راهنمای کامل خرید خانه در کاشان

راهنمای کامل خرید خانه در کاشان

کسانی که قصد خرید خانه در کاشان دارند باید موقعیت مختلف این شهر را از نظر بافت جغرافیایی، سطح گردشگری و فضای ساخت و ساز بررسی کنند. در این مقاله قصد داریم در خصوص مناطق لوکس خرید خانه در کاشان و همینطور روش های خرید ارزان خانه در این شهر صحبت کنیم.

 

خرید خانه در کاشان در یک نگاه

کاشان دارای 4 بخش است که شامل قمصر، نیاسر و بزرگ و مرکزی می شود. این شهر از نظر آب و هوایی معتدل است. بخش های شمالی و شرقی کاشان محدود به دشت کویر هستند و یک سری از شهرها نیز وجود دارد که وابسته به دامنه و ارتفاعات با مناظر زیبا بوده و ویلاسازی نیز مربوط به این محدوده است.  فاصله کاشان تا تهران 230 کیلومتر است.

 

محله های لوکس خرید خانه در کاشان

بلوار امام رضا یکی از بهترین مناطق خرید خانه در کاشان محسوب می شود که به نوبه خود هم از نظر وسعت گزینه خوبی است و هم در لیست بخش مرکزی شهر قرار دارد. این خیابان به طور کلی وابسته به خیابان پیا و پیروزی است و میدان امام رضا لوکس ترین بخشی است که می تواند خرید خوبی برای شما فراهم سازد.

بلوار بهارستان از دیگر بخش های خوب خرید خانه در کاشان محسوب می شود، نیلوفر 1 الی 5 از دیگر محدوده های خرید خانه در کاشان هستند که وابسته به خیابان بهارستان و خیابان پاسگاه و بلوار امام رضا است. بلوار نارنجستان از دیگر محدوده های لوکس خرید خانه در کاشان محسوب می شود که کوچه های شمشاد 9 الی 15 بوده که انبوه سازی در این راستا صورت گرفته است. همینطور بلوار دوستان نیز در بهارستان وجود دارد که وابسته به بلوار امام رضا است. قیمت خرید خانه در کاشان در این مناطق به نسبت سایر بخش ها گرانتر است. البته که برخی از کوچه ها دارای موقعیت منطقه ای مخصوصی هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در کاشان2

 

بلوار زیتون از چند سال گذشته تا به امروز با رشد ساخت و ساز همراه بوده است و به دلیل اتصال این بلوار به منطقه بوستان و نارنجستان توانسته در لیست مناطق خوب برای خرید خانه در کاشان محسوب شود. بلوار صنعت که از نظر موقعیت منطقه ای دور از مرکز شهر است نیز وابسته به رویکرد خاصی بوده و توانسته سطح گردشگری مشخصی را دنبال نماید.

بلوار قطب راوندی مربوط به بلوار معمار و بلوار دانشجو بوده و در لیست بخش های شهید احمد به فرد قرار دارد. بلوار خادمی نیز محدوده خوب و گران قیمتی برای خرید خانه در کاشان محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در کاشان3

 

محله های ارزان خرید خانه در کاشان

خیابان رجایی از محله های ارزان خرید خانه در کاشان محسوب می شود. خیابان آیت الله کاشانی از بخش های ارزان کاشان است و این خیابان به بخش شهرداری و خیابان باباافضل متصل است. خیابان علوی و خیابان بخارایی نیز از دیگر بخش های مهم کاشان است که هم بافت ساخت و ساز نسبتاً جدیدی دارد و هم توانسته به واسطه موقعیت منطقه ای که دارد امنیت خوبی داشته باشد.

بلوار ساحل جنوبی و شمالی از دیگر بخش های مربوط به بلوار ملاصدرا است و با خیابان میثاق و رسالت از دیگر بخش های مهم مربوط به کاشان هستند. بلوار بارفروش از بخش های مهم مربوط به خیابان شهرداری محرم بوده و می تواند دسترسی خوبی به سایر بخش ها داشته باشد. بلوار خادمی از دیگر مناطقی است که برای خرید خانه نسبتاً ارزان به نظر می رسد. این بلوار که در نهایت به بلوار معمار ختم می شود هم خانه های قدیمی و هم نوساز را به خود اختصاص داده است.

بلوار تولید و توسعه و نشاط در لیست بلوارهای مهم کاشان قرار دارند که محدوده خرید ملک به واسطه آن به سادگی صورت می گیرد. بلوار اندیشه از مهمترین بلوارهای محدوده غربی کاشان است و به طور کلی دارای بافت منطقه ای مشخصی بوده و توانسته سطح بین المللی مخصوص به خود داشته باشد به طوری که ساخت و ساز در این محدوده بیشتر از قبل دنبال شده است و از نظر اقتصادی نیز گزینه خوبی محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در کاشان4

 

محله های خوب خرید خانه در کاشان

بلوار احمدآباد مربوط به بخش شمس آبادی یکی از محله های خوب خرید خانه در کاشان محسوب می شود. این محدوده به طور کلی دارای بافت منطقه ای خاصی است که هم خلوت است و هم از نظر وسایل دسترسی به سایر بخش ها شرایط خوبی دارد. این بلوار و کوچه های محدوده غربی آن بافت تازه آپارتمانی را به خود اختصاص داده اند. شمس آبادی از محله های خوب کاشان است به طوری که قیمت خرید خانه در این محله ارزان تر است و همینطور یک سری از بخش های دیگر این محله نیز وجود دارد که وابسته به محدوده غربی و جنوبی بوده که ساخت و ساز جدیدتری را شامل شده است.

محمد هلال از خیابان های خوب در محدوده کاشان است و این خیابان وابسته به بخش 17 شهریور مورد بررسی قرار می گیرد. این خیابان در سال های اخیر از نظر موقعیت اقتصادی متفاوت عمل کرده است و انبوه سازی شامل دسته بندی های مخصوص به خود است. جمهوری اسلامی و مطهری از دیگر بخش های مهم کاشان هستند که آپارتمان سازی در این محدوده بهتر از قبل دنبال شده است به طوری که این محدوده توانسته به بخش های شهدا و ولی عصر نیز دسترسی داشته باشد.

بلوار هفت امامزاده به واسطه خانه های ویلایی و قدیمی که دارد از دسته بخش های مهم منطقه ای کاشان محسوب می شود و هم به خیابان 22 بهمن دسترسی دارد و هم وابسته به بلوار بهشت می شود.

بلوار المهدی یکی از بلوارهای بخش غربی کاشان است که به کنارگذر جنوبی میدان اصلی شهر وابسته است. خانه های این بلوار از نظر قیمت کمی بالا هستند اما امکانات شهری بسیار خوبی دارند.

بلوار شهدا یکی از بلوارهای وابسته به باغ گیاه شناسی کاشان است. این بلوار هم از نظر دسترسی به دهستان کوهپایه شرایط خوبی دارد و هم وابسته به بخش های جنوبی شهر است. قیمت گذاری ملک در این منطقه ارزانتر از قبل دنبال شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در کاشان5

 

خرید خانه در کاشان در اطراف میدان کمال الملک

میدان کمال الملک یکی از میدان های مهم کاشان است و سطح خرید ملک در این بخش با سایر بخش ها فرق کرده است. اینطور که مشخص است در اطراف میدان کمال الملک خیابان های بابا ابوالفضل، خیابان فاضل نراقی و محتشم وجود دارد که هر یک از نظر ساخت و ساز و بافت منطقه ای شرایط مناسبی را در برگرفته اند. این میدان به طور کلی وابسته به خیابان فرهنگ و شهید نقاله دسته بندی شده است. فرهنگ 2 الی 23 از جمله خیابان های مهم خرید خانه در کاشان محسوب می شوند. قدر 1 الی 10 در لیست خیابان هایی هستند که مردم می توانند در آنها اقامت داشته باشند. برخی از خیابان ها هستند که وابسته به شهرداری و زیر نظر گروه های عمرانی دسته بندی ملک دارند. البته که این خیابان ها در سال های اخیر به نسبت امروز کمی متفاوت عمل کرده اند. خیابان آیت الله کاشانی با ساخت و سازهای جدید خود شرایط خرید ملک در کاشان را آسانتر کرده است. این خیابان در لیست بخش های مهمی قرار دارد که وابسته به موقعیت نیک نهاد و … است.

خیابان بهشتی نزدیک به بیمارستان نقوی است و همینطور وابسته به بخش های ماروجی و لاهوری به رشد اقتصادی خوبی رسیده است.

 

خرید خانه در کاشان در بلوار نماز

بلوار نماز چند سری آپارتمان سازی پی در پی را پشت سر گذاشته است و برخی از خانه ها هنوز در وضعیت پیش فروش هستند. دسترسی از این بلوار به خیابان امام خمینی و عباس آباد به خوبی فراهم شده است. همینطور این بلوار به بخش بروجنی نیز متصل است که از نظر دسترسی به ایستگاه تاکسی نیز دارای شرایط خوبی است.

بلوار بارفروش در لیست خیابان های دانشگاه قرار دارد و نزدیک به دانشکده فنی و مهندسی آیت یثربی است. اینطور که بررسی ها نشان داده است دانشجویانی که قصد خرید یا اجاره خانه دارند این منطقه را در نظر می گیرند. در بررسی های صورت گرفته مشخص است که این بخش دارای بافت شهری مخصوصی است و سطح سرمایه گذاری نیز پیشرفت بیشتری یافته است. البته که این بلوار به نوبه خود توانسته وابسته به بخش محراب 28 و یا خیابان زاهدی نیز ارزش اقتصادی بالایی را در نظر بگیرد.

محراب 18 یکی از بخش های مهم خرید خانه در کاشان محسوب می شود. این بخش به طور کلی هم از نظر سازوکار وضعیت بهتری دارد و هم توانسته از نظر اقتصادی در موقعیت خوبی باشد. این منطقه نیز در سال های اخیر مورد توجه املاک قرار گرفته است. تیم های ساخت و ساز این منطقه را مهمترین گزینه از نظر سازه در نظر گرفته اند.

 

خرید خانه در کاشان در خیابان سهیل

خیابان سهیل و کوچه های نرگس از شماره 1 الی 13 مربوط به این بخش بوده و توانسته ساختار منطقه ای مخصوصی داشته باشد. ساخت و ساز در این محدوده رشد بهتری داشته است و البته که موقعیت منطقه ای نیز قابل قبول اعلام شده است. در بهترین شرایط می توانید به سراغ خانه های کوچه شقایق بروید که هم ارزان تر است و هم گزینه خوبی برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در کاشان مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :