راهنمای کامل خرید خانه در خوی

راهنمای کامل خرید خانه در خوی

برای خرید خانه در خوی بهترین گزینه شناسایی خیابان ها و موقعیت منطقه ای این شهر است. خوی در لیست شهرهایی است که به بخش های فرعی و اصلی تقسیم شده است. در این مقاله قصد داریم در خصوص شرایط خرید خانه در خوی صحبت کنیم و موقعیت را مدنظر قرار دهیم.

 

محله های خوب خرید خانه در خوی

خیابان کوجری یکی از خیابان های مهم در خوی محسوب می شود. کوجری در لیست خیابان های خوب خوب قرار دارد. این خیابان به طور کلی وابسته به بلوار شمس تبریزی است و از چندین جهت برای خرید خانه در خوی مناسب است. اول اینکه منطقه مرکزی خوی محسوب می شود و وابسته به کوچه های ضلع غربی است. این بخش به طور کلی دسترسی خوبی به بیمارستان ها، مراکز خرید و همینطور مناطق گردشگری مختلف دارد. قیمت خرید خانه در خوی در این خیابان کمی گران است اما در لیست مناطقی قرار دارد که برای زندگی گزینه خوبی محسوب می شود. این منطقه در سال های اخیر وابسته به ساخت و سازهای گسترده شامل رویکرد مخصوصی دارد.

بلوار شهید احمدرضا یکی از بخش های مهم برای خرید خانه در خوی محسوب می شود. این بلوار به طور کلی وابسته به گذر اول شهر است و به خیابان های رضازاده و دستگیری وصل شده است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این محله برای خرید خانه وضعیت روتینی دارد.

خیابان سلمان زاده از بخش های مهم خوی محسوب می شود که وابسته به موقعیت منطقه ای خاصی بوده و یکی از بخش های بسیار نزدیک به بیمارستان قمر بنی هاشم است. خمینی شمالی و جنوبی دو خیابان مهم در خوی محسوب می شود که وابسته به میدان اصلی شهر است. این خیابان ها به طور کلی وابسته به بلوار 22 بهمن هستند و البته که سطح منطقه ای خاص خود را دارند.

راهنمای کامل خرید خانه در خوی2

 

خرید خانه در خوی در اطراف پارک

برای خرید خانه در خوی در اطراف بوستان بانوان، باید به سراغ خیابان های مصلی و کاظمی بروید. این خیابان ها در سال های اخیر توانسته اند بهترین موقعیت منطقه ای را شامل شوند. این دو خیابان که وابسته به بوستان بانوان است هم به بلوار 22 بهمن نزدیک است و هم توانسته به بخش های شریعتی وابسته شود. البته که این خیابان ها به واسطه موقعیت منطقه ای که دارند گزینه خوبی محسوب می شوند.

خرید خانه در خوی در اطراف پارک بهاران ربط از دیگر بخش های مهم محسوب می شود. این خانه ها دارای موقعیت منطقه ای جذابی است. کوچه گلشن رحمت از بهترین خیابان های مربوط به خوی است به طوری که وابسته به بخش های میانی دسته بندی شده است. این کوچه وابسته به خیابان بیست متری پاییزان ربط است. دسترسی از این خیابان به کوچه بیانلو نیز به خوبی فراهم است. خیابان سلمان زاده نیز از دیگر خیابانهای مهم خوی محسوب می شود و سطح زندگی قابل قبولی دارد.

خرید خانه در خوی در اطراف پارک حافظ، کوچه کامران و کوچه اخوان دو گزینه مناسب هستند. این دو کوچه که به خیابان شهید مجتبی اکبری وصل شده است موقعیت منطقه ای خوبی دارد. کوچه شهید نصیرزاده نیز در لیست کوچه های مهم مربوط به بخش اخوان است و توانسته با سطح نوسازی ویژه ای که دارد گزینه خوبی برای زندگی باشد.

 

خرید خانه در خوی در اطراف بیمارستان

در صورتی که قصد خرید خانه در خوی دارید و اصرار دارید که از نظر مسافت به بیمارستان قمر بنی هاشم نزدیک باشید می بایست به سراغ خیابان کوجری و خیابان منتظری بروید. این دو خیابان به طور کلی دسترسی خوبی به چهارراه محله دارند و البته که به میدان بسیج نیز نزدیک است. موقعیت این خیابان بیشتر مربوط به بخش های خمینی شمالی و جنوبی است. این خیابان در رده بندی های مشخص از نظر سبک رویکرد خوبی دارد. کوچه آغاسی 19 نیز یکی از خیابان های خوب برای خرید ملک در خوی محسوب می شود. این کوچه که هم وضعیت بافت شهری جدید را پوشش داده است و هم از نظر اقتصادی شرایط مخصوصی دارد می تواند یکی از بهترین خیابان هایی باشد که سودآور است و امنیت آن نیز تایید شده است.

خرید خانه در خوی در اطراف بیمارستان امام خمینی نیز مربوط به کوچه نقدعلی درستی است. این کوچه وابسته به منطقه استاد شهریار و بلوار شهید بهشتی جنوبی است. این بیمارستان به طور کلی وابسته به بلوار پانزده خرداد بوده و البته که به میدان شهدا نیز نزدیک است.

 

خرید خانه در خوی در اطراف مدرسه

مدرسه امام خمینی یکی از بهترین مدارس در خوی است که خرید خانه در اطراف این مدرسه در خیابان های حسین نژاد و بلوار آصفی قرار دارد. به طور کلی این خیابان وابسته بخش های ایثار و منور 2 است و البته که سطح منطقه ای مخصوصی دارد.

خرید خانه در خوی در اطراف هنرستان فنی شهید رجایی به طور کلی وابسته به خیابان امام خمینی و کوچه چلنگر نوه بیبی است که سطح منطقه ای مخصوصی دارد. بلوار مدرس و بلوار شهانق دو بخش مهم منطقه ای مربوط به خوی هستند که البته گزینه های گران از نظر قیمت گذاری هستند اما بسیار به هنرستان رجایی نزدیک است.

خرید ملک در خوی در اطراف دبیرستان دخترانه تربیت نیز فراهم شده است. کوچه های سید اورنقی، بهادری و حسین خانی از بخش های مهم منطقه ای هستند. این خیابان ها از نظر منطقه ای شرایط مخصوص به خود را دارند و البته که بافت نوسازی دارد.

 

خرید خانه در خوی نزدیک به میدان میوه و تره بار خوی

خرید خانه در خوی در نزدیکی میدان میوه و تره بار خوی دیده می شود. کوچه شهرآرا یکی از کوچه های خوب است که منطقه ای امن و آرام محسوب می شود. این کوچه متصل به بن بست بسیجیان است. از این کوچه به سایر بخش ها نیز موقعیت خوبی وجود دارد. کوچه گلها از 1 الی 7 نیز وابسته به همینطور خیابان است.

خیابان سردار شهید محمد فیبرلو نیز به این منطقه بسیار نزدیک است و موقعیت گردشگری مخصوص به خود دارد. این منطقه در سال های اخیر بیشتر مورد توجه کاسبان شهر قرار گرفته است اما بهترین شرایط برای کسانی است که قصد دارند در منطقه ای آرام زندگی کنند.

راهنمای کامل خرید خانه در خوی3

 

خرید خانه در خوی اطراف آرامستان

خیابان بعثت یکی از خیابان های مهم و مشخص در اطراف آرامستان خوی است. این منطقه به طور کلی وابسته به بخش های حاشیه ای شهر است. کوچه سیادت 1 الی 6 موارد خوبی برای خرید ملک در خوی محسوب می شوند. به طور کلی خیابان های بخش غربی وابسته به بخش های شمالی دسته بندی شده اند و البته که مسیر های مشخصی را در بر گرفته اند. همینطور می توانید در خیابان عابدپور نیز اقدام به خرید خانه داشته باشید که هم منطقه آرامی است و دسترسی خوبی به خیابان بشارت دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در خوی4

 

خرید خانه در خوی اطراف استادیوم ورزشی

خیابان ورزش موقعیت خوبی برای خرید ملک در خوی در اطراف استادیوم ورزشی است. این خیابان به بوستان ملت نیز وابسته است. این خیابان مربوط به خیابان دانشگاه است و به سایر بخش های مختلف متصل است. کوچه گلباران یک، دو و سه بخش های مربوط به همین منطقه هستند که گزینه خوبی محسوب شده و خانه ها به صورت پیش فروش نیز ارائه می شود.

 

خرید خانه در خوی در اطراف کمربندی

کمربندی صفرزاده یکی از بخش های خوب خرید خانه در خوی محسوب می شوند. خیابان های عرفان 15، حافظان و مرداد و آران گزینه های خوبی هستند که می توانید انتخاب کنید. میدان فجر وابسته به زریاب خوبی و همینطور بلوار شهید حاج حسینلو از دیگر بخش های مهم برای خرید خانه در خوی محسوب می شود که هم از نظر گردشگری وضعیت خوبی دارد و هم وابسته به خیابان دانشگاه است. البته که اگر قرار است برای خرید خانه اقدام کنید می توانید به سراغ میدان هوشمند نیز بروید. این میدان در چندین سال اخیر مورد ارزیابی قرار گرفته است.

راهنمای کامل خرید خانه در خوی5

 

نتیجه گیری

میدان مطهری یکی از بهترین میدان های شهر است که به بلوار شهید مطهری وصل است و توانسته زیر نظر شهرداری به موقعیت بهتری دسترسی داشته باشد. این بلوار از نظر منطقه ای شرایط خوبی دارد به طوری که به خیابان های رضازاده و محمدپور نیز متصل است. این میدان در بهترین شرایط خرید خانه های ویلایی قدیمی را برای شما فراهم می سازد. خیابان شهید جعفرنژاد یکی دیگر از خیابان های خوب منطقه محسوب می شود که می توانید از آن برای خرید خانه دیدن کنید.

در صورتی که بودجه خوبی دارید می توانید به خیابان های وصال بروید و خیابان های وصال 1 الی 2 موارد خوبی محسوب می شوند. میدان فجر یکی دیگر از بخش های خوب برای خرید خانه در خوی محسوب می شود که به بلوار شهید حاج حسینلو متصل است. این بلوار به طور کلی وابسته به مناطق غربی و شرقی است. همینطور میدان هواشناسی و سایر میدان های شهر نیز دارای موقعیت ملک خوبی هستند. شما می توانید در ابتدا خانه های کمتر از 75 متر را مورد بازدید قرار دهید تا رنج دقیق قیمت ملک برای شما مشخص شود و سپس موارد دیگر را مدنظر قرار دهید.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در خوی مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :