راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران

راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران

صادقیه از دسته مناطقی است که هر وقت وارد آن شوید شهر بیدار است و عبور و مرور جریان دارد، برخی از مغازه ها باز هستند و مشهور به منطقه همیشه بیدار غرب تهران است. خرید خانه در صادقیه تهران به واسطه موقعیت منطقه ای که دارد ارزیابی می شود. مثلاً برخی از بخش ها که دسترسی به ایستگاه مترو دارند از نظر قیمت گذاری گرانتر هستند. در صورتی که فکر می کنید بودجه شما برای خرید خانه در صادقیه تهران کم است، هنوز هم روش های مقرون به صرفه وجود دارد که نتیجه بخش است.

 

صادقیه در یک نگاه

صادقیه محله ای در منطقه 2 و همینطور منطقه 5 تهران است، منطقه ای خوش مسیر که از هر نقطه تهران دسترسی به آن وجود دارد. منطقه ای با بوی عجیب عید که در بساط دستفروشان مختلف می تواند شاهکار تهران باشد. اینطور که مشخص است موقعیت خرید خانه در صادقیه تهران به واسطه ارزیابی های مشخص دسته بندی شده است و تاریخچه مخصوص به خود را دارد. اینطور که تاریخ نشان می دهد محله ای که امروزه به صادقیه شهرت دارد توسط قاجاری ها ساخته شده است و در گذشته به آریاشهر شهرت داشته است. اینطور که مشخص است این منطقه به واسطه موقعیت قدیمی که دارد رویکرد مخصوصی دارد. پس از انقلاب این منطقه گزینه منطقی محسوب شده و به نوعی توانسته شلوغی خود را حفظ کند. صادقیه نزدیک به کرج است و محله ای پر رفت و آمد است. منطقه ای با ساختمان های اداری که به واسطه موقعیت رفاهی و تجاری بی نظیری که دارد به عنوان الگوی سازه ای محسوب می شود. خرید خانه در صادقیه تهران برای کسانی که به سرمایه گذاری فکر می کنند انتخاب خوبی است.

راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران2

 

فلکه اول صادقیه و فلکه های دوم شهرت زیادی دارند و از نظر خرید خانه در صادقیه تهران گزینه خوبی محسوب می شوند. به طور کلی این دو فلکه دارای شعب بانکی متفاوتی هستند.

اگر یک مترو قدیمی مشهور در تهران وجود داشته باشد قطعاً متروی صادقیه است. در واقع یکی از قدیمی ترین متروهای تهران بوده و اولین ایستگاه متروی دو خطه پایتخت محسوب می شود که شهرت زیادی در کل ایران دارد. اینطور که مشخص است صادقیه به واسطه آب و هوای خوب و دسترسی آسانی که دارد گزینه خوبی برای پیشرفت محسوب می شود.

 

خیابان های خوب خرید خانه در صادقیه تهران

آپارتمان سازی در صادقیه رشد زیادی داشته است و مشخص است که در لیست محله هایی قرار دارد که تبدیل به محله نوساز شده است. در این منطقه آژانس های مسافرتی و گیم نت های مختلف دیده می شود و حتی مطب های بهداشتی و آرایشی و طب سنتی نیز گسترش زیادی یافته اند. منطقه صادقیه هر آنچه دوست دارید در اختیار شما قرار می دهد و می تواند یک رویکرد بی نظیر باشد. مردم منطقه صادقیه علاقه زیادی به غذا دارند و اگر اهل شکم گردی باشید این منطقه رستوران ها و کافه های زیادی دارد، فست فودهای دوست داشتنی که با موسیقی زنده خود در کل تهران شهرت دارند.

خیابان ستارخان یکی از معروف ترین خیابان خرید خانه در صادقیه تهران است به طوری که به واسطه موقعیت منطقه ای که دارد توانسته ساختار بی نظیر خود را داشته باشد. این خیابان به جمشیدیه، محله گیشا و محله طرشت متصل می شود همینطور از سمت جنوب نیز به امیرآباد متصل می شود.در خیابان ستارخانه مکان های فرهنگی و آموزشی زیادی دیده می شود به طور کلی این خیابان دارای موقعیت منطقه ای خوبی از نظر دسترسی به نقاط شهر بوده و ساختار خوبی دارد.

خیابان سازمان آب و خیابان ابوذر دو خیابان مشهور در صادقیه هستند که توانسته اند خرید و فروش را به صورت دقیق دنبال کنند و موقعیت منطقه ای خوبی دارند. از دیگر خیابان های خوب برای خرید خانه در صادقیه تهران می توان به خیابان شهدای صادقیه اشاره کرد، اینطور که مشخص است خیابان آیت الله کاشانی گزینه دیگری است که موقعیت منطقه ای خوبی را شامل شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران3

 

معروف ترین مناطق خرید خانه در صادقیه تهران

کسانی که دوست دارند انتخاب لوکس و سودآوری داشته باشند به سراغ فلکه دوم صادقیه می روند، این میدان به واسطه خیابان های اطرافش بسیار مورد خرید و فروش خانه قرار می گیرد به طوری که اجاره خانه ها در این بخش نیز بسیار بالا است و مدتی است که مردم از نقاط مختلف علاقه به بازدید از این بخش دارند. آب و هوای این محله به واسطه نزدیک بودن به کوه های غرب تهران گزینه خوبی محسوب می شود. میانگین دما کمتر از مرکز شهر است. اما به هر حال بدانید که اگر با شلوغی و ترافیک زیاد مشکلی ندارید میتوانید صادقیه تهران را انتخاب کنید در غیر این صورت شرایط برای شما طاقت فرسا می شود.

فلکه دوم صادقیه از میدان های مهم در بخش غرب تهران است. این فلکه از سمت شمال به بزرگراه اشرفی اصفهان و از سمت جنوب به بزرگراه جناح متصل است. همینطور این فلکه متصل به بزرگراه آیت الله کاشانی است و از سمت شرق نیز به بلوار ستارخان متصل است. فلکه دوم صادقیه در واقع مرز بین منطقه 2 و 5 شهرداری تهران بوده و البته که پارک استقلال مربوط به این منطقه است و مجتمع تجاری گلدیس نیز وابسته به این فلکه است و موقعیت خوبی را شامل شده است. مجتمع های تجاری اطراف این میدان بهترین گزینه برای بانوان محسوب می شوند. این میدان به طور کلی دارای بافت منطقه ای مخصوص بوده و توانسته یک رویداد بی نظیر باشد.

راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران4

 

قیمت خرید خانه در صادقیه تهران به واسطه خیابانی که خانه در آن قرار دارد تعیین می شود اما به صورت میانگین صادقیه در لیست مناطق متوسط رو به بالای شهر تهران قرار دارد و هر چقدر به سمت شمال حرکت کنید قیمت خرید خانه در صادقیه تهران بیشتر می شود مثلاً بخش های جنوبی صادقیه از نظر قیمت ارزانتر هستند. اینطور که مشخص است خیابان های اطراف بلوار شهید گلاب گزینه های مقرون به صرفه در راستای خرید خانه در صادقیه تهران محسوب می شوند و وقتی به اطراف فلکه دوم صادقیه برویم قیمت آپارتمان ها بسیار زیادتر می شود. اینطور که مشخص است قیمت خرید خانه در صادقیه تهران در بخش های بوستان و بهنام و ابوذر وضعیت بالاتری دارند.

راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران5

 

خرید خانه در صادقیه تهران از نظر دسترسی

صادقیه در غرب تهران قرار دارد و به نوعی محله ای است که در دو منطقه شهرداری مشترک قرار گرفته است. منطقه 2 و منطقه 5 شهرداری تهران سبب شده تا این منطقه در راستای خرید خانه رشد بهتری داشته باشد. در بخش جنوب صادقیه میدان آزادی وجود دارد و به نوعی در بخش شرقی آن آلستوم دیده می شود. شمال صادقیه مربوط به محله پونک است و در غرب آریاشهر سابق نیز پل علامه جعفری دیده می شود. دسترسی صادقیه به سایر نقاط شهر بسیار خوب است به طوری که دروازه ورودی به حومه تهران متصل بوده و دارای دو مترو برای دسترسی به سایر نقاط تهران است. این محله به بزرگراه جلال آل احمد و بلوار یادگار امام متصل است و همینطور دسترسی به شهید فهمیده و آیت الله حکیم نیز بسیار نزدیک است. موقعیت پایانه اتوبوس رانی در این منطقه بسیار خوب است و تاکسی های متعددی نیز در صادقیه وجود دارد. این منطقه از نظر دسترسی به بخش های مختلف دارای شرایط خاص است و توانسته سیاست های مخصوصی داشته باشد به طوری که موقعیت گردشگری برای این بخش به واسطه تاکسی های شهری آسانتر از گذشته است.

 

خرید خانه در صادقیه تهران از نظر امکانات

مراکز خرید و بازارهای محلی در صادقیه زیاد است. مثلاً برج گلدیس که در راستای کیف و کفش بسیار سرشناس است از معروف ترین مراکز خرید صادقیه محسوب می شود. از سوی دیگر بازارچه سنتی ستارخان و همینطور میدان میوه و تره بار نیز در این منطقه وجود دارد. افراد به واسطه مرکز خرید سامانی و تهرانی و پردیس می توانند نیازهای روزانه خود را برطرف سازند. از سوی دیگر مجتمع تجاری زیما و شیری نیز در این محله وجود دارد که برای بانوان گزینه خوبی محسوب می شود.

در این منطقه دانشگاه فرهنگ و هنر و موسسه فرهنگی آموزشی واله وجود دارد و همینطور دانشگاه علمی کاربردی و فرهنگسرای فردوس از موارد مهم فرهنگی در صادقیه هستند. از سوی دیگر مراکز درمانی صادقیه نیز مربوط به بیمارستان های پیامبران و ابن سینا و درمانگاه بهراد و درمانگاه خیریه صادقیه است که توانسته موقعیت منطقه ای خوبی داشته باشد.

در این منطقه مجموعه ورزشی قصر نشاط و باشگاه ورزشی اکسیر جوانی نیز وجود دارد. مراکز ورزشی خوب در این منطقه بسیار زیاد بوده و بافت ورزشی خوبی دارد. اینطور که مشخص است این مناطق به واسطه لحظه های ماندگاری که دارند به صورت خاص ارزیابی شده اند.

مکان های دیدنی زیادی نیز در صادقیه تهران وجود دارد که برای خرید بسیار خوب هستند مثلاً بوستان استقلال و همینطور خیابان های اطراف فلکه دوم صادقیه در این بخش بسیار جذاب هستند. پردیس سینمایی موقعیت گردشگری خوبی ایجاد می کند و لحظه های ماندگار را فراهم می سازد. مشخص است که این منطقه برای زندگی گزینه خوبی است و از نظر فرهنگ و هنر در وضعیت خوبی دیده می شود. موقعیت فرهنگ هنر و بافت علمی و کاربردی که این منطقه دارد می تواند سهمیه منطقه ای خوبی را شامل شده باشد و البته که موقعیت فرهنگی آن نیز خوب است.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در صادقیه تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :