راهنمای خرید خانه در شهران تهران

راهنمای خرید خانه در شهران تهران

شهران منطقه ای جذاب و دوست داشتنی با فضایی نوساز است که توانسته با رعایت اصول شهرسازی گزینه خوبی برای زندگی باشد. خرید خانه در شهران تهران به واسطه آب و هوای خوبی که دارد سبب شده تا مهاجران نیز این منطقه را برای سکونت انتخاب کنند. شهران نزدیک به بوستان جنگلی کوهسار است و به واسطه باغ پردیس به شهرت زیادی رسیده است. در صورتی که قصد خرید خانه در شهران تهران دارید می توانید این منطقه را از نظر گردشگری بررسی کنند.

 

شهران تهران در یک نگاه

وقتی صحبت از زندگی در بخش غرب تهران می شود بر همه کس مشخص است که زندگی غرق در آرامش و هوای خوب است و به نوعی رفاه و سودآوری هم ارزیابی می شود. شهران در لیست بهترین مناطق شمال غرب تهران قرار دارد و به نسبت فضای منطقه ای که دارد گزینه خوبی است. این منطقه به روستای کن متصل است و در واقع فضای شمالی به خود گرفته است. در این منطقه تا چندین سال گذشته خانه های ویلایی زیادی دیده می شد که به نوعی سبب شده بود تا بافت محلی آن حفظ شود. در حال حاضر وضعیت قیمت مسکن در شهران به واسطه انبوه سازی به رونق زیادی رسیده است. در این بخش مجتمع های مسکونی زیادی دیده می شود که مربوط به شرکت نفت است و همینطور یک سری ساختمان ها با نمای آجری رنگ وجود دارد که شرایط منطقه ای را بهبود داده است. شهران در لیست مناطقی قرار دارد که توانسته موقعیت درآمدزایی خوبی داشته باشد.

راهنمای خرید خانه در شهران تهران2

 

بخش پر اهمیت دیگر برای کسانی خرید خانه در شهران تهران را انتخاب می کنند، بزرگراه آبشناسان است که به نوعی سبب می شود شهران به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شود. اینطور که مشخص است قیمت خرید آپارتمان در شهران شمالی گرانتر از بخش جنوبی آن است چون هم از نظر آب و هوا در شرایط بهتری است و هم نوع سازه به کار رفته بی نظیر است.

از نظر دسترسی شهران جنوبی به فضای شهری متصل است و به نوعی رفت و آمد در این بخش ارزانتر و آسانتر از بخش شرقی است.

 

بافت محله شهران تهران

کسانی که در کوچه پس کوچه های بخش های غربی تهران قدم زدند می دانند که موقعیت خیابان ها و کوچه ها وسیع تر هستند و موقعیت منطقه ای خاصی دارد. به طور کلی شهران از این قاعده جدا نیست و فضای جاده ای در این بخش وسیع است. ساخت و سازهای گسترده ای در این بخش وجود دارد که مربوط به دهه اخیر است. بافت این منطقه اغلب نوساز است و انبوه سازی سهم اقتصادی ارزشمند منطقه شهران محسوب می شود. شهران از نظر اقتصادی دارای شرایط خاص اقتصادی است. این ساختمان ها دارای شرایط منطقه ای خوبی هستند. شهران به واسطه موقعیت ملکی که دارد بررسی شده است، مثلاً برخی از محله های شهران دارای سیاست های خاص هستند. شهران منطقه ای جذاب برای زندگی محسوب می شود و کسانی که دوست دارند این منطقه را برای زندگی استفاده کنند می توانند موقعیت منطقه خاصی را در نظر بگیرند.

راهنمای خرید خانه در شهران تهران3

 

شهران در راستای خرید ملک توانسته به نفع جوانان باشد چون خانه ها اغلب کوچک بوده و از نظر قیمت در شرایط خوبی قرار دارند. موقعیت هر ملک از ملک دیگر متفاوت است. برخی از املاک دارای شرایط منطقه ای بهتری هستند که شاید به واسطه مصالح به کار رفته در آن ارزیابی شود. این منطقه برای مهاجران نیز مورد توجه قرار گرفته است.

 

خیابان های مهم خرید خانه در شهران تهران

در راستای خرید خانه در شهران تهران بهتر است خیابان های مهم را شناسایی کنید. خیابان های حاج آقا خیابانی و عسگری دو خیابان بسیار مهم و مشهور در شهران تهران هستند. همینطور بخش نیروگاه و الوند دو خیابان مهم دیگر است که در شهران شمالی قرار دارد و برای خرید خانه در شهران تهران بهترین گزینه هستند و البته که از نظر قیمت نیز گرانتر هستند. کسانی که دوست دارند در بخش جنوبی این منطقه زندگی کنند به سراغ خیابان مخابرات، کانون و برادران طوقانی می روند که مهمترین گزینه زندگی در شهران محسوب می شود.

شهران در منطقه 5 تهران قرار دارد و وابسته به محدوده شمال غربی شهر است. اینطور که مشخص است این منطقه به واسطه خیابان های عسگری، وسک، نیما یوشیج و طوقانی گزینه بهتری محسوب می شود. خیابان شیخ الاسلام نیز یکی از بهترین خیابان های شهران محسوب می شود.

راهنمای خرید خانه در شهران تهران4

 

هر چقدر از آب و هوای خوب شهران بگوییم کم است. این منطقه به واسطه فضای کوهستانی که دارد آنقدر مورد تقاضا قرار گرفته است که یکی از مهمترین مسایل مربوط به این منطقه وابسته به وضعیت کوهستانی آن است که سبب افزایش قیمت خرید خانه در شهران تهران شده است. به هر صورت در شش ماه اول سال این منطقه دارای شب های نسبتاً خنک بوده و این موضوع یکی از قشنگی های زندگی در شهران محسوب می شود.

نقشه شهران تهران به این صورت است که از میدان الغدیر آغاز می شود و به واسطه دو بزرگراه شهید همت و آبشناسان تا پارک جنگلی کوهسار ادامه پیدا می کند. در نهایت نیز به سمت شرق تمام می شود. در بخش غرب شهران بلوار کوهسار و بزرگراه باکری وجود دارد. اینطور که مشخص است این منطقه به واسطه میدان اول شهران و میدان دوم شهران نیز نقاط دسترسی مهمی دارد و از ابتدا تا انتهای بلوار کشیده شده است. منطقه سوم شهران وابسته به تقاطع شهران و مهرانی است و فضای گردشگری مناسبی دارد. خرید خانه در شهران تهران به نوعی سهم اقتصادی خوبی دارد.

 

خرید خانه در شهران تهران از نظر دسترسی

کسانی که خرید خانه در شهران تهران را انتخاب می کنند بدانند که این منطقه در نزدیکی بزرگراه همت، آبشناسان، باکری و کاشانی قرار دارد و به نوعی دسترسی به محله های مهم را شامل می شود. از سوی دیگر این منطقه به واسطه ایستگاه متروی در حال احداث ارزیابی شده است و توانسته موقعیت شهری خوبی داشته باشد. ایستگاه متروی صادقیه و ارم سبز دو بخش مهم دسترسی در منطقه شهران تهران هستند. ایستگاه بی آر تی در این منطقه وجود ندارد اما شامل ایستگاه های اتوبوس و خطوط تاکسی متنوعی است. از سوی دیگر وضعیت ترافیک سنگین بزرگراه های اطراف شهران بسیار مهم است و می تواند برای روزهای تعطیل گزینه خوبی باشد. گردشگران خارجی و داخلی نیز به طبیعت اطراف این منطقه هجوم می آورند و آخر هفته های پر سر و صدایی را شامل می شوند. وضعیت ترافیک در این بخش بسیار مهم است و می تواند گزینه خوبی محسوب شود. در سال های اخیر دسترسی این منطقه به بخش های دیگر سبب شده تا فضای دسترسی به صورت روتین ارزیابی شود.

راهنمای خرید خانه در شهران تهران5

 

خرید خانه در شهران تهران از نظر امکانات

مراکز خرید در شهران بسیار متنوع هستند و شامل شنبه بازار، مرکز خرید سامان، مرکز خرید مهدی، بازار میوه تره بار طوقانی و ده ها بازار دیگر است به طوری که هر محصولی که بخواهید به سادگی می توانید در شهران خریداری کنید. از سوی دیگر این منطقه به واسطه فضای فرهنگی که دارد ارزیابی می شود. مثلاً مدارس پسرانه و دخترانه در شهران متنوع هستند و موسسه های زبان و نقاشی نیز در شهران دیده می شود. در این منطقه مراکز درمانی معتبر نیز وجود دارد به طوری که افراد می توانند از درمانگاه شبانه روزی حیان استفاده کنند. ساختمان پزشکان شهران نیز گزینه خوبی برای فضای منطقه ای این شهر محسوب می شود. از سوی دیگر یک سری مراکز ورزشی نیز در شهران وجود دارد که شامل مجموعه ورزشی برادران شهید دستجردی بوده و همینطور به واسطه باشگاه ورزشی مدرن و سوارکاری غرب ارزیابی می شود. باشگاه پینت بال فانتوم از دیگر امکانات مربوط به شهران تهران است و شرایط قابل توجهی دارد.

 

خرید خانه در شهران تهران از نظر گردشگری

وقتی صحبت از خرید خانه در شهران تهران می شود همه یاد پارک جنگلی کوهسار می افتند و به نوعی شهران به واسطه این پارک شناخته می شود، طبیعتی بسیار زیبا که هر بخش آن نشان از فضای دل انگیز شمالی است. پیست پاراگلایدر در شهران تهران طرفداران زیادی دارد و اگر افراد عاشق سرعت باشند می توانند از پیست موتورسواری این منطقه استفاده کنند و لحظاتی دل انگیز داشته باشند.

پارک بهار زادیه و پارک بهمنی نژاد دو مورد ارزشمند در راستای خرید خانه در شهران تهران است. از سوی دیگر رستوران ها و فست فودهای خاصی نیز در این مجموعه دیده می شود که می تواند بسیار ارزشمند باشد. تالار و باغ های عروسی در شهران شمالی و جینگ و جینگ ساز نیز وجود دارد که بخش مهمی از منطقه محسوب می شود. از سوی دیگر اگر به دنبال خرید خانه در شهران تهران هستید بهتر است بدانید که می توانید فضای کوهنوردی جذاب و رویکرد طبیعت خوبی داشته باشید. دالون های نور در این منطقه شرایط خوبی دارند. موقعیت منطقه ای شهران بسیار مهم است و محله ای جذاب محسوب می شود که فضای خرید ملک را آسانتر کرده است. در زمینه خرید ملک در شهران افراد باید موقعیت گردشگری این منطقه را در نظر بگیرند در غیر این صورت دچار مشکل می شوند.

امیدوارم که مطلب راهنمای خرید خانه در شهران تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :