راهنمای کامل خرید خانه در عباس آباد تهران

راهنمای کامل خرید خانه در عباس آباد تهران

عباس آباد از محلات مهم در تهران محسوب می شود و مربوط به ناحیه دو شهرداری منطقه 7 است. نام جدیدی که برای عباس آباد گذاشته می شود شهید بهشتی بوده و به واسطه حادثه هفتم تیر در سال 1360 صورت گرفته است. عباس آباد یک محله اداری مسکونی است به طوری که اگر به فضای شهری روز و شب دقت کنید تفاوت زیادی دیده می شود. خرید خانه در عباس آباد تهران به واسطه فضای اداری که دارد بسیار پر اهمیت است.

 

عباس آباد تهران در یک نگاه

محله عباس آباد به محله اداری نشین تهران شهرت دارد. محله ای است که موقعیت منطقه ای خاصی دارد و به نوعی بیشترین جمعیت این منطقه کادر اداری هستند به طوری که وقتی تایم اداری تمام شود، شاهد سکوت و آرامش مطلق در شهر هستید و شب های بسیار آرامی دارد. اینطور که مشخص است موقعیت این منطقه از نظر زندگی با سایر بخش ها متفاوت است. برای خرید خانه در عباس آباد تهران بودجه اولیه بسیار مهم است.

در ارزیابی منطقه عباس آباد شاهد ساختمان های مهم این منطقه هستیم که عبارت است از: موزه بانک مرکزی، مصلی تهران، کتابخانه ملی ایران و همینطور استانداری تهران که هر یک از نظر موقعیت منطقه ای شرایط خوبی در راستای خرید خانه در عباس آباد تهران ایجاد می کنند.

راهنمای کامل خرید خانه در عباس آباد تهران2

 

در این منطقه باغ کتاب و موزه انقلاب اسلامی موزه دفاع مقدس نیز وجود دارد. اینطور که ارزیابی ها نشان می دهد سودآوری در راستای خرید خانه در عباس آباد تهران بسیار زیاد است.

وضعیت خرید خانه در عباس آباد تهران به واسطه بافت تاریخی آن نیز سنجیده می شود. عباس آباد در گذشته خارج از شهر تهران قرار داشت و به صورت زمین های پراکنده زراعی مورد استفاده قرار می گرفت. وسعت منطقه عباس آباد زیاد بوده و این موضوع سبب شده تا ساخت و ساز در آن رشد زیادی داشته باشد. این منطقه از چهار راه جهان کودک آغاز شده و تا بزرگراه حقانی وسعت دارد. این محدوده هرگز بدون استفاده باقی نمانده است.

به منطقه نیلوفری امروزه که دقت کنید آثاری از زمین های زراعی و باغ های بزرگ گذشته به ندرت دیده می شود. وضعیت آب و هوایی عباس آباد از گذشته تا به امروز تغییر زیادی نداشته است و هنوز در لیست محله های خوش آب و هوای تهران قرار دارد.

دهه چهل ساخت و ساز در این منطقه آغاز شد و به نوعی ساخت منازل مسکونی نیز رشد زیادی پیدا کرد. فرهنگیان نیز در این محله زمین خریداری کردند و ساخت و ساز به صورت انبوه دنبال شد. خیابان کشی ها آغاز شد و به نوعی بافت محله به صورت نظامی-فرهنگی دنبال شد.

 

خیابان های خوب خرید خانه در عباس آباد تهران

عباس آباد تهران از نظر جنایت و جرم به نسبت سایر محلات وضعیت بهتری دارد. مشخص است که نظم و انضباط در این محله از گذشته تا به امروز اهمیت زیادی داشته است. بافت انسانی این بخش نیز به واسطه مردمانی از قومیت مسیحی، یهودی و مذاهب دیگر دنبال می شود. اینطور که مشخص است محوریت این محله بر بافت مذهبی آن است.

آپادانا یکی از خیابان های مهم و مشهور در راستای خرید خانه در عباس آباد تهران محسوب می شود. خیابانی که هم از نظر دسترسی در شرایط خوبی قرار دارد و هم مراکز فرهنگی آن به حد نصاب رسیده اند.

خیابان سورنا یکی از خیابان های مهم منطقه عباس آباد محسوب می شود، خیابانی که بافت تاریخی دارد و توانسته موقعیت منطقه ای خوبی را شامل شود. وضعیت ملک در این خیابان به نسبت سایر بخش ها ارزانتر است.

خیابان سهروردی یکی از خیابان های هنری در منطقه عباس آباد است، موقعیت این خیابان از هر نظر با سایر بخش ها متفاوت است. مثلاً مغازه های لوازم التحریر این منطقه بسیار جذاب هستند و راسته پارچه فروشی نیز شهرت زیادی دارد.

خیابان مهناز با مغازه های لباس فروشی خود شهرت زیادی در راستای خرید خانه در عباس آباد تهران دارد. این خیابان دارای فضای منطقه ای خوبی است و می تواند زیر نظر گروه های مختلف ارزیابی شود.

راهنمای کامل خرید خانه در عباس آباد تهران4

 

خیابان نیلوفر یک خیابان دو بانده است که تردد در آن با نظم زیادی صورت می گیرد. موقعیت این خیابان وسیع و قابل قبول است و سطح منطقه ای خوبی را شامل می شود.

خیابان میرعماد یکی از خیابان های خوب با بافت سازه مدرن محسوب می شود که گزینه خوبی برای خرید در زمینه محصولات متنوع است. اینطور که مشخص است میرعماد در لیست خیابان هایی قرار دارد که افراد مختلفی قصد خرید خانه در آن را دارند و همینطور مراکز خرید این خیابان نیز مشهور است.

خیابان اندیشه به واسطه بافت دانشگاهی و فرهنگی خود مشهور است، اندیشه در لیست خیابان هایی است که از نظر سازه توانسته ساختار خوبی داشته باشد مثلاً آپارتمان ها اغلب در متراژ مناسب 60 الی 90 متر طراحی شده اند و خانه هایی که شامل دو اتاق خواب هستند بیشتر از سایر بخش ها دیده می شوند.

خیابان پارسا  یکی از خیابان های خوش آب و هوا در عباس آباد تهران محسوب می شود. خیابانی که به واسطه نسیم خنکی که دارد حس کوهستانی بودن را زنده کرده است. این منطقه با شیب ملایمی که دارد برای کودکان یک فضای بازی نیز محسوب می شود. در اطراف خیابان درختان سرسبزی زیادی دیده می شود و البته که سطح گردشگری این خیابان ارزشمند است. خرید خانه در عباس آباد تهران در منطقه پارسا با بودجه بسیاری از افراد سازگار است.

 

بافت انسانی عباس آباد تهران

کسانی که قصد خرید خانه در عباس آباد تهران را دارند بهتر است از بافت مسکونی این بخش نیز اطلاعاتی داشته باشند. تراکم فعالیت های تجاری و اداری در این منطقه ارزشمند بوده و شامل فضای خاصی است. در گذشته این محله کاملاً مسکونی بوده است. خیابان های محله شیبدار و کوچه ها به صورت پلکانی طراحی شده اند. به طور کلی عباس آباد بر روی تپه های قدیمی قرار گرفته است. بافت شهری این منطقه و موقعیت مناسب آن از نظر جغرافیایی و مرکزیت در شرایط خوبی قرار دارد. به طور کلی موقعیت این منطقه تجاری گزارش شده است و شامل وزارتخانه های گسترده ای می شود.

خدمات حمل و نقل عمومی در این منطقه بسیار رشد داشته است و دسترسی به سایر بخش ها سریع تر صورت می گیرد. خیابان شهید مطهری یکی از خیابان های خوب با مراکز درمانی بسیار خوب است و امکانات بی نظیر پزشکی را شامل می شود. این بخش به نوعی مشهور به راسته بهترین پزشکان تهران است.

کسانی که قصد خرید خانه در عباس آباد تهران دارند بدانند که این منطقه در بخش جنوب وابسته به تخت طاووس است و از سمت شرق نیز به خیابان شریعتی متصل می شود. از سمت غرب نیز به اتوبان مدرس نیز وابسته است.

 

خرید خانه در عباس آباد تهران از نظر دسترسی

عباس آباد یا بهشتی در لیست محله هایی است که شامل طرح زوج و فرد می شود. این منطقه به واسطه بافت اداری که دارد از نظر اتوبوس در شرایط غنی تری قرار دارد. ایستگاه اتوبوس تندرو، خط 5، و همینطور پایانه های علم و صنعت از گزینه های مهم از نظر دسترسی محسوب می شوند. به طور کلی میدان راه آهن و پایانه تجریش دو مورد خوب در راستای حمل و نقل شهری محسوب می شوند.

تاکسی های سید خندان و خطوط تاکسی اطراف ایستگاه های متروی عباس آباد از دیگر بخش های حمل و نقل خوب محسوب می شوند. کسانی که از ایستگاه متروی عباس آباد استفاده می کنند هرگز مسیر را گم نمی کنند. به طور کلی از نظر دسترسی محله عباس آباد بهترین منطقه پایتخت حساب می شود و در این منطقه همه چیز طبق اصول دنبال می شود. یک سری پایانه های حمل و نقلی جدید نیز در محدوده عباس آباد در حال تاسیس است. خرید خانه در عباس آباد تهران از نظر دسترسی در شرایط خوبی قرار گرفته است.

محله عباس آباد در لیست محله های خوب تهران قرار دارد و دسترسی به مترو نیز برای این بخش فراهم شده است. ایستگاه های مترو در این بخش شامل متروی شهید بهشتی تقاطع دو خط 1 و 3 است و مبدا آن قائم- آزادگان بوده و مقصد آن شامل تجریش-کهریزک است. متروی شهید بهشتی به شما این اجازه را می دهد که به همه بخش های اصلی منطقه وصل شوید.

خرید خانه در عباس آباد تهران برای کسانی که نیاز به تردد برای محل کار خود دارند، یک انتخاب عالی محسوب می شود.

 

خرید خانه در عباس آباد تهران از نظر امکانات

موقعیت منطقه ای عباس آباد شرایط خوبی دارد. وضعیت امکانات شهری از نظر رستوران و کافی شاپ و سایر طبقات تجاری خوب است. مساجد زیادی در این منطقه تاسیس شده اند.

سالن اندیشه با فضای سرپوشیده خود موقعیت خوبی برای رشته های توپی و بدنسازی و رشته های رزمی محسوب می شود. این سالن شامل زمین تنیس روباز بوده و به نوعی موقعیت منطقه ای خاصی دارد. از سوی دیگر سالن آرایشی بانوان نیز در محدوده زیاد است.

مراکز بهداشتی و درمانی در منطقه عباس آباد شامل بیمارستان مادران و خیابان کاووسی فر است. بیمارستان مهرداد و میرعماد دو مورد دیگر از فضاهای درمانی در این منطقه هستند. کسانی که قصد خرید خانه در عباس آباد تهران دارند بهتر است از نظر اقتصادی شرایط خوبی را مدنظر قرار دهند.

بوستان های مختلف در این منطقه وجود دارد که شامل فضای گردشگری خوبی است، پارک هایی که به صورت چند بخشی هستند و همینطور فضای منطقه ای که به صورت چند بخشی ارزیابی می شود. بوستان های مختلف در این منطقه بر اساس فضای گردشگری که دارد می تواند قابل قبول به نظر برسد. زمین بازی کودکان با وسایل بازی نیز بخش دیگر از مجموعه گردشگری در این منطقه است.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در عباس آباد تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :