راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه

راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه

کرمانشاه بر اساس تقسیم بندی شهرداری دارای 8 منطقه است. هر منطقه به نواحی و محلات خاصی تقسیم شده است. در این مقاله قصد داریم در خصوص شرایط خرید خانه در کرمانشاه و بهترین محله های این استان صحبت کنیم. مشخص است که موقعیت منطقه ای و زندگی در کرمانشاه در هر یک از بخش ها با بخش های دیگر فرق دارد.

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه یک

یکی از بهترین مناطق خرید خانه در کرمانشاه مربوط به محله هایی است که در منطقه 1 این استان قرار دارد. مثلاً محله بیست و دو بهمن در لیست محله های خوب و دل انگیز کرمانشاه قرار دارد. این محله از نظر بافت منطقه ای خوب است و دسترسی به تاکسی و سایر وسایل حمل و نقل در این محل روتین است و البته که افراد در محله بیست و دو بهمن اغلب دارای ماشین شخصی هستند. این محله به طور کلی دارای موقعیت منطقه ای سودآوری برای آینده خواهد بود و یکی از بهترین مواردی است که افراد باید آن را مورد بررسی قرار دهند.

محله دیگر برای خرید خانه در کرمانشاه حافظیه نامیده می شود. حافظیه به خانه های زیبایش مشهور است. آپارتمان هایی که به شکل زیبا و دل انگیز ساخته شده اند و بهترین منطقه برای زندگی زوج های جوان هستند. شب های حافظیه بسیار جذاب است و موقعیت گردشگری خوبی دارد. این منطقه از نظر ساخت و ساز روتین به شکل خاصی دنبال شده است و بخشی از این محل از نظر ساختار بهتر از بخش های دیگر است.

محله برق سومین محله خوب برای خرید خانه در کرمانشاه محسوب می شود. این محله به طور کلی به بازارهای سنتی خود شهرت دارد. بانوان از زندگی در محله برق لذت می برند. این محله کمی شلوغ است و اگر به دنبال زندگی آرام هستید شاید برای شما گزینه خوبی محسوب نشود. محله برق به طور کلی در لیست محله های عالی برای زندگی و کسب و کار محسوب می شود.

محله باغ نی از دیگر محله هایی است که مردم علاقه به خرید ملک و زمین در آن دارند. این محله دارای بافت منطقه ای خاصی بوده و در لیست بهترین محله های گردشگری قرار دارد. محله باغ نی به طور کلی محله ای جذاب و قابل قبول از نظر اقتصادی است. دور تا دور این محله درختان و فضای سبز خاصی دیده می شود. باغ نی برای اغلب کسانی که دوست دارند در یک فضای پر طبیعت زندگی کنند، گزینه خوبی است.

راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه1

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه دو

در صورتی که قیمت خرید خانه در کرمانشاه در منطقه یک برای شما بالا است می توانید به سراغ منطقه 2 کرمانشاه بروید که هم دارای بافت شهری خوبی است و هم از نظر هزینه شرایط شما کمی بهتر خواهد بود. دولت آباد یکی از محله های جذاب منطقه 2 در کرمانشاه محسوب می شود که با خانه های ویلایی خود طرح و رنگ دل انگیزی را شامل شده است. به طور کلی دولت آباد در لیست محله هایی قرار دارد که مردم می توانند از نظر اقتصادی سود خوبی داشته باشند.

فرهنگیان فاز 1 گزینه خوبی برای افراد فرهنگی و بازنشسته فرهنگی است و بیشتر افرادی که در این منطقه ساکن هستند در گروه کارمندان بوده و یک سری نظم و قانون خاص برای این منطقه تعیین شده است. این منطقه به واسطه موقعیتی که دارد کمی گرانقیمت محسوب می شود. گزینه بعد مسیر نفت است که به نوبه خود در لیست مناطق لوکس خرید خانه در کرمانشاه محسوب می شود. مسیر نفت یکی از طولانی ترین خیابان های کرمانشاه نیز می باشد.

شهرک امام خمینی در لیست شهرک هایی قرار دارد که هم خرید ملک در آن روتین است و هم به نوبه خود توانسته پیشرفت خوبی داشته باشد. البته زندگی در شهرک امام خمینی به نسبت سایر بخش ها نیاز به رعایت یک سری قوانین در راستای حجاب و … دارد و این موضوع باید پیش از خرید دقت و بررسی شود.

محله های دیگری در منطقه 2 هستند که وسعت کمی دارند اما از نظر انبوه سازی در شرایط خوبی قرار گرفته اند. مثلاً منطقه وکیل آقا و منطقه تاکسیرانی دو مورد از مناطق خوب گردشگری در کرمانشاه هستند که هم تردد توسط آنها آسان است و هم موقعیت تردد به صورت روتین دنبال می شود. این مناطق دارای دسته بندی گردشگری خوبی هستند و دسترسی از آنها به سایر بخش ها به سادگی صورت می گیرد.

شهرک اسلامی یکی از محله های شلوغ کرمانشاه است و یک سری مراسم های مذهبی به شکل روتین در این محله برگزار می شود. قیمت خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 2 به نسبت منطقه یک ارزانتر است اما منطقه دو به طور کلی در لیست مناطق گران قیمت در کرمانشاه است و رویکرد خاص خود را دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه2

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 3

در صورتی که بودجه خوبی دارید و به دنبال یک منطقه خوب برای خرید خانه در کرمانشاه هستید، می توانید به سراغ شاطر آباد به محدوده شهید قندی بروید که در منطقه 3 قرار دارد. به طور کلی این منطقه دارای بافت خاصی است و می تواند با سلایق مختلف سازگار باشد. محله دیگر به اسم کیانشهر نیز در منطقه 3 کرمانشاه قرار دارد که به نسبت منطقه جدیدی است. کیانشهر در لیست مناطقی است که هم خرید ملک در آن روتین دنبال می شود و هم ملک از نظر گردشگری وضعیت خوبی دارد. این منطقه دارای فضای سبز خوبی است.

منطقه آریا شهر با شهرک های جذابش نیز گزینه خوبی برای خرید خانه در کرمانشاه محسوب می شود. این منطقه به صورتی طراحی شده است که هم از نظر بودجه بندی وضعیت خوبی دارد و هم می تواند ساختار روتین منطقه ای را دنبال کند. این منطقه به سمت فدک و بسیج نیز دسترسی دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه3

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 4

در صورتی که بودجه شما محدودتر است می توانید به سراغ برخی از محله های منطقه 4 برای خرید خانه در کرمانشاه بروید. دقت کنید که بهار، شریعتی بازرگانی و خیابان شهید جعفری در لیست محله های خوب و قیمت مناسب برای خرید خانه در کرمانشاه محسوب می شوند. این محله ها هم از نظر امنیت خوب هستند و هم خانه ها نوساز و با امکانات مناسب طراحی شده اند. محله های منطقه 4 تهران هر یک از نظر دسترسی به هم گزینه های مناسبی هستند. در بهترین شرایط این امکان را خواهید داشت که بتوانید هم به امکانات رفاهی و فرهنگی دسترسی داشته باشید و هم سعی کنید از نظر اقتصادی رویکرد مشخص تری را در نظر بگیرید. در بهترین شرایط این محله توانسته از نظر اقتصادی به شکل روتین دنبال شود.

راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه4

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 5

در صورتی که قصد خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 5 را دارید می توانید به سراغ محله های کارمندان و پردیس بروید. خانه ها در این محله ها از نظر ابعاد بین 60 الی 80 متر هستند و وضعیت دسترسی به امکانات رفاهی نیز به بهترین نحو فراهم است. این مناطق به طور کلی دارای موقعیت گردشگری خوبی هستند و به پارک های اطراف نزدیک هستند. این محله به طور کلی دارای بافت شهری خوبی است و می تواند راندمان گردشگری روتینی داشته باشد. البته که خرید خانه در این منطقه از نظر هزینه متغیر است و باید خوب تحقیق کنید.

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 6

منطقه 6 یکی از مناطق خوب خرید خانه در کرمانشاه محسوب می شود و الهیه و دادگستری دو بخش مشهور این منطقه هستند. این منطقه به فاز بندی های مخصوصی تقسیم شده است. میدان رسالت در این منطقه دارای دسترسی محلی خوبی است. این میدان می تواند راندمان گردشگری خوبی نیز داشته باشد. همینطور منطقه ولایت و شهید نجفی نیز به نوبه خود در راستای خرید خانه در کرمانشاه گزینه خوبی محسوب می شود.

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 7

در راستای خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 7 می بایست دو موضوع مهم بررسی شود اول اینکه این منطقه از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل شهری کمی دچار مشکل است اما اگر خودروی شخصی دارید مشکلی پیش نمی آید. این منطقه می تواند برای کسانی که قصد استفاده از دانشگاه رازی و علوم پزشکی را دارند گزینه خوب و مناسبی باشد.

 

خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 8

کسانی که قصد خرید خانه در کرمانشاه در منطقه 8 را دارند می توانند از محله های پردیس، زیباشهر و آزادگان بازدید کنند. همینطور منطقه 10 مجنون و صدرا از محله های مناسب محسوب می شود و می تواند با بودجه مناسب، سودآوری خوبی داشته باشد.

 

نکات پایانی

کرمانشاه استاندارد لازم فضای سبز را دارد به طوری که تعداد پارک های این استان به 120 مورد و تعداد خیابان های شهر کرمانشاه نیز به 655 مورد می رسد که هر یک دارای رویکرد ساخت و ساز ویژه ای هستند. این استان بیش از 5200 کوچه دارد و همینطور بلوارهای شهر نیز بیش از 103 مورد هستند. در بهترین شرایط موقعیت خرید خانه در کرمانشاه می تواند برای جوانان سودآور باشد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در کرمانشاه مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :