راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران

راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران

خیابان پیروزی تهران را همه می شناسیم. محله ای با امکانات رفاهی جذاب که برای گردشگران بسیار جالب توجه است. این محله به واسطه موقعیت منطقه ای خود بسیار شهرت داشته و سرشناس است.

 

خیابان پیروزی تهران در یک نگاه

پیروزی مربوط به ناحیه 2 منطقه 13 شهرداری تهران است و مربوط به بخش شرق تهران می شود. مناطق شرقی تهران برای زندگی گزینه بسیار خوبی هستند و به طور کلی سطح دسترسی مناسبی به امکانات رفاهی نیز در این راستا دیده می شود. بافت محله پیروزی اغلب به صورت آپارتمان های چند طبقه است که به شکل نوساز هستند.

در راستای دسترسی های محلی مشخص است که بزرگراه بسیج و بزرگراه امام علی بهترین موقعیت منطقه ای محسوب می شوند.

خیابان پیروزی تهران ایستگاه مترو دارد اما از نظر بی آر تی موقعیت خوبی نداشته و به نوعی دسترسی به این ایستگاه به ندرت دیده می شود. سطح قیمت خرید خانه در خیابان پیروزی تهران نیز به شکل متوسط است.

محله پیروزی یکی از محله های بسیار سرشناس در تهران است و به نوعی در سال های اخیر با رشد و پیشرفت زیادی همراه است. از سوی دیگر بافت این محله قدیمی و جدید به صورت ترکیبی است و با سلیقه افراد زیادی سازگار است. ساختار کالبدی این محله از هم جدا است و برخی از بخش ها به صورت خاصی دیده می شوند. خانه های قدیمی این منطقه مدت هاست که جای خود را به آپارتمان های نوساز داده اند. انبوه سازی بخش مهمی از رویکرد اقتصادی خیابان پیروزی تهران محسوب می شود.

شکل گیری خیابان پیروزی مربوط به زمان قاجار است و به نسبت گذشته گستردگی بیشتری را شامل شده است. پروژه های ساختمانی شامل 400 دستگاه بوده و به نوعی قالب نظامی خود را حفظ کرده است. مجتمع های مسکونی در این بخش به صورت مرتفع ساخت و ساز شده و یکی از بهترین مناطق تهران محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران1

 

خرید خانه در خیابان پیروزی تهران از نظر دسترسی

پیروزی از محله های بسیار خوب از نظر سطح دسترسی محسوب می شود به طوری که با مترو می توانید به سادگی از این محله رفت و آمد داشته باشید. این موضوع برای کسانی که هر روز برای رسیدن به محل کار خود نیاز به مترو دارند یک امتیاز ارزشمند خواهد بود. از سوی دیگر ایستگاه های زیادی در خط 4 متروی تهران قرار دارد و به نوعی سبب کاهش بار ترافیکی می شود و دسترسی به تهران را آسانتر می کند.

بزرگراه امام علی یکی از بخش های مهم و ارزشمند خیابان پیروزی است که سبب شده تا بار ترافیکی در این منطقه کاهش داشته باشد. تعدادی از خیابان های این محله به واسطه خیابان نبرد ارزیابی می شود و بار ترافیکی آن زیاد است. از سوی دیگر ایستگاه های اتوبوس شرکت واحد بخش مهمی از رویکرد دسترسی این منطقه محسوب می شوند. به طور کلی شرکت واحد در پیروزی تهران در حال گسترش است و این موضوع به کسانی که قصد جابجایی دارند کمک زیادی می کند.

دو گروه جمعیتی در این منطقه دیده می شود که به نوعی به شکل اعیان نشین و فقیر نشین هستند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد مردمی که قصد زندگی در یک منطقه مرکز شهر را دارند، خرید خانه در خیابان پیروزی تهران را گزینه خوبی می دانند.

قیمت خرید خانه در خیابان پیروزی تهران بر اساس موقعیت مسکونی و اداری، قدمت ساختمان، شمالی یا جنوبی بودن بنا و همینطور متریال به کار رفته در آن است. البته که شرایط ساختمانی از موضوعات مهمی است که هر ساله با تغییر همراه است.

راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران2

 

خرید خانه در خیابان پیروزی تهران از نظر امکانات

پیروزی از محله های سرشناس تهران محسوب می شود و بسیاری از افراد این نظر را دارند که قیمت محصولات فروشی در پیروزی ارزان است و از این رو بسیاری از تهرانی ها و کسانی که در تهران زندگی می کنند ترجیح می دهند خرید خود را در منطقه پیروزی داشته باشند. موضوعی که این روزها بسیار مدنظر است اینکه پیروزی در لیست مناطقی قرار دارد که به واسطه موقعیت ملکی خود سطح دسترسی خوبی را شامل می شود.

یکی از مراکز معروف خرید در این منطقه مرکز خرید کسا است که در چهارراه کوکاکولا قرار دارد و سطح امکانات رفاهی خوبی دارد. این مرکز خرید به طور کلی به واسطه سطح دسترسی معقولی که دارد می تواند برای خرید مناسب باشد. مرکز خرید پانوراما در خیابان پیروزی و همینطور سایر مغازه ها و بوتیک ها در پیروزی از موارد پر اهمیت محسوب می شوند و اجازه می دهد که نیازهای روزانه برطرف شود.

 

مراکز درمانی خیابان پیروزی تهران

یکی از موارد مهمی که در بررسی محله ها دیده می شود وجود موقعیت درمانی خوب است. مراکز درمانی و بهداشتی بخش مهمی محسوب می شود و در صورت کمبود امکانات رفاهی در این راستا مشکلات زیادی ایجاد می شود. لیست زیر مراکز درمانی خیابان پیروزی تهران محسوب می شود:

 • درمانگاه فرهنگیان واقع در خیابان پیروزی، خیابان فارابی
 • درمانگاه ولیعصر در چهارراه کوکاکولا، خیابان نبرد شمالی
 • درمانگاه شبانه روزی طوبی در خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، خیابان داوود آبادی غربی
 • درمانگاه امام حسن عسگری در خیابان پیروزی، چهارراه کوکاکولا
 • درمانگاه شبانه روزی قائم در خیابان پیروزی، ابتدای خیابان پنجم نیروهوایی

 

لیست داروخانه های خیابان پیروزی تهران

 • داروخانه دکتر مهارتی در خیابان پیروزی، شکوفه
 • داروخانه شبانه روزی شرق واقع در خیابان پیروزی، خیابان قیام، میدان چهارصد دستگاه
 • داروخانه پیروزی واقع در خیابان پیروزی، سه راه سلیمانی
 • داروخانه شکوفه واقع در خیابان پیروزی، جنب مقداد
 • داروخانه دکتر سپهری واقع در خیابان پیروزی، سه راه سلیمانی، بعد از خیابان بسطامی
 • داروخانه دکتر حمیدرضا کیوانفر در خیابان پیروزی، روبروی خیابان بیمارستان فجر

 

اماکن تفریحی خیابان پیروزی تهران

تعداد پارک های این محله به نسبت بسیاری از محلات بیشتر است و این موضوع سبب شده است که هوا پاک تر باشد و برای کسانی که مشکلات تنفسی و ریوی دارند گزینه مناسبی محسوب می شود.

بوستان پیروزی در خیابان پیروزی، خیابان سی متری نیروی هوایی، پارک چهارصد دستگاه در خیابان پیروزی و میدان 400 دستگاه بوستان نیلوفر نیز از دیگر امکانات تفریحی در پیروزی تهران محسوب می شود.

پارک پرستار در خیابان پیروزی یکی از بهترین پارک های گردشگری محسوب می شود. به طور کلی پارک های وسیعی در این منطقه دیده می شوند که وابسته به موقعیت منطقه ای ارزیابی می شود. خیابان دهم فروردین یکی از خیابان های بسیار مشهور در تهران است که به گسترش منطقه پیروزی کمک زیادی کرده است. همینطور خیابان داودی و شکوری و یا پارک گلنما نیز مکان های تفریحی خوب در خیابان پیروزی محسوب می شوند و موقعیت گردشگری خوبی را شامل خواهند شد.

در بررسی های صورت گرفته مشخص شده است خیابان پیروزی یکی از بهترین خیابان هایی است که افراد می توانند هم در آن تنفس کنند و هم از فضاهای دیدنی لذت ببرند.

موزه دکتر معین، خیابان زینتی افخم دولاب و کوچه پروانه و باغ کوشک از دیگر دیدنی های جذاب در منطقه پیروزی تهران محسوب می شوند.

رستوران گردی و آبمیوه فروشی های زیادی نیز در خیابان پیروزی تهران دیده می شود که به نوعی خاطرات خوبی برای زوج های جوان فراهم می سازند.

راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران3

 

قیمت خرید خانه در خیابان پیروزی تهران

شما به واسطه خرید خانه در خیابان پیروزی تهران می توانید یک تیر و چند نشان کنید. قیمت خانه ها در این منطقه متغیر است برخی از خیابان ها از نظر قیمت ارزانتر هستند، برخی دیگر از خیابان ها شرایط منطقه ای خاص خود را دارند به طوری که دسترسی به آن ها برای هر بخش می تواند متغیر باشد.

خیابان هایی در پیروزی تهران قرار دارند که به نوعی هم از نظر موقعیت ملک وضعیت خوبی دارند و هم دسترسی به اماکن تفریحی و منطقه ای را مورد پوشش قرار می دهند.

خانه هایی نیز وجود دارد که به صورت قدیمی و در وضعیت کلنگی هستند که دسترسی به آنها با قیمت مناسب فراهم است و افراد می توانند با یک بازسازی ساده سود خوبی از فروش آنها داشته باشند.

در هر صورت موقعیت خرید خانه در پیروزی تهران به واسطه منطقه ای که دارد پیش بینی می شود. برخی از خانه ها دسترسی روتین و مشخصی دارند و برخی دیگر از خانه ها هستند که از نظر ساختار وسیع تر بوده و می تواند سازه های مشخصی را شامل شوند.

در صورتی که قصد دارید خانه ای ارزان قیمت در پیروزی تهران خریداری کنید به سراغ کوچه های فرعی این منطقه بروید. کوچه هایی که دارای بخش بندی های مخصوصی هستند و سطح دسترسی روتین و مخصوصی را شامل می شوند.

برخی از خانه ها از نظر قیمت گذاری متفاوت از سایر بخش ها پیش بینی شده اند و برخی دیگر از خانه ها هستند که می توانند هم برای زندگی مناسب باشند و هم آینده سودآوری را رقم بزنند.

مشاوره های لازم در خصوص خرید خانه در پیروزی تهران را جدی بگیرید و سعی کنید هر آنچه که نیاز است در ابتدا به شکل روتین ارزیابی کنید. اینکه بخواهید به سراغ خانه های بزرگ بروید از نظر هزینه برای شما سودآور است.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در خیابان پیروزی تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :