خیابان هایی است که افراد دوست دارند سرمایه گذاری خوبی در آن داشته باشند چون سودآوری این منطقه در سه سال اخیر بسیار واضح است. خرید خانه در جهانشهر کرج سخت نیست.

خیابان رستم و گلایل دو خیابان زیبا هستند که حد فاصل خیابان کسری و بلوار جمهوری اسلامی قرار دارد. خیابان مینا به طور کلی یکی از مناطق ارزان محسوب می شود و به طور کلی از نظر متراژ نیز تنوع خوبی دارد. در سال های اخیر خرید در برخی از مناطق بسیار قابل قبول محسوب می شود.

 

مناطق متوسط خرید خانه در جهانشهر کرج

خیابان شقایق و لاله دو خیابان مشهور در جهانشهر کرج هستند که از نظر خرید ملک در شرایط متوسط قرار دارند، این دو منطقه به واسطه شرایط مناسبی که دارند بیشتر مورد توجه مهاجران قرار گرفته اند، وضعیت ملک در این دو خیابان از گذشته بهتر است. املاک دارای سطح رشد خوبی هستند و فضای سودآوری نیز برای این خیابان ها بسیار عالی است. البته که خیابان شقایق می تواند سازماندهی بهتری به نسبت مناطق دیگر داشته باشد و رشد گردشگری در آن نیز بهتر است.

خیابان بوستان نیز در منطقه جهانشهر در لیست موارد پر اهمیت قرار دارد، این خیابان هم بافت قدیمی و ویلایی دارد و هم شامل بافت جدید و مدرن است. مشخص است که رویکرد این خیابان به نسبت سایر بخش ها شامل دسته بندی درستی است. از سوی دیگر یک منطقه وجود دارد که می تواند برای زندگی جالب به نظر برسد خیابان گلبرگ است که دسترسی به بخش های تفریحی در این خیابان بسیار خوب است. خیابانی پر از فضای بکر که پوشش گیاهی خوبی نیز دارد. خرید خانه در جهانشهر کرج در برخی خیابان ها ارزانتر است.

راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج3

 

دسترسی از هر نقطه شهر به بخش های مختلف به واسطه نقاط دسترسی مشخص می شود. از سوی دیگر وضعیت گردشگری هر منطقه نیز معلوم است و می تواند موقعیت ملک قابل قبولی داشته باشد. وضعیت گردشگری در جهانشهر کرج آنقدر خوب و کاربردی است که می تواند هر نقطه از این شهر را برای زندگی در نظر داشت. مغازه های متنوعی نیز در جهانشهر کرج دیده می شود که به نوعی بخشی از امکانات رفاهی این شهر محسوب می شود و رشد بهتری برای آن دیده شده است.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در جهانشهر کرج مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :