راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس

خرید خانه در شهر قدس که یکی از شهرستان های بخش غرب تهران است، یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود. قلعه حسن خان از بخش های مهم شهر قدس محسوب می شود که وابسته به شهرستان شهریار است. اینطور که مشخص است این شهر شامل چندین موقعیت منطقه ای خاص است و البته که دهستان های گسترده ای نیز دارد.

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف استادیوم شهدای شهر قدس

استادیوم شهدای شهر قدس در نزدیکی بلوار شهدا واقع شده است و به بلوار بهشت نیز متصل است. خرید خانه در شهر قدس در اطراف این استادیوم یک رویکرد اقتصادی و سرمایه گذاری بی نظیر است. این استادیوم در سال های اخیر مورد توجه تیم های عمرانی قرار گرفته است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد بلوار شهدا با انبوه سازی های گسترده ای که دارد توانسته بهترین موقعیت منطقه ای باشد. برای خرید خانه در شهر قدس در این منطقه نیاز است سری به خیابان های گلزار و اشکان بزنید که از نظر موقعیت منطقه ای شرایط خوبی دارد. بلوار بهشت به دادگستری شهر قدس نیز متصل است و به خیابان های فرعی راه دارد. این منطقه در بخش مرکزی شهر قرار دارد و مورد توجه شهرداری قرار گرفته است.

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس2

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف مرکز آموزش علمی کاربردی

مرکز آموزش علمی کاربردی شهر قدس یک مرکز مهم از دید دانشجویان محسوب می شود. این مرکز از بخش های غربی و شرقی به خیابان های آیدین و ساحل متصل است و از سوی دیگر به خیابان نگین نیز وصل شده است. موقعیت این مرکز در سال های اخیر بهبود داشته به طوری که به بلوار شهدا نیز وصل شده است. البته که خیابان ساحل شامل ساخت و سازهای جدید بوده و از این رو مورد توجه مردم تهران قرار گرفته است. برخی از آپارتمان ها چند سال ساخت هستند و برخی دیگر از نظر نوع سازه متفاوت عمل کرده اند. خیابان غدیر و سرو دو خیابان موازی با بلوار شهدا بوده و به مرکز آموزش علمی کاربردی شهر قدس نزدیک است. البته که موقعیت این مرکز آموزشی در سال های اخیر پیشرفت خوبی داشته است. این مرکز آموزشی در راستای موقعیت علمی خود یکی از مناطق سودآور در زمینه خرید ملک محسوب می شود. البته خیابان هایی که به سمت بخش غربی شهر قدس هستند نیز موقعیت منطقه ای خاص خود را دارند.

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس3

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف هنرستان حضرت رقیه

هنرستان حضرت رقیه که به مسجد قمر بنی هاشم وصل شده است موقعیت منطقه ای خاص خود را دارد. این هنرستان به طور کلی وابسته به بلوار نسترن و نیکوی دوم است. موقعیت منطقه ای این هنرستان به خیابان حسینی نیز متصل شده است. اینطور که بررسی ها نشان می دهد در راستای خرید خانه در شهر قدس در اطراف هنرستان دو رویکرد وجود دارد. رویکرد اول ساختمان های قدیمی است که از نظر طرح و ساخت به روز نیستند اما قیمت نسبتاً کمتری دارند. خیابان های لاله اول تا چهارم نیز مسیر مشخصی برای خرید خانه در شهر قدس هستند به طوری که به بلوار نسترن متصل هستند. خیابان های حسینی به خیابان نیکوی دوم و نیکوی اول متصل هستند.

کوچه های گلشن و خردمند و معلم و قلم از موارد خوبی هستند که برای خرید گزینه خوبی هستند. خیابان ابوذر نیز یکی از خیابان های مهم در اطراف هنرستان است و به مسجد قمر بنی هاشم وصل شده است. البته که شما می توانید به سراغ خیابان شهید قربانی نیز بروید که از نظر دسترسی به ایستگاه تاکسی گزینه خوبی خواهد بود.

خیابان های گل نرگس و درختی دو گزینه مهم در راستای خرید خانه در شهر قدس هستند که به پارک ها و فضاهای گردشگری این شهر نزدیک هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس4

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف بوستان ها

بوستان شهدای بخشایش شهر قدس یکی از بهترین مکان های تفریحی محسوب می شود که به خیابان شهید قربانی متصل است. این بوستان از نظر منطقه ای به خیابان های دانیال و درختی وصل شده است. این بوستان که به ایستگاه تاکسی متصل است از نظر موقعیت خرید ملک و زندگی گزینه بسیار خوبی است. البته که بوستان شهدای بخشایش به خیابان کارون نیز وصل شده است. این خیابان به جاده فرهنگ متصل است و همینطور به کوچه گلشهر نیز وصل می شود.

خرید خانه در شهر قدس در اطراف بوستان باران برای کسانی که دوست دارند به منطقه گردشگری نزدیک باشند گزینه خوبی محسوب می شود. خیابان های جعفریان و شاه قلی نیز دو خیابان مهم از نظر منطقه ای هستند که ساخت و ساز گسترده ای در آن صورت گرفته است به طوری که وضعیت خرید ملک در این بخش ها بیشتر از سایر بخش ها است. حلال کاشانی یکی از خیابان هایی است که هم به خیابان آزادگان وصل است و هم به محدوده کیمیا متصل شده است. البته که این موقعیت منطقه ای سطح گردشگری خوبی دارد. کاتب و کوثر دو خیابان مهم مربوط به بوستان باران هستند، خیابان هایی که هم موقعیت گردشگری خوبی دارند و هم به مدارس نزدیک هستند. خیابان شهید عالمی مربوط به درمانگاه امام حسین است این خیابان از نظر آسفالت و شهرسازی وضعیت خوبی دارد. خیابان های فریدونی و کاظمی پور نیز گزینه های مناسبی برای خرید خانه در شهر قدس محسوب می شوند. شما میتوانید خرید خانه در شهر قدس در خیابان کوثر را انتخاب کنید. خیابانی پر از موقعیت کسب و کار که توانسته سهم اقتصادی خوبی ایجاد کند.

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس5

 

پارک جوان یکی از پارک های مهم مربوط به شهر قدس است. این پارک به بخش های فاتح و خیابان جنت متصل است. خانه های این بخش ویلایی هستند و ساخت و ساز موقعیت کمتری به خود گرفته است. اغلب خانه ها متراژ زیادی دارند و البته که وضعیت هر ملک با ملک دیگر فرق دارد. خانه جوان شهر قدس در نزدیکی پارک جوان قرار دارد و به خیابان شهید خاکسار وصل شده است. این محدوده از نظر اینترنت پوشش دهی قوی دارد و این موضوع از سوی ساکنین منطقه مورد ارزیابی قرار گرفته است.

بوستان امیرکبیر متصل به حسینیه حضرت ابوالفضل است که هم موقعیت منطقه ای آن مشخص است و هم به خیابان سروستان وصل شده است. این بوستان از هر نظر قابل قبول است به طوری که امنیت بالایی دارد و به خیابان های ضلع غربی نیز وصل شده است. دسترسی از نقاط مختلف شهر به این بخش به خوبی فراهم شده است.

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف مدرسه

دبیرستان خوارزمی شهر قدس از دبیرستان های مشهور است که موقعیت منطقه ای بسیار خوبی دارد. این دبیرستان در نزدیکی خیابان چمن قرار دارد و به خیابان های ماه و شادمان نیز وصل شده است. خیابان های مهر و تابان موارد مهم متصل به این خیابان هستند. این مدرسه در محیطی آرام قرار دارد و به این دلیل خرید ملک در آن شرایط خوبی دارد. البته که وضعیت ملکی که خریداری می شود از سوی دولت تعیین شده است و گاه خانه هایی که در اطراف این مدرسه هستند قیمت گران تری دارند.

مدرسه سیامک محمودی و هنرستان فنی و حرفه ای سما دو مورد مهم در نزدیکی خیابان شهید عالمی و شهید قربانی هستند. این دو مدرسه در سال های اخیر موقعیت منطقه ای خاص خود را داشته و البته که به خیابان های مهر و آبان و آذر نیز وصل شده اند. خیابان های نهال و شقایق و بلوار نسترن آپارتمان های نوساز و بی نظیری را پوشش داده اند که از نظر قیمت کمی بالا هستند. قیمت خرید خانه در شهر قدس در این محدوده به نسبت سایر بخش ها بیشتر است. خیابان های نرگس، استقلال و بهار آزادی سه مورد مهم خرید خانه در شهر قدس هستند. خیابان شاه بوداغیان و استقلال نیز از دسته موارد مهم برای خرید خانه در شهر قدس هستند و قیمت گذاری های گسترده ای دارند.

مدرسه الزهرا و بنت الهدی دو مدرسه نمونه متصل به خیابان علامه دهخدا هستند و به خیابان های حقیقت 1 الی 3 نیز متصل شده اند. این مدارس به خیابان های اول تا سوم وصل شده اند. مدرسه خیری حاج مهدی رسولی نیز در این بخش وجود دارد که به درمانگاه امام حسین وصل شده است و البته که به بوستان باران نزدیک است. یک سری مدارس منطقه ای نیز هستند که معمولاً مربوط به مناطق شلوغ تر هستند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این مدارس هم از نظر موقعیت دسترسی شرایط خوبی دارند و هم به نسبت سایر بخش ها می تواند قیمت بهتری داشته باشد.

راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس6

 

خرید خانه در شهر قدس در اطراف مخابرات

خیابان های فجر و ناظر دو گزینه خوب در اطراف بازار امام رضا هستند. بازار امام رضا به مخابرات شهر قدس نیز متصل است و از نظر منطقه ای سطح دسترسی خوبی دارد. این بازار در سال های اخیر موقعیت گردشگری خاص خود را داشته است. خیابان عمارت از مناطقی است که موقعیت گردشگری مخصوص به خود را دارد و بسیاری از غیربومیان این منطقه را برای زندگی انتخاب می کنند.

بلوار شهید قربانی یکی از بلوارهایی است که به بخش مرکزی شهر نزدیک بوده و البته که قیمت خرید خانه در شهر قدس در این بخش گرانتر اعلام شده است.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در شهر قدس مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :