راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران

راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران

نارمک تهران در منطقه 8 و 4 شهرداری تهران قرار دارد. نارمک در منطقه شمیران است و یک محله خوش آب و هوا محسوب می شود. خرید خانه در نارمک تهران سلیقه خاصی می طلبد. نارمک در لیست مناطق محبوب در تهران است و از خیابان کشی های متفاوتی برخوردار است. ردپای شهرسازی مدرن در این محله دیده می شود. نارمک یک محله مشهور به صد میدان است و بزرگترین میدان های نارمک نیز گزینه خوبی برای خرید هستند. میدان نبوت و هفت حوض از مناطق مشهور خرید خانه در نارمک تهران محسوب می شوند.

 

خرید خانه در نارمک تهران در یک نگاه

نارمک تهران یک منطقه 100 میدان است. به طور کلی این منطقه شامل 13 میدان در بخش شمالی و 87 میدان در بخش جنوبی است. اینطور که مشخص است بخش جنوبی نارمک از نظر آب و هوا گزینه خوبی است اما در لیست مناطق سردسیر تهران قرار دارد. این محله در ضلع شمالی خود با ساخت و سازهای گسترده ای همراه بوده است.

یکی از دلایل شهرت زیاد خرید خانه در نارمک تهران این است که این منطقه مساجد مشهور زیادی دارد. یکی از مساجد معروف به نام مسجد جامع نارمک شناسایی شده است که در خیابان سمنگان قرار دارد. از دیگر مساجد معروف مربوط به مسجد النبی است و این مسجد نیز در میدان نبوت قرار گرفته است. مسجد احمدیه در خیابان آیت قرار دارد و یکی از بخش های مذهبی خوب در نارمک محسوب می شود.

نارمک از سمت شمال به جنگل های لویزان و شیان متصل است و از سمت جنوب نیز به خیابان دماوند و محله تهران متصل شده است. نارمک از سمت غرب و شرق بین دو بزرگراه قرار دارد. این منطقه از سمت غرب به بزرگراه امام علی وصل شده است و از سمت شرق نیز به بزرگراه شهید باقری متصل است.

راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران1

 

بهترین خیابان خرید خانه در نارمک تهران

بزرگراه رسالت یکی از بخش های جداکننده نارمک شمالی و جنوبی است. بخش شمالی نارمک وضعیت آب و هوای معتدلی دارد و به نوعی وضعیت آب و هوایی آن خنک تر است. این نقطه در منطقه 4 قرار دارد. نارمک در لیست محله های خوب خرید خانه در تهران محسوب می شود. قیمت خرید خانه در نارمک تهران در بخش های جنوبی گرانتر هستند. به طور کلی قیمت خرید خانه در نارمک تهران در آگهی خرید ملک با تفاوت زیادی همراه است.

خیابان های آیت، گلستان، شهید ثانی، دماون و جانبازان در لیست خیابان های مهم خرید خانه در نارمک تهران محسوب می شوند به طوری که خرید و فروش در این خیابان ها زیاد است. از سوی دیگر خیابان سامان و فرجام و دردشت نیز در لیست خیابان های خوب نارمک قرار دارند که به نسبت قیمت مناسب تری دارند. میدان الغدیر و هفت حوض در نارمک از سوی زوج های جوان تقاضای زیادی دارد و خیابان های مرطوب به هلال احمر نیز می تواند برای خرید خانه های قدیمی گزینه خوبی باشد. دقت کنید که خیابان سامان برای خرید ملک های کلنگی بسیار مناسب است.

بخش شمالی نارمک در منطقه 4 و بخش جنوبی در منطقه 8 قرار دارد و بزرگراه رسالت این دو بخش را از هم جدا می کند. بزرگراه های دیگری نیز در اطراف نارمک وجود دارد. نارمک از سمت شمال با بزرگراه زین العابدین و از سمت غرب با بزرگراه امام علی در ارتباط است. شرق نارمک وابسته به بزرگراه باقری است و این محله از سمت جنوب با محله نیروی هوایی همسایه است. بخشی از خیابان ها و میدان های نارمک نیز اهمیت زیادی دارد. خیابان های هنگام و جانبازان و دماوند از خیابان های مهم نارمک محسوب می شوند همینطور خیابان شهید ثانی نیز در این منطقه از نظر خرید ملک گزینه خوبی محسوب می شود.

میدان هلال احمر و میدان الغدیر به طور کلی میدان های مشهور در نارمک هستند و خرید ملک در این خیابان ها به طور کلی شرایط خاص خود را دارد. به طور کلی نارمک تهران یکی از بخش های مهم منطقه ای محسوب می شود و قیمت خرید خانه در نارمک تهران نیز با رویکرد خوبی همراه است.

راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران2

 

خرید خانه در نارمک تهران از نظر دسترسی

خرید خانه در نارمک تهران سبب می شود که در یک منطقه خوش مسیر زندگی کنید. در صورتی که ماشین شخصی داشته باشید می توانید در محاصره اتوبان های مهم تهران باشید. بزرگراه رسالت در میانه محله نارمک وجود دارد و دسترسی را بسیار بهبود می دهد. از سوی دیگر وسایل نقلیه عمومی نیز در این منطقه رفت و آمد می کنند و شرایط عبور و مرور راحت است. خط دو مترو تهران نیز در نارمک ایستگاه داشته و همینطور شامل ایستگاه های فدک و گلبرگ و سرسبز بوده و دانشگاه علم و صنعت نیز در این منطقه قرار دارد. از سوی دیگر خطوط بی آر تی مربوط به میدان آزادی و تهرانپارس در این موقعیت قرار گرفته است. بی آر تی مربوط به پایانه بیهقی و علم و صنعت برای کسانی که قصد خرید خانه در نارمک تهران یک ایستگاه خوب برای عبور و مرور محسوب می شود. کسانی که قصد دارند از نارمک به مناطق اطراف شهر بروند نیز می توانند از این ایستگاه استفاده کنند.

 

خرید خانه در نارمک تهران از نظر امکانات

نارمک از نظر امکانات شهری محله بسیار غنی است. یک سری مراکز تجاری و آموزشی و درمانی نیز در این منطقه وجود دارد و همینطور مراکز تفریحی برای جوانان فراهم شده است. مراکز خرید نارمک به نسبت سایر محله ها با تنوع بیشتری همراه هستند. مجتمع تجاری سون سنتر و مرکز خرید کویتی های نارمک در این منطقه وجود دارد. دسترسی به مرکز خرید نبوت و بازار نارمک نیز یکی از مزایای خرید خانه در نارمک تهران محسوب می شود. اکثر میدان های نارمک دارای فضای سبز مخصوص به خود هستند. در این منطقه مراکز درمانی و بیمارستان های گسترده نیز وجود دارد. بیمارستان انصاری و الغدیر دو مورد مشهور هستند. از نظر مناطق مذهبی نیز نارمک وضعیت خوبی دارد. مسجد النبی و مسجد جامع نارمک از مراکز مهم مذهبی محسوب می شوند.

راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران3

 

قیمت خرید خانه در نارمک تهران

نارمک بالاشهر تهران محسوب می شود و به نوعی امتیازات زیادی را شامل می شود. نارمک با موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد یکی از خوش مسیرترین محله ها در شرق تهران محسوب می شود و به طور کلی وضعیت آب و هوایی بسیار خوبی دارد و از نظر امکانات نیز شرایط خوبی را شامل می شود. قیمت خرید خانه در نارمک تهران به طور کلی تاثیر زیادی بر روی بازار املاک تهران دارد. سرمایه کافی در این راستا می تواند یک پروسه سرمایه گذاری خوب را در بر بگیرد.

 

خرید خانه در نارمک تهران از نظر مکان های دیدنی

دیدنی ترین بخش نارمک مشهور به صد میدان است. صد میدان منطقه ای است که از دیرباز سبب شهرت زیاد نارمک شده است و یک نشانی بزرگ برای این منطقه محسوب می شود. میدان هفت حوض نیز یکی از میدان های بزرگ نارمک است و خرید خانه در نارمک تهران در اطراف این میدان بسیار رونق دارد.

پاساژهای مختلفی در نارمک فعالیت می کنند و همینطور بازار مبل دلاوران نیز در این محله وجود دارد و بازدید زیادی را شامل می شود. یک سری مراکز خرید مشهور در نارمک دیده می شود که می تواند همه نیازهای افراد را پاسخ دهد. به هر صورت نارمک در لیست مناطقی قرار دارد که موقعیت خرید ملک در آن بسیار خوب است.

راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران4

 

وضعیت رهن و اجاره در نارمک تهران

تخمین زده می شود که بیش از 300 هزار نفر در این منطقه زندگی می کنند که در حدود 89 هزار خانوار است. نرخ رشد جمعیت در تهران بالا است و این رویکرد سبب می شود که سکونت نیز بیشتر شود. از سوی دیگر مسیر ها و امکانات رفاهی برای این منطقه به صورتی است که می تواند وضعیت قیمت خرید خانه در نارمک تهران را تغییر دهد. خانه هایی که به بوستان و فضاهای سبز نزدیک تر هستند از نظر خرید و فروش و رهن و اجازه برد اقتصادی بسیار خوبی دارند.

مثلاً اصلی ترین بوستان های نارمک تهران شامل:

  • بوستان تمدن
  • بوستان فدک
  • بوستان غدیر
  • بوستان شقایق
  • بوستان یاسمن
  • بوستان ولیعصر
  • باغ موزه مینیاتور

 

می باشد که به طور کلی قیمت خرید ملک در این بخش را بهبود می دهد. دقت کنید که برای خرید خانه در نارمک اطراف این مناطق گزینه خوبی محسوب می شود و در صورتی که بودجه خوبی داشته باشید می توانید سرمایه گذاری خوبی داشته باشید. در هر صورت به طور کلی خرید ملک برای این منطقه به واسطه خاصیت گردشگری که دارد می تواند یک آینده نگری خوب محسوب شود.

برای خرید خانه در نارمک در صورتی که بخواهید سود خوبی داشته باشید می توانید مناطقی که از نظر قیمت ارزانتر هستند را انتخاب کنید و با انتخاب خانه های قدیمی و بازسازی آن هم سود خوبی کسب کنید. دقت کنید که تعرفه خرید ملک در نارمک در سال های اخیر دستخوش تغییرات زیادی بوده است و بهتر است مشاوره های لازم پیش از خرید ملک به خوبی صورت بگیرد. دقت کنید که هر منطقه برای سرمایه گذاری دارای شرایط خاص مربوط به خود است. برخی از مناطق از نظر قیمت گرانتر هستند، برخی مناطق به نسبت محیط اجرایی شرایط مخصوصی دارند و برخی از مناطق نیز از نظر مصالح ساختمانی گزینه بهتری محسوب می شوند.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در نارمک تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :