راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران

فرمانیه تهران یک پکیج کامل است و هر آنچه که دوست دارید را در بر می گیرد. شما با خرید خانه در فرمانیه تهران می توانید به امکانات گسترده ای دست یابید که شاید در سایر بخش های تهران در دسترس شما قرار نگیرد. در این مقاله می خواهیم در ابتدا در خصوص موقعیت جغرافیایی فرمانیه تهران صحبت کنیم و این منطقه را از نظر بافت و موقعیت ساخت و ساز ارزیابی کنیم. سپس قصد داریم در خصوص امکانات منطقه ای فرمانیه بررسی هایی داشته باشیم. سالن های ورزشی و سیستم های هوشمند و همینطور امکانات مربوط به این منطقه توانسته به شکل دقیق دنبال شود. در بررسی خرید خانه در فرمانیه تهران بهتر است در ابتدا این منطقه را معرفی کنیم.

 

معرفی منطقه فرمانیه تهران

فرمانیه تهران از بخش های شمال تهران و منطقه ای لوکس و اعیان نشین است. این منطقه از نظر جغرافیایی موقعیت بسیار خوبی دارد. فرمانیه از سمت شمال به نیاوران متصل است و از سمت شرق نیز به پاسداران متصل می شود. از سوی دیگر منطقه از سمت غرب وابسته به پاسداران بوده و از سمت جنوب نیز مربوط به اتوبان صدر است. از یاد نبرید که موقعیت منطقه ای فرمایه بسیار جذاب است. و می تواند سطح اقتصادی خوبی داشته باشد. کسانی که قصد خرید خانه در فرمانیه تهران را دارند اغلب ترجیح می دهند که به سراغ خیابان های مهم این منطقه بروند. اجازه دهید در معرفی فرمانیه تهران در خصوص خیابان های مهم آن کمی بیشتر صحبت کنیم. خیابان هایی که می تواند هم ساخت و ساز خوبی را در بر بگیرد و هم از نظر اقتصادی در شرایط بهتری باشد. خیابان های پاسداران شمالی و خیابان سنبل دو بخش مهم در فرمانیه هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران2

 

شما برای خرید خانه در فرمانیه تهران می توانید به سراغ خیابان سنبل بروید. نام دیگری که برای این خیابان در نظر گرفته می شود سلمانپور ظهیر است و خیابانی پر از درخت که توانسته فضای سبز و خاصی داشته باشد. این محله به طور کلی بر اساس برج ها و آپارتمان های خاصی که دارد بررسی می شود. این خیابان ها به طور کلی دارای موقعیت منطقه ای جذابی هستند. آپارتمان های فرمانیه هر یک بر اساس موقعیت منطقه ای که دارند قیمت گذاری می شوند. البته که آپارتمان های اطراف برج های فرمانیه به خصوص برج های دوقلوی فرمان گزینه های خوبی برای خرید ملک محسوب می شوند و از نظر قیمت نیز گران هستند. اینطور که مشخص است وضعیت خرید خانه در فرمانیه تهران برای قشر متوسط کمی دشوار است.

شما برای خرید خانه در فرمانیه تهران باید به سراغ خیابان هایی بروید که هم از نظر امکانات در شرایط خوبی هستند و هم قیمت بالایی دارند. البته که سطح قیمت گذاری برای برخی از خانه ها به واسطه سطح دسترسی بی نظیر است. البته که موقعیت ملک در این منطقه می تواند به شکلی باشد که فرد بخشی از سرمایه مورد نظر را ارزیابی کند و سطح اقتصادی برای این منطقه می تواند دست یابی خوبی داشته باشد. در این منطقه می توانید سطح بین المللی بالایی را در بر بگیرید و از خرید ملک به سودآوری خوبی برسید و سرمایه گذاری داشته باشید.

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران3

 

خرید خانه در فرمانیه تهران از نظر دسترسی

کسانی که به دنبال خرید خانه در فرمانیه تهران هستند همیشه نگران سطح دسترسی این منطقه هستند و این موضوع باید در ابتدا مشخص و تعیین شود. دقت کنید که فرمانیه تهران ایستگاه مترو ندارد و نزدیک ترین ایستگاه مترو به فرمانیه، ایستگاه نوبنیاد است. به طور کلی موقعیت ایستگاه مترو برای این بخش اهمیت زیادی دارد. خط اتوبوسرانی برای پایانه شهید دستواره نیز از این محله می گذرد. از سوی دیگر حمل و نقل در این محله آسان تر صورت می گیرد و به نوعی مشکلاتی از این دست دیده نمی شود. همینطور خط 106 از پایانه لاله به پایانه شهید افشار وصل می شود. یک خط به اسم 217 وجود دارد که از شهرک صدف آغاز شده تا بلوار صدف ادامه دارد. مترو قیطریه مربوط به همین بخش است. خط 220 نیز بخش دیگری از موقعیت دسترسی فرمانیه است که از میدان ازگل آغاز شده و تا تجریش ادامه دارد. همه خطوط گفته از فرمانیه عبور می کنند و دسترسی خوبی به سایر بخش ها فراهم می سازند. البته که نزدیک ترین پایانه تاکسیرانی به فرمانیه مربوط به میدان نوبنیاد است. در وضعیت دسترسی به این منطقه بسیار مهم است که سطح امکانات دیگر نیز بررسی شود. برای خرید خانه در فرمانیه تهران بهترین شرایط در نظر گرفته شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران4

 

خرید خانه در فرمانیه تهران از نظر امکانات

مراکز آموزشی که در فرمانیه تهران وجود دارد هر یک دارای امکانات مخصوص به خود هستند. این منطقه از نظر آموزشی در سطح خوبی قرار دارد به طوری که برای مقاطع تحصیلی مدارس در وضعیت خوبی قرار دارند. مدارس این منطقه اغلب غیر دولتی هستند و تنها یک مدرسه دولتی فعالیت می کند. آموزشگاه های زبان خارجی و موسیقی نیز در این بخش وجود دارد که سهم اقتصادی ارزشمندی را شامل شده است.

مرکز خرید کوهستان یکی از مراکز تفریحی و ارزشمند در فرمانیه است. این مرکز خرید به طور کلی وابسته به رویکرد منطقه ای ارزیابی می شود. البته که سایر مراکز خرید از قبیل مرکز خرید آرتمیس، فرمانیه، کوه نور و … نیز در این منطقه وجود دارد که سبب می شود دسترسی به مایحتاج زندگی آسان باشد.

فرمانیه به پارک ها و بوستان های زیادی که دارد شناخته شده است. بوستان هایی که دارای موقعیت منطقه ای خاصی هستند. بوستان دیباجی، پگاه، نارنجستان و رز از موارد مهم در فرمانیه هستند. به طور کلی مشخص است که در این بخش مراکز ورزشی نیز دیده می شود. مردم فرمانیه علاقه زیادی به اسکواش دیباجی دارند و بخش مهمی از رویکرد خرید خانه در فرمانیه تهران محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران5

 

بهترین خیابان های خرید خانه در فرمانیه تهران

فرمانیه محله ای اعیان نشین است و هر بخش از آن که خانه بخرید به نوعی سود کرده اید اما شاید بهتر باشد کمی دقیق تر این موضوع را بررسی کنیم تا موقعیت خرید ملک برای شما آسانتر باشد. به طور کلی این منطقه بافت امروزی دارد و توانسته برای خانواده های اصیل و بزرگ گزینه خوبی محسوب شود. اینطور که بررسی ها نشان می دهد موقعیت این منطقه به واسطه وضعیت شهرنشینی ارزیابی می شود. این محله قدیمی نام خود را از خانواده های اعیان نشین گرفته است. به طور کلی مشخص است که اصلی ترین خیابان این منطقه نیز فرمانیه نامیده می شود و یکی از محله های خوب خرید خانه در فرمانیه تهران محسوب می شود. خیابان فرمانیه از چهارراه فرمانیه آغاز شده و در نهایت به چهارراه کامرانیه ختم می شود. دسترسی از این بخش به بلوار اندرزگو نیز فراهم شده است. از سوی دیگر در این خیابان وضعیت ساخت و ساز خانه ها بسیار خوب و جذاب است.

راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران6

 

یک سری خیابان های مهم در فرمانیه تهران وجود دارد که مربوط به آذرمینا، خیابان کوهستان و همینطور خیابان نارنجستان هفتم است که خرید و فروش ملک در آن بسیار گسترده است. مشخص است که این خیابان ها دارای بافت منطقه ای خوبی هستند. مثلاً خیابان های آذرمینا و کوهستان دو بخش ارزشمند اقتصادی در فرمانیه تهران هستند که هم ساخت و ساز وسیعی دارند و هم سطح بین المللی خوبی را شکل می دهند.

خیابان نارنجستان یکم یکی از بخش هایی است که مردم بسیار علاقه به زندگی در آن دارند، این خیابان به طور کلی توانسته سطح اقتصادی خوبی داشته باشد. توسعه اقتصادی در سری خیابان های نارنجستان زیاد است و البته که می تواند برای اعیان نشینان گزینه خوبی باشد.

خیابان تنگستان دوم از دیگر خیابان هایی است که افراد به واسطه آن می توانند سطح بین المللی مخصوصی را در بر بگیرند. این خیابان در دو بخش مشخص دنبال می شود بخش اول آن شامل مراکز خرید مخصوصی است و بخش دیگر نیز شامل بازارهای مدرن است که هم نیاز افراد را برطرف می کند و هم می تواند برای جوانان گزینه خوبی باشد.

خیابان عسگریان و خیابان مهماندوست دو بخش مهم مربوط به فرمانیه است که می تواند برای کسانی که مهاجر هستند و قصد خرید خانه در فرمانیه دارند گزینه خوبی باشد. این دو خیابان دارای موقعیت منطقه ای مخصوصی هستند و سطح اقتصادی بالایی نیز دارند.

فرمانیه از بخش شمال به جماران متصل است، این منطقه از سمت جنوب به قیطریه وصل است و از سمت غرب نیز متصل به حکمت است. از سوی دیگر نقطه اتصال فرمانیه از بخش شرق نیز به کاشانک است که همه این نقاط اتصال برای خرید خانه مناسب هستند.

 

نکات پایانی

شما برای خرید خانه در فرمانیه تهران باید بتوانید در ابتدا بودجه خود را بررسی کنید، قیمت خرید خانه در فرمانیه تهران به شکلی است که شاید هر کسی نتواند این منطقه را برای زندگی در نظر بگیرند به طوری که هیچ قانونی در قیمت گذاری دیده نمی شود و کسانی که این موضوع را مدنظر قرار ندهند نمی توانند در فرمانیه زندگی کنند. البته که سطح زندگی در فرمانیه مشخص است. برخی از بخش های این منطقه ساز و کار مخصوصی دارد و بخش دیگر به صورت دقیق دسته بندی شده است. البته که مردم در این منطقه دوست دارند زندگی مرفهی داشته باشند و این ساز و کار می تواند نتیجه بخش باشد و سطح اقتصادی خوبی داشته باشد. خیابان های فرمانیه به صورت دقیق دسته بندی شده است و می تواند به صورت دسته بندی شده ارزیابی می شود و می تواند سیاست های منطقه ای را در بر بگیرد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در فرمانیه تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :