راهنمای کامل خرید خانه در شهرری

راهنمای کامل خرید خانه در شهرری

خرید خانه در شهرری برای کسانی که بودجه کمی دارند و نمی توانند از مناطق بالا و لوکس تهران استفاده کنند، گزینه خوبی محسوب می شود. در این مقاله محله های خوب و مناسب برای خرید خانه در شهرری را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید انتخاب خوب و هوشمندانه ای داشته باشید.

 

شهر ری در یک نگاه

شهر ری در لیست شهرستان های تهران محسوب می شود، این شهر از سمت شمال به تهران و از سمت جنوب به قم متصل است. همینطور از سمت مشرق به پاکدشت و از سمت غرب به اسلامشهر و رباط کریم وصل شده است. در حدود 850000 نفر در این شهر سکونت دارند. وضعیت آب و هوای شهرری گرم و خشک است و به نوبه خود در دشت واقع شده است و رودخانه های کرج، رودخانه جاجرود و کن وابسته به این شهر هستند. نام ری در منابع باستان به شکل متفاوتی قید شده است.

 

محله های خوب خرید خانه در شهرری

در راستای خرید خانه در شهرری یک سری از محله ها شرایط خوبی دارند. خیابان شهید غلامی یکی از خیابان های خوب شهرری محسوب می شود. این خیابان وابسته به بخش های مختلفی است که هر یک دارای مشخصه های مخصوص به خود هستند. شهید غلامی وابسته به خیابان عروجی است و همینطور در نهایت به خیابان زکریای رازی وصل می شود. بافت خانه های این منطقه کمی قدیمی است اما پروسه آپارتمان نوساز توسط شهرداری حمایت می شود. بخش دیگری از این منطقه وجود دارد که مشهور به نبی پور است. خیابان نبی پور در لیست خیابان های خوب شهرری قرار دارد. این خیابان به طور کلی وابسته به ظهیرآباد و آزموده است.

خیابان آزموده در لیست خیابان های خلوت است و تردد به واسطه یک طرفه بودن این خیابان به ندرت صورت می گیرد. این خیابان در سال های اخیر نیز رشد خوبی داشته است اما شاید به دلیل موقعیت منطقه ای که دارد نتوان خیلی به آن امیدوار بود. شهید غلامی و سید حسن غیوری دو خیابان مشهور از نظر ملک در شهر ری هستند. اینطور که مشخص است این دو خیابان وابسته به منطقه قبرستان قدیمی دسته بندی شده اند. آپارتمان ها در این خیابان هر یک دارای نشانه گذاری مخصوص به خود هستند. خیابان بنفشه و دیدبان دو گزینه مناسب برای خرید خانه در شهرری محسوب می شود. این دو خیابان هم بافت آپارتمانی تازه ای دارند و هم از نظر امکانات شهری شرایط خوبی را شامل شده اند.

راهنمای کامل خرید خانه در شهرری2

 

محله های ارزان خرید خانه در شهرری

بلوار کمیل یکی از محله های ارزان خرید خانه در شهرری محسوب می شود. زندگی در بلوار کمیل به نسبت سال های گذشته دسته بندی خوبی داشته است. خیابان قم در لیست خیابان های مشهور شهر ری قرار دارد. این خیابان ها موقعیت گردشگری خوبی دارند و سطح زندگی در این خیابان ها بهبود یافته است. بلوار مدرس و بلوار شهرداری نیز گزینه های ارزان برای خرید خانه در شهرری محسوب می شود. این بلوارها سطح دسترسی خوبی به پارک و سایر بخش های گردشگری دارند. البته که موقعیت این بلوارها در سال های اخیر با یک سری تغییرات همراه بوده است. مثلاً خیابان منفرد در لیست خیابان هایی قرار دارد که از سوی دولت مورد بررسی قرار می گیرد.

خرید خانه در شهرری در مدرس چهارم نیز از نظر قیمت شرایط خوبی دارد. خیابان نظری و محمودی دو مورد خوب از نظر گردشگری هستند به طوری که همیشه مشکل ترافیک در این خیابان ها دیده می شود. خیابان دیگری به اسم علیخانی نیز وجود دارد که سطح منطقه ای مخصوص به خود را شامل شده است.

خرید خانه در شهرری در منطقه فداییان اسلام نیز موقعیت خوبی دارد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد موقعیت ملک در این بخش قابل قبول بوده و سطح منطقه ای خوبی دارد. مناطق کمیل شمالی که نزدیک به سوتان جهان آرا هستند نیز از نظر قیمت ملک ارزان هستند و در شرایط مناسبی قرار دارند. از یاد نبرید که برای خرید خانه در شهرری باید بتوانید در ابتدا بودجه خوبی داشته باشید.

 

خرید خانه در شهرری در اطراف بوستان ماهور

بوستان ماهور نزدیک به میدان بروجردی است و به طور کلی موقعیت منطقه ای خاص خود را دارد. در اطراف این بوستان موقعیت خرید ملک در بهترین شرایط دنبال شده است. علی اکبر دهخدا و خیابان فرهنگ دو مورد مناسب خرید خانه در شهرری در اطراف بوستان ماهور هستند. این دو خیابان به طور کلی دارای موقعیت منطقه ای مخصوصی هستند و دسترسی به بلوار بروجردی را فراهم ساخته اند.  همینطور می توانید به سراغ خرید خانه در اطراف خیابان محسن بهروزی بروید که فاصله نزدیکی به بوستان ماهور دارد. قیمت خرید خانه در شهرری در این منطقه نسبتاً ارزانتر از سایر بخش ها است اما برخی از املاک هستند که از نظر تعرفه متفاوت از سایر گزینه ها هستند و به نوبه خود قابل قبول به نظر می رسند. خیابان پروین اعتصامی نزدیک به منطقه رحمان یارمحمدی بوده که از نظر موقعیت منطقه ای شرایط خوبی را شامل شده است. این منطقه به نوبه خود هم وضعیت گردشگری خوبی دارد و هم توانسته موقعیت خرید و فروش روتینی داشته باشد. این خیابان از نظر سطح گردشگری نیز گزینه مناسبی است.

راهنمای کامل خرید خانه در شهرری3

 

خرید خانه در شهرری در اطراف پارک جنگلی توسکا

پارک جنگلی توسکا نیز گزینه خوبی برای خرید خانه در شهرری محسوب می شود. در اطراف این پارک بزرگراه رستگار قرار دارد که سطح منطقه ای خاص خود را دارد. این بزرگراه به طور کلی از نظر منطقه ای امنیت مخصوص به خود را دارد، به طوری که خیابان های شقایق و سالم ملک نیز در نزدیکی این پارک موقعیت منطقه ای خوبی دارند و می توانند سطح منطقه ای با امنیت بالا داشته باشند. البته که موقعیت بزرگراه های رستگار نیز به شکل روتین ارزیابی شده است و ساخت و ساز در اطراف این بخش نیز رشد بهتری داشته است. در بهترین شرایط می توانید به خرید خانه در شهرری در بلوار قدس بروید. بلواری که هم توانسته سطح منطقه ای خوبی داشته باشد و هم نزدیک به مجتمع باران است. مجتمع باران و سایر بخش های مربوط به آن در سال های اخیر وابسته به گلبرگ است. این مجتمع در چندین سال اخیر توانسته نظر بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب نماید.

منطقه سعید افشاری یکی از مناطق خوب گردشگری محسوب می شود که در اطراف پارک جنگلی توسکا قرار دارد. این منطقه هم توانسته ساز و کار درآمدزایی خوبی داشته باشد و هم وابسته به بلوار دولت آباد است.

راهنمای کامل خرید خانه در شهرری4

 

خرید خانه در شهرری در بلوار ابریشم

در صورتی که قصد خرید خانه در شهرری در بلوار ابریشم دارید سعی کنید یک سری شرایط را مدنظر قرار دهید. اول اینکه این بلوار توانسته سطح منطقه ای خوبی داشته باشد و به نوبه خود قابل قبول است.

بوستان اندیشه و خیابان های اطراف آن در جدیدترین آمار موقعیت خرید ملک خوبی را شامل شده اند. این بوستان به طور کلی هم به شکل منطقه ای دسته بندی شده است و هم سطح گردشگری بالایی دارد. البته که موقعیت بوستان اندیشه در سال های اخیر یک سری تغییرات داشته است. مثلاً وضعیت ملک در این بوستان در بازسازی های پیاپی به نوسازی خوبی رسیده است. موضوع دیگر اینکه وضعیت ملک خریداری شده در خیابان بیست و یک متری بعثت با رشد اقتصادی خوبی همراه است. برخی دیگر از خیابان ها هستند که هم از نظر موقعیت ملک خوب بوده و هم می توانند سیاست های قیمت گذاری را مدنظر قرار دهند.

راهنمای کامل خرید خانه در شهرری5

 

خرید خانه در شهرری در اطراف بوستان گلمهر

خیابان های نظامجو، علیرضا سالکی، گلمهر و محمد پیرباغی در لیست خیابان های مشهور اطراف بوستان هستند که هم سطح منطقه ای خوبی دارند و هم به نوبه خود دارای دسترسی خوبی به بخش های مرکزی شهر هستند. این خیابان ها در سه سال اخیر مورد تایید شهرداری گلمهر قرار گرفته اند و در لیست بهترین خیابان های گلمهر هستند. البته که بوستان گلمهر و خیابان نهم اصلی دو بخش مهم منطقه ای بوده که می تواند زیر نظر گروه مشخصی از مهندسان عمران ارزیابی شود.

 

خرید خانه در شهرری در اطراف بوستان ایثار

خیابان ایثار و محمد منتظری دو گزینه مناسب در شهرری در اطراف بوستان ایثار است. البته که وضعیت این دو خیابان در سال های اخیر پیشرفت چندانی نداشته است اما از آنجایی که در نهایت به بلوار امام خمینی وصل شده است توانسته یکی از بخش های سرمایه گذاری خوب باشد. این بلوار می تواند هم وضعیت ساخت و ساز پیشرفته تری داشته باشد و هم وضعیت خانه هایی که به صورت پیش خرید هستند را مشخص کند. مشخص است که خیابان های اطراف این بوستان از نظر معماران وضعیت ساخت و ساز خوبی دارد.  بوستان بهشت وابسته به مناطق بنیادی است و توانسته وابسته به خیابان های بنیادی و صفوی ارزیابی شود. البته که این منطقه می تواند سطح منطقه ای خوبی داشته باشد و کسانی که قصد دارند خانه ویلایی خریداری کنند می توانند در این بخش نتیجه خوبی به دست آورند. این بوستان در سال های اخیر زیر نظر شهرداری از نظر آسفالت جاده ای شرایط خوبی دارد و توانسته موقعیت ملک را برای سودآوری بهبود دهد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در شهرری مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :