راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران1

اگر قصد خرید خانه در سعادت آباد تهران را دارید، بهتر است بدانید که این منطقه از نظر زندگی به عنوان بالاشهر محسوب می شود و به طور کلی در لیست مناطق پرطرفدار تهران قرار دارد. سعادت آباد تهران به طور کلی محله ای جذاب و دوست داشتنی است که می تواند برای افرادی که اهل زندگی به روز هستند گزینه خوبی باشد. جمعیتی که در سعادت آباد تهران زندگی می کنند روز به روز بیشتر می شوند به طوری که بافت جدید و به روز این منطقه سبب شده است که مردم علاقه زیادی به آن داشته باشند. مثلاً ساختمانی که قدمت بیش از 20 سال دارد به ندرت در این بخش دیده می شود.

سعادت آباد در لیست لوکس ترین محله های تهران قرار دارد و وقتی در این محله قدم می زنید رنگ و بوی لاکچری بودن را حس می کنید، خانه ها مرتفع و زیبا هستند و کوچه های عریض و بی نظیری دیده می شود. همینطور ماشین های مدل بالا در رنگ های مختلف دیده می شوند و به طور کلی منطقه ای جذاب و همه پسند برای زندگی است. برای خرید خانه موقعیت ملک از نظر منطقه جغرافیایی بسیار مهم است.

 

بهترین خیابان های خرید خانه در سعادت آباد تهران

دوستانی که قصد خرید خانه در سعادت آباد تهران دارند بهتر است در ابتدا خیابان های مناطق مهم و مشهور این منطقه را شناسایی کنند، به این ترتیب رویکرد سرمایه گذاری آسانتر می شود و می توانند در بهترین شرایط انتخاب خوبی داشته باشند. یکی از خیابان های مهم در سعادت آباد تهران مربوط به خیابان سرو شرقی و سرو غربی است. در واقع خیابان هایی شاد و جذاب که موقعیت منطقه ای خوبی دارند. این خیابان ها برای خرید خانه در سعادت آباد تهران بهترین هستند چون هم سطح دسترسی خوبی دارند و هم از نظر امکانات در شرایط مناسبی هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران2

 

از دیگر خیابان های خوب خرید خانه در سعادت آباد تهران می توان به خیابان فرهنگ اشاره کرد، خیابانی با بافت سنتی که با مغازه های مدرن خود شهرت زیادی پیدا کرده است، خرید خانه در سعادت آباد تهران در خیابان فرهنگ کمی گرانتر از سایر خیابان ها است.

خیابان 24 متری در سعادت آباد تهران از دیگر خیابان هایی است که به صورت چند بخشی طراحی شده است، یعنی هم دارای ساختمان های بلند و مدرن بوده و هم خانه های ویلایی خاص دارد که مناسب برای افراد مسن است. این خیابان به طور کلی موقعیت منطقه ای خوبی دارد. گزینه بعدی مشهور به خیابان آسمان است که به نوعی منطقه لوکس در سعادت آباد تهران محسوب می شود. از سوی دیگر خیابان صراف ها و خیابان دشت بهشت به کافه های جذاب خود شهرت دارد و توانسته برای جوانان انتخاب خوبی باشد.

از یاد نبرید که موقعیت منطقه ای و زندگی در سعادت آباد تهران بسیار مهم است. مثلاً خیابان ارغوان را در نظر داشته باشید، منطقه ای سراسر سرسبز است و موقعیت زندگی در این منطقه برای کسانی که مشکلات تنفسی دارند بسیار مهم است. اگر دوست داشته باشید به محیط آرامش بخش در سعادت آباد تهران بروید می توانید خیابان فراز را انتخاب کنید، خیابانی که موقعیت کوچه بندی مخصوص به خود را دارد. برخی از کوچه ها باریک هستند و برخی دیگر دارای بافت چند بخشی بوده که می تواند ساختار مناسبی داشته باشد. یک خیابان با عنوان لادن شناسایی می شود که از نظر آرامش گزینه خوبی است رفت و آمد و موقعیت بازار برای این خیابان کمتر از سایر خیابان های نام برده است.

راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران3

 

شما می توانید به سراغ خیابان پویش بروید و یا خیابان پرورش را انتخاب کنید. همینطور شرایط برای انتخاب خیابان بهزاد و شهرک بوعلی نیز خوب است و قیمت خرید خانه در سعادت آباد تهران در این خیابان ها اغلب بالاتر اعلام شده است.

 

میدان های مهم خرید خانه در سعادت آباد تهران

از آنجایی که برخی از افراد در راستای خرید خانه در سعادت آباد تهران دوست دارند دقیقاً در مرکز شهر زندگی کنند و یا زندگی در بر خیابان را دوست دارند چه خوب است شناخت خوبی در خصوص بلوار و میدان های مهم سعادت آباد داشته باشیم. این رویکرد سبب می شود که هر بخش به واسطه منطقه ای که دارد شناسایی شود. مثلاً بلوار شهرداری یکی از بلوارهای مشهور در منطقه سعادت آباد محسوب می شود، بلواری بسیار خوش بافت که دسترسی به بخش های مهم منطقه سعادت آباد را فراهم می سازد این بلوار دارای شرایط منطقه ای خوبی است و به طور کلی از نظر شرایط در وضعیت خوبی قرار دارد. همینطور می توانید به سراغ بلوار بهزاد بروید که دسترسی به یک سری مراکز خرید مشهور در سعادت آباد را فراهم می سازد. یک بلوار با عنوان دریا نیز وجود دارد که به مراکز درمانی نزدیک تر است و گزینه خوبی برای خرید خانه در سعادت آباد تهران محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران4

 

سایر بلوارهای مهم در راستای خرید خانه در سعادت آباد تهران از قرار زیر است:

بلوار پژوهش، بلوار مطهری، بلوار پرواز و همینطور بلوار بهرود که از نظر خدمات شهری و موقعیت فرهنگی و آموزشی در شرایط خوبی قرار دارند. میدان های اصلی منطقه که از نظر قیمت خرید خانه در سعادت آباد تهران بسیار بالا هستند شامل میدان تهرانی مقدم، میدان سرو و میدان فرهنگ است. مشخص است که این بلوارها به واسطه دسته بندی منطقه ای خود شهرت زیادی دارند و می توانند برای گروه های زیادی گزینه خوبی محسوب شوند. در راستای انتخاب منطقه شهری در این شهر بهتر است راندمان خرید را به درستی ارزیابی کنید.

یک سری منطقه های بسیار معروف برای خرید خانه در سعادت آباد تهران وجود دارد که مشهور به خیابان آیت الله هاشمی رفسنجانی است، خیابانی بسیار جذاب که توانسته با بهترین امکانات شهری گزینه ای بی نظیر در راستای سرمایه گذاری باشد. این خیابان به طول 2700 متر به صورتی طراحی شده است که می تواند دسترسی به بخش شرق و غرب را به خوبی ایجاد کند. در واقع از این خیابان از سمت غرب دسترسی به میدان فرهنگ وجود دارد و از سمت غرب نیز به میدان کتاب ختم می شود. این خیابان و میدان کاخ و شهرک غرب دو گزینه خوب گردشگری محسوب می شوند. البته که شرایط منطقه ای برای این بلوار و خیابان بسیار خوب است و می تواند موقعیت خاصی داشته باشد.

راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران5

 

قیمت خرید خانه در سعادت آباد تهران

از آنجایی که سعادت آباد در منطقه بالای تهران قرار دارد و به طور دقیق در ارتفاعات شمال شهر واقع شده است از نظر آب و هوایی شرایط مطبوعی دارد به طور کلی این منطقه دارای شرایط زندگی خوبی است و این موضوع قیمت خرید خانه در سعادت آباد تهران را بیشتر می کند. از یاد نبرید که این منطقه به واسطه پارک مشهور سعادت آباد نیز شهرت زیادی دارد. پارکی سه بعدی که دارای بافت جذابی است و به طور کلی موقعیت منطقه ای خوبی دارد. ساخت و سازهای زیاد در این منطقه به واسطه موقعیت عمومی که دارد بسیار زیاد است. در واقع منطقه ای با بافت مدرن است که توانسته شرایط بهره برداری اقتصادی خوبی داشته باشد. وضعیت سرمایه گذاری در این منطقه بسیار مهم است به طوری که فرصت خرید برای برخی از آپارتمان ها فراهم است. از سوی دیگر امنیت برخی از خیابان ها بیشتر است و این موضوع خود بخشی از سهم اقتصادی را شامل می شود. به طور کلی پیدا کردن خانه در سعادت آباد تهران سبب می شود که بتوانید سرمایه مشخصی را در نظر بگیرد و سودآوری چند برابری داشته باشید. برخی از خانه ها ویلایی هستند و قیمت آنها ارزانتر است.

نقشه سعادت آباد تهران به طور کلی به این صورت است که از شمال به کوی فراز متصل است و همینطور به بزرگراه یادگار امام می رسد. این منطقه از سمت جنوب به بلوار دریا متصل است همینطور شهرک غرب گزینه خوبی است که به سرمایه اقتصادی سعادت آباد کمک می کند. خیابان سعادت آباد از سمت شرق به بزرگراه چمران متصل است و از سمت غرب به بلوار فرحزادی راه دارد که می تواند بخش منطقه ای خوبی باشد.

 

خرید خانه در سعادت آباد تهران از نظر دسترسی

خرید خانه در سعادت آباد تهران از نظر دسترسی نیز شرایط خوبی دارد به طوری که بلوار شهرداری و پاک نژاد خیابان سعادت آباد در لیست شریان های اصلی منطقه محسوب می شوند. به طور کلی خیابان های مهم در سعادت آباد دسترسی و شرایط خوبی دارند. موقعیت سعادت آباد بر اساس بزرگراه های اصلی تهران ارزیابی می شود و همینطور به شهرهای دیگر دسترسی دارند. خط 7 مترو تهران نیز در دست ساخت است و در نهایت به سعادت آباد می رسد. در واقع ایستگاه مترو سعادت آباد در لیست راه های دسترسی محسوب می شود و می تواند موقعیت خدمات رسانی خوبی داشته باشد.

 

خرید خانه در سعادت آباد تهران از نظر امکانات

سعادت آباد در لیست محله های خوب تهران محسوب می شود و از لوکس ترین محله های پایتخت است به طوری که در این بخش مدارس زیادی وجود دارد و همینطور مراکز ورزشی نیز دیده می شود. یک سری مراکز درمانی مشهور نیز مربوط به همین منطقه است و بیمارستان شهید مدرس، بیمارستان اعصاب و روان و همینطور بیمارستان پارسیان از موارد مشهور این منطقه هستند.

 

 

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در سعادت آباد تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

 

پاسخ دهید

ممکن است از این برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>