راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران

راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران

جنت آباد بود و باغ های جذابش که امروزه جای خود را به برج های سر به فلک کشیده داده اند. خرید خانه در جنت آباد تهران با آینده ای روشن همراه است و این موضوع به همه ثابت شده است. منطقه ای جذاب که دنیایی رنگارنگ را شامل شده است. شکل گیری جنت آباد بسیار جالب است. منطقه ای که در گذشته پر بود از درخت و فضای سبز و پرندگان و رود، امروزه جای خود را به برج های بلند داده است.

چشمه های باغ فیض در این منطقه اهمیت زیادی دارد، درخت های گیلاس و انار بهشت از دیگر موارد پر اهمیت محسوب می شوند. دنیای جنت آباد دنیای عجیبی است و توانسته موقعیت منطقه ای خوبی را شامل شود. پس از انقلاب بخشی از زمین های موجود در جنت آباد به کارمندان بخش های مختلف ارائه شد و در نهایت این منطقه به واسطه نزدیک بودن به دانشگاه توانست موقعیت منطقه ای خوبی داشته باشد. گسترش ساخت بزرگراه در پایتخت سبب شد تا جنت آباد به بخش های دیگر دسترسی خوبی داشته باشد. قیمت خرید خانه در جنت آباد تهران روز به روز در حال افزایش است.

راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران2

 

محله های خوب خرید خانه در جنت آباد تهران

جنت آباد به سه قسمت تقسیم می شود که شامل بخش های شمالی و مرکزی و جنوبی است. بخش شمالی این منطقه مربوط به بلوار سیمون از سمت شمال، بزرگراه آبشناسان در بخش جنوب و همینطور مربوط به بزرگراه شهید باکری از سمت غرب است. در نهایت از سمت شرق نیز دسترسی به بزرگراه شهید ستاری نیز وجود دارد. کسانی که قصد خرید خانه در جنت آباد تهران دارند بهتر است به سراغ خیابان های گلستان غربی و شرقی و همینطور منطقه انصارالمهدی بروند. مشخص است که موقعیت این خیابان ها از سایر بخش ها بهتر است.

گزینه دیگر جنت آباد مرکزی است که وابسته به بزرگراه شهید آبشناسان است، این منطقه از سمت جنوب به بزرگراه شهید همت متصل شده است و از سمت شرق نیز به بزرگراه شهید ستاری وصل می شود. در نهایت خیابان شاهین شمالی، مخبری و شانزده متری اول و دوم در لیست گزینه های خوب خرید خانه در جنت آباد تهران در بخش مرکزی است. دقت کنید که این بخش از نظر قیمت گذاری گرانتر از سایر بخش ها ارزیابی شده است و موقعیت منطقه ای بسیار جذابی دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران3

 

موضوع جالب اینجاست که جنت آباد جنوبی به نسبت بخش های شمالی و مرکزی طرفدار بیشتر دارد. این بخش شامل خیابان های منظم تری بوده و همینطور دسترسی و امکانات این بخش بیشتر است. از سوی دیگر فضای سبز این بخش کمتر بوده اما پر از مراکز خرید وسیع است. این منطقه حد فاصل بین میدان چهارباغ و بلوار آیت الله کاشانی است و بهترین منطقه جنت آباد محسوب می شود. مثلاً شهرک های بنفشه و یاس والفجر در این بخش هستند که بهترین شرایط خرید خانه در جنت آباد تهران را شامل می شوند. مشخص است که منطقه جنت آباد به طور کلی موقعیت گردشگری خاص خود را دارد و شامل بخش های مخصوصی است که می تواند از نظر توریسم نیز گزینه خوبی باشد. در سال های اخیر این منطقه به واسطه شهرک های بنفشه بسیار رشد داشته است.

در خصوص وضعیت آب و هوای جنت آباد نیز شرایط مختلفی دیده می شود. مثلاً این منطقه دارای دو دسته وضعیت جوی است. تراکم جمعیت در بخشی از مناطق آن زیاد است اما از نظر آلودگی هوا شرایط ملموس تر نیست. جنت آباد شمالی به نسبت دو بخش دیگر خلوت تر گزارش شده است. از یاد نبرید که شما برای خرید خانه در جنت آباد تهران بهتر است بتوانید به سراغ مناطق خلوت تر بروید.

 

خرید خانه در جنت آباد تهران از نظر دسترسی

می دانیم که جنت آباد در بخش شمال غرب پایتخت قرار دارد و مربوط به منطقه 5 شهرداری تهران است و از سمت شمال به حصارک متصل شده است. این منطقه از سمت جنوب به بلوار آیت کاشانی متصل شده و از سمت غرب نیز مربوط به محله شهران است. این بلوار به طور کلی در بخش شرقی به بزرگراه ستاری وصل شده است.

دسترسی جنت آباد بر اساس بزرگراه های همت، باکری و ستاری در وضعیت خوبی قرار دارد. به طور کلی جنت آباد در شمال غربی تهران واقع شده است و دسترسی به بخش های جنوبی و شرقی تهران بر اساس زمان بیشتری دنبال می شود. اینطور که مشخص است جنت آباد ایستگاه مترو ندارد. متروی این بخش در حال احداث است. وضعیت تاکسی و اتوبوس ها در این بخش خوب است و به نوعی توقفگاه های سامانه ای را شامل می شود.

 

خرید خانه در جنت آباد تهران از نظر امکانات

مراکز خرید در جنت آباد شامل بازار میوه و تره بار و همینطور بازار بزرگ جنت است. در این بخش مرکز خرید سمرقند وجود دارد و شامل پاساژ طوبی و مرکز خرید گلستان نیز می شود. مرکز خرید بوستان و مرکز خرید عبادی از دیگر بخش های مهم این منطقه هستند. بازار گل و گیاه غرب تهران و همینطور مرکز خرید چراغی نیز وجود دارد که شامل موارد مخصوصی است. پاساژ 88 و مرکز خرید علی از دیگر موارد پر اهمیت در زمینه خرید و فروش در جنت آباد است. مشخص است که بازار تره بار علامه و مرکز تجاری ایران زمین از مراکز خرید موجود در جنت آباد هستند. مدارس علی اکبر بادامچی و 22 بهمن در این منطقه وجود دارد که بخشی از امکانات مهم محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران4

 

اندیشه فکور و دبیرستان سلام از دیگر بخش های مهم در راستای خرید خانه در جنت آباد تهران محسوب می شود. اینطور که مشخص است این منطقه دارای موقعیت پرورشی فکری است و سرای محله جنت آباد نیز موقعیت منطقه ای خوبی دارد. مراکز درمانی در این محدوده نیز وابسته به موقعیت توانبخشی ارزیابی شده است. بیمارستان امید، بیمارستان سلامت، درمانگاه شبانه روزی جنت آباد از دیگر موارد پر اهمیت محسوب می شوند. خوشبختانه موقعیت ورزشی این بخش وسیع است و توانسته شرایط منطقه ای خوبی را شامل شود. مجموعه ورزشی هنرمندانه و عدل، آرسام و عابدینی در لیست موارد پر اهمیت اقتصادی محسوب می شوند. همینطور استخرهای آسیا و سایر مراکز ورزشی نیز در این محله قرار می گیرد. مشخص است که موقعیت منطقه ای در جنت آباد می تواند قابل قبول باشد.

 

خرید خانه در جنت آباد تهران از نظر مکان های دیدنی

شهربازی هورا از بخش های مهم جنت آباد محسوب می شود. این شهربازی سرپوشیده است و گزینه خوبی برای سنین مختلف محسوب می شود. در این بخش حس عجیب پرواز یا سقوط آزاد وجود دارد و باشگاه ورزش های هوایی سیمرغ را شامل می شود. به هر صورت می توانید سری به پردیس سینمایی سمرقند نیز بزنید و از فضای موجود لذت ببرید. روستا های سرسبزی که در جنت آباد شمالی قرار دارد نیز موارد خوبی برای بازی هستند. بوستان های ایثار و همینطور بوستان های سرسبز در این منطقه گزینه خوبی محسوب می شوند. شما می توانید در بوستان تندرستی و محصل بدوید و از فضای موجود لذت ببرید.

مجموعه ورزشی در این بخش دارای شرایط مخصوص به خود است. در هر صورت کسانی که قصد استفاده از فضای ورزشی مخصوص دارند بهتر است بدانند که جنت آباد شرایط منطقه ای خوبی دارد. این منطقه دارای بافت شهری خاص است. جنت آباد در لیست مناطق شهری خوب قرار دارد که توانسته به واسطه بوستان های خود مورد حمایت قرار بگیرد.

راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران5

 

بافت منطقه ای جنت آباد تهران

اینطور که مشخص است بافت این محله بیشتر مسکونی و نوساز است. به طور کلی موقعیت منطقه ای برای زندگی فراهم است، فضا خلوت است و آرامش زیادی دیده می شود. وضعیت کوچه های جنت آباد به نسبت سایر بخش ها خلوت تر و مناسب تر است. خبری از سر و صدا و شلوغی نیست. ادارات دولتی و شرکت های خصوصی در این منطقه کمتر متمرکز شده اند و به نوعی یکی از دلایل خرید خانه در جنت آباد تهران آرامش زیادی دارد. زمین های این منطقه در کوهپایه قرار دارند و شرایط حاصلخیزی را شامل شده است. جنت به معنی بهشت است و به نوعی به واسطه فضای بی نظیر این منطقه خواهد بود.

کسانی که مشکلات تنفسی دارند منطقه جنت آباد را بهترین گزینه برای زندگی در نظر می گیرند. موقعیت تنفسی در این بخش اهمیت زیادی دارد. آب و هوای این منطقه به واسطه سهم اقتصادی ارزشمندی که دارد بررسی شده است. این منطقه دارای سطح اقتصادی خوبی است. وضعیت آب و هوایی منطقه مخصوص است و توانسته سیاست های منطقه ای خاصی را شامل شود. اینطور که مشخص است وضعیت آب و هوایی این منطقه جذاب و قابل قبول گزارش شده است. جنت آباد در لیست مناطقی قرار دارد که هر بخش آن از بخش های دیگر جدا است. مثلاً بخش هایی که شامل موقعیت خاص گردشگری هستند می توانند برای افراد مسن گزینه بهتری باشد چون هم از نظر آب و هوا وضعیت بهتری دارد و هم فضای سبز خوبی را شکل می دهد. تراکم جمعیت در این منطقه به واسطه دسترسی به دو اتوبان اصلی محله بسیار بالا است و روز به روز بیشتر هم می شود. سطح منطقه ای این بخش بسیار خوب است. ­ خرید خانه در جنت آباد تهران می تواند از نظر قیمت گذاری در شرایط خوبی قرار بگیرد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در جنت آباد تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :