راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران

راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران

کامرانیه مربوط به منطقه شمیران است و در منطقه یک تهران قرار دارد، لوکس و بی نظیر است و سطح گردشگری زیادی را شامل می شود. این منطقه شامل دو بخش شمالی و جنوبی است که هر یک به واسطه موقعیت منطقه ای که دارند برای خرید خانه در کامرانیه تهران محسوب می شوند. البته که رویکرد خرید خانه در این منطقه به واسطه بودجه ای که دارید بررسی می شود. کامرانیه تهران یکی از بخش های مهم تهران است و موقعیتی اعیان نشین دارد. این منطقه به واسطه کامران میرزا، پسر ناصرالدین شاه نامگذاری شده است. البته که سطح املاک و و باغات این منطقه نیز وابسته به بخشهای نیاوران و حصار بوعلی و جماران است. کامرانیه نامی است که بسیاری از افراد حتی گردشگران نیز در ذهن خود دارند. محله ای زیبا و پر از دیدنی های جذاب که هر کس را مسحور خود می کند.

راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران1

 

معرفی کامرانیه تهران

بسیاری از باغ های منطقه کامرانیه فروخته شدند و به باغ های کوچکتری تبدیل شدند. این موضوع سبب شد تا در حاشیه شمال تا جنوب این محله موقعیت منطقه ای در نظر گرفته شود. باقی اراضی نیز به همین شکل فروخته شد و به نوعی ساختار تجاری برای این منطقه شکل گرفت و به رشد رسید. از سوی دیگر بخش شمالی کامرانیه مربوط به بلوار فرمانیه بوده و بیشتر ساختار تجاری و اداری در کنار برج های مرتفع دارد. البته که کامرانیه بیشتر در غالب مسکونی فعالیت می کند و دارای موقعیت منطقه ای جذابی است.

یک سری باغ ها و برج های مرتفع در این محله دیده می شود که اغلب به صورت یک دست بوده و بخشی از ساکنین متمول و مرفه را شامل شده است. این محله اعیان نشین و گران قیمت به نوبه خود توانسته یک سطح زندگی خوب را شکل دهد. خرید خانه در کامرانیه تهران برای پزشکان بسیار ارزشمند است.

راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران2

 

وقتی وارد منطقه کامرانیه تهران می شوید، یک اختلاف طبقاتی آشکار با سایر مناطق خواهد داشت که برای شما قطعاً عجیب است به خصوص به نسبت جنوب شهر تهران که وضعیت زندگی متوسط و ضعیف دنبال می شود. در واقع وجود باغ ها و برج های این منطقه یک بافت تجاری و ارزشمند را ایجاد کرده است و البته که امکانات رفاهی به صورت حرفه ای دنبال شده است و بلوارهای فرمانیه نیز بخشی از رفاه منطقه کامرانیه را شامل شده است. از سوی دیگر یک سری شاخه های تاریخی نیز در کامرانیه وجود دارد که سبب می شود به آن ارزش گذاری شود. مثلاً اولین خطوط تلفن که ناصرالدین شاه کشیده بود مربوط به کامرانیه است و یا اولین بیمارستانی که برای حیوانات ایران فعالیت داشت نیز مربوط به همین بخش است.

 

قیمت خرید خانه در کامرانیه تهران

موضوع مهم دیگری که در راستای خرید خانه در کامرانیه مطرح شده است وضعیت قیمت گذاری املاک است که بهتر است دقت ویژه ای برای آن در نظر گرفته شود. یک سری برج های لوکس در این منطقه وجود دارد که مشهور به برج کوه نور یا برج روما است. در واقع برج کوه نور و هر ساختمانی که در اطراف آن وجود دارد برای زندگی در کامرانیه مناسب هستند. از سوی دیگر برج روما رزیدنس نیز در کامرانیه از دیگر بخش های پر اهمیت محسوب می شود و توسعه شهری خوبی را شامل شده است. یک سری بافت مدرن در این منطقه وجود دارد که سبب می شود امنیت بالایی ایجاد شده و به نوعی می تواند ساز و کار های مخصوص به خود را داشته باشد. از سوی دیگر یک سری بخش های منطقه کامرانیه برای خرید ملک گزینه خوبی هستند اما شاید آنطور که باید قیمت گذاری نشوند. قیمت خرید خانه در کامرانیه تهران به واسطه موقعیت منطقه ای که دارد بررسی شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران3

 

یک سری خانه های ویلایی در این منطقه وجود دارد که از نظر قیمت گذاری وضعیت خوبی دارند، مثلاً خانه هایی که متراژ زیادی دارند اما به دلیلی قدیمی بودن در نرخ گذاری به رشد نجومی نرسیده اند. این خانه ها برای شرایطی که فرد قصد دارد با بودجه مناسب تری به گزینه مورد نظر خود دست یابد بسیار خوب است. از سوی دیگر برخی از خانه ها هستند که می توانند هم از نظر منطقه ای در شرایط خوبی باشند و هم به صورت چند منظوره استفاده شوند و خانه هایی که توسط معماران خاصی طراحی شده اند و موقعیت طراحی خوبی دارند.

 

خیابان های خوب خرید خانه در کامرانیه تهران

اگر موقعیت کامرانیه را از بخش های مختلف بررسی کنیم مشخص می شود که این منطقه به واسطه فضایی که دارد قیمت گذاری شده است. محله کامرانیه از بخش شمال با خیابان های نیاوران و منظریه همسایه است که خیابان های اعیانی هستند و موقعیت منطقه ای بسیار جذابی دارند. اگر بتوانید در خیابان های منتهی به این بخش خانه بخرید قطعاً سود خوبی کرده اید. از سوی دیگر کامرانیه از بخش جنوب به اختیاریه متصل است و بخش مهمی از خیابان های شهری را در بر می گیرد. جنوب این منطقه به اختیاریه متصل است و به نوعی منطقه ای جذاب برای خرید ملک محسوب می شود، منطقه ای که توانسته ساختار خوبی داشته باشد و ساخت و ساز را شامل شود. وضعیت منطقه ای برای خرید خانه در کامرانیه تهران اهمیت زیادی دارد.

از سوی دیگر کامرانیه مربوط به اتوبان صدر است که محدود به منطقه مشخصی بوده و در نهایت می تواند خیابان های خوب را در بر بگیرد. البته که خانه سازی در اتوبان صدر به ندرت دیده می شود اما خیابان هایی که شما را به اتوبان صدر می رسانند از نظر بافت و ساخت و ساز بسیار لوکس هستند. بخش دیگری وجود دارد که مربوط به شرق کامرانیه است، این منطقه به طور کلی دارای بافت مخصوصی است، البته که این خیابان می تواند به واسطه دزاشیب و چیذر نیز مورد انتخاب قرار بگیرد. خیابان های یاد شده برای خرید خانه در کامرانیه تهران می تواند موقعیت خوبی داشته باشد. البته که شرایط خرید ملک در کامرانیه به صورتی است که می تواند دسته بندی مخصوصی داشته باشد. این منطقه به طور کلی دارای موقعیت منطقه ای جذابی است. مثلاً در نقشه کامرانیه تهران افراد سعی می کنند به سراغ حصار بوعلی برای خرید خانه بروند و یا منطقه سلیمی را برای خرید ملک در نظر بگیرند. خیابان های ظهری و نیاوران دو مورد مهم خرید خانه در کامرانیه تهران هستند و می تواند قابل قبول باشد. از سوی دیگر خیابان های باهنر و پاسداران موارد مهم خرید خانه در کامرانیه هستند. خیابان موحد دانش نیز می تواند گزینه خوبی برای خرید خانه محسوب شود. یک خیابان با عنوان دیباجی فرمانیه است که موقعیت منطقه ای خوبی دارد و از نظر قیمت نیز وضعیت خوبی است. قیمت خرید خانه در کامرانیه تهران هر سال افزایش می یابد.

راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران4

 

خرید خانه در کامرانیه تهران از نظر دسترسی

کامرانیه در منطقه ای قرار داد که در لیست محدوده ترافیکی قرار ندارد و به نوعی دسترسی از این بخش به سایر بخش ها کار سختی محسوب نمی شود، در عین حال خطوط اتوبوسی نیز از این منطقه می گذرد که دسترسی این محله به بلوارهای فرمانیه و صبا را فراهم می سازد. همینطور دسترسی از کامرانیه به مینی سیتی نیز آسان است و دسترسی خوبی فراهم شده است. دسترسی کامرانیه به مترو بر اساس وجود ایستگاه نیاوران فراهم شده است و سطح دسترسی به طور دقیق دیده می شود. وضعیت دسترسی در این بخش به صورت دقیق دنبال شده است به طوری که هر بخش آن به واسطه تاکسی به بخشی دیگر متصل می شود. نرخ نهایی خرید خانه در کامرانیه تهران بر اساس موقعیت دسترسی نیز بررسی می شود.

 

خرید خانه در کامرانیه تهران از نظر امکانات

برج های لوکس و جذاب کامرانیه بر هیچکس پوشیده نیست. برج هایی زیبا که مربوط به کوه نور و سایر مراکز تجاری بزرگ و شیک است. این برج ها فضایی برای خرید هر کالایی بوده و توانسته موقعیت خرید محصولات را در بر بگیرد. از سوی دیگر نمایندگی ها و فروشگاه های برند مختلفی نیز در کامرانیه در نظر گرفته شده است که می تواند مربوط به سایر امکانات مربوط به این بخش باشد. مثلاً امکانات رفاهی و ورزشی و غذایی نیز در کامرانیه وجود دارد که می تواند ساختار بین المللی دقیقی داشته باشد. نمایندگی ها و فروشگاه های برند مختلفی نیز در این بخش دیده می شود. تعداد مدارس در کامرانیه کم است و مدارس در قالب غیر دولتی فعالیت می کنند. خرید خانه در کامرانیه تهران ارزان نیست.

 

کلام پایانی

شما به منظور خرید خانه در کامرانیه تهران باید در ابتدا بودجه خود را برآورد کنید و سپس به سراغ خیابان هایی بروید که با بودجه شما سازگار است. باید بتوانید وضعیت ملک را بررسی کنید و هر ملک را به واسطه موقعیتی که دارد در نظر بگیرید. از سوی دیگر ملکی که بازسازی جدید شده است قیمتی مناسب تر به نسبت ملکی دارد که از نظر مصالح در وضعیت جدیدی قرار گرفته است. از یاد نبرید که بسیاری از املاک هستند که گاه در برخی از فصول سال در وضعیت ثبات قیمت قرار می گیرند. شما می توانید به سراغ خیابان هایی بروید که کمی دورتر از خیابان های اصلی است و به این ترتیب موقعیت ملک مورد نظر را ارزیابی کرده و شرایط ملک را بررسی کنید. موقعیت هر ملک بر اساس سطح اقتصادی که دارد ارزیابی می شود و در نهایت نیز بخشی از قیمت به واسطه معماری ملک بررسی می شود و تفاوت تعرفه احساس خواهد شد که باید بررسی صورت بگیرد. برای خرید خانه در کامرانیه تهران باید بودجه خوبی داشته باشید.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در کامرانیه تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :