راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر

راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر

وقتی تصمیم خرید خانه در قائم شهر دارید باید هم مناطق را بشناسید و هم قیمت ها را بدانید. همه این موارد به شما کمک می کند انتخاب خوبی داشته باشید و از سرمایه گذاری خود لذت ببرید.

 

قائم شهر در یک نگاه

قائم شهر در لیست مهمترین شهرهای مازندران و بخش های شمال ایران قرار دارد. این شهر با محله های قدیمی خود شهرت زیادی یافته است. اینطور که مشخص است موقعیت زمین های حاصلخیز این شهر بسیار خوب است و این موضوع به سودآوری آن افزوده است. به طور کلی قائم شهر از بزرگترین و مهمترین شهرهای مازندران بوده و از آنجایی که از شهرهای شمالی محسوب می شود جنبه سرمایه گذاری به خصوص در بخش ویلا دارد. کسانی که قصد خرید خانه در قائم شهر دارند بدانند که این شهر در بین کوه و دریا واقع شده است و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است و میزان بارش باران و همینطور رطوبت در این شهر زیاد است. بخش های جنوبی قائم شهر با پوشش کوهپایه ای همراه بوده و بسیار سردتر است. زمستان های بارانی و برفی بخش جدانشدنی از قائم شهر بوده و رویکرد قابل توجهی دارد. قائم شهر در لیست شهرهای مهاجرپذیر است و به طور کلی اقوام مختلف مانند سوادکوهی ها و گرمساری ها و ساکنان بومی در این شهر زندگی می کنند. مردم این شهر به زبان های فارسی و گویش های مازندرانی نیز صحبت می کنند.

 

خرید خانه در قائم شهر در اطراف بیمارستان

کسانی که قصد خرید خانه در قائم شهر در اطراف بیمارستان ها را دارند باید بودجه بالایی داشته باشند. معمولاً قیمت خانه در اطراف بیمارستان ها بالا است و این موضوع باید از سوی شما مورد ارزیابی قرار بگیرد. بیمارستان رازی یکی از مهمترین بیمارستان های قائم شهر است که به امام زاده یوسف وصل شده است و موقعیت منطقه ای آن نیز تقریباً وسط شهر است. این بیمارستان به خیابان های یوسف الرضا و ابن سینا وصل شده است و در نهایت به خیابان رازی نیز متصل است. از سوی دیگر بیمارستان رازی به باشگاه ورزشی و پارک شهرداری نیز بسیار نزدیک است که یکی از بهترین امتیازات برای آن محسوب می شود.

راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر2

 

پل هوایی ابن سینا که از خیابان های سرهنگ فروتن و آزادی 64 عبور می کند سه گزینه مهم خرید خانه در قائم شهر محسوب می شود. البته که قیمت ها کمی بالا هستند و ساخت و ساز جدید جای موارد قدیمی را گرفته اند. در بررسی های صورت گرفته مشخص است که برخی از بخش ها مانند شهید مدرس و طالقانی و بانک سپه گزینه خوبی برای خرید خانه در قائم شهر محسوب می شوند. خرید خانه در قائم شهر در خیابان صالحی مازندرانی نیز از دیگر مواردی است که می توانید در اطراف بیمارستان رازی به سراغ آن بروید.

خرید خانه در قائم شهر در اطراف بیمارستان ولیعصر نیز امکان پذیر است. این بیمارستان نزدیک به اداره منابع طبیعی و جنگلداری است و به پارک ولیعصر نیز متصل است. موقعیت این بیمارستان به بلوار کارگر نزدیک است و کوچه های بهتر و لاله و شاهد سه گزینه خوب برای خرید خانه محسوب می شوند. این بیمارستان در بخش شرقی قائم شهر قرار دارد و موقعیت ملک مخصوص به خود را شامل شده اند. البته که موقعیت این بیمارستان نسبت به خیابان وحدت و شهید صالحی نیز تعیین شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر3

 

خرید خانه در قائم شهر در اطراف مدرسه

دبستان عمومی زنجانی یکی از دبستان های مشهور قائم شهر محسوب می شود که به خیابان های امام رضا و بوستان 3 وصل شده است، این دبستان از سوی شهرداری مورد بررسی قرار گرفته است و دارای موقعیت منطقه ای مخصوصی است. بوستان 3 نیز وابسته به بوستان 2 بوده و ملک از نظر قیمت در شرایط متوسط قرار گرفته است.

هنرستان کار و دانش بهیاری قائم شهر یکی از مشهورترین مواردی است که از سوی مردم بومی این شهر مورد ارزیابی قرار می گیرد. این هنرستان به خیابان های لاله 1 تا 8 متصل است و همینطور در خیابان شهید فلاحتی قرار دارد. این هنرستان که در یک منطقه آرام و خلوت قرار دارد موقعیت خوبی برای خرید خانه محسوب می شود. موقعیت ملک در این دبیرستان تعیین شده است و برخی از بخش ها جدا از بخش های دیگر قیمت گذاری شده اند.

دبیرستان پسرانه خوارزمی در قائم شهر نیز در خیابان پیام آوران و نسیم 5 قرار دارد. این دبیرستان که به کوچه های بیست متری نیما وصل شده است موقعیت منطقه ای خاص خود را دارد. البته که وضعیت این دبیرستان نسبت به بخش های دیگر کمی شلوغ تر است و خرید و فروش ملک در این منطقه با تعرفه های بالاتری همراه است اما مشخص است که برخی از خانه ها هنوز هم از نظر قیمت وضعیت خوبی دارند. موقعیت این منطقه به نسبت مناطق دیگر تعیین می شود و مشخص است که ملک مورد نظر باید زیر نظر دولت دسته بندی شود. بیست متری نیما و خیابان نسیم موارد خوبی هستند که می توانند با خرید و فروش همراه باشند.

دبیرستان شاهد و مهدکودک خندان در نزدیکی بیمارستان رازی قرار دارند و کوچه های شاهد 1 الی 12 می توانند موقعیت خرید خوبی باشند. البته که برای خرید خانه در این محدوده نیاز به بودجه بالایی است چون معمولاً زیر نظر گروه های تجاری تعیین موقعیت می شود و بهتر است که موقعیت ملک ارزیابی شود. البته که این دبیرستان در سال های اخیر فقط متوجه گروه خاصی از فرزندان شهید و … است.

خانه های اطراف مدرسه دخترانه ایمان و دبیرستان الزهرا دو گزینه خوب برای زندگی هستند. این دو مدرسه هم به موقعیت آزادی نزدیک هستند و هم به دبستان امام علی. البته که ملک مورد نظر در این بخش ها قدیمی بوده و به صورت ویلایی عرضه می شود. برخی از املاک هستند که قیمت بالاتری دارند و برخی دیگر از نظر تعرفه موقعیت خاص خود را دارند. این منطقه که به میدان آزادی نزدیک است در واقع بخش مرکزی شهر را تشکیل می دهد.

راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر4

 

دبیرستان عطیه که بین شهدای 18 و 19 واقع شده است و به طور کلی در خیابان شهدا قرار دارد شامل دو سبک خانه است. سبک های ویلایی و آپارتمانی هر دو مورد گزینه خوبی برای خرید هستند. از سوی دیگر این دبیرستان در یک موقعیت بسیار آرام قرار دارد و بهترین گزینه برای زندگی به دور از شلوغی های شهر است.

 

خرید خانه در قائم شهر در اطراف پارک

پارک ساحلی که در کنار چمن مصنوعی شهرداری قرار دارد یکی از بهترین مناطق گردشگری قائم شهر است. این منطقه به میدان امام خمینی و میدان جانبازان وصل شده است و توانسته از نظر سودآوری گزینه خوبی باشد. این پارک ساحلی که چند صباحی است به رونق خوبی رسیده است در لیست مناطق خوب خرید خانه در قائم شهر قرار دارد و کوچه های اطراف پارک از امنیت بالایی برخوردار هستند. سالن ورزشی جهان پهلوان به طور کلی وابسته به خیابان و کوچه های بهار نارنج 68 است و البته که به مناطق خوب گردشگری نیز نزدیک است.

خرید خانه در قائم شهر در اطراف پارک ولیعصر نیز فراهم شده است. خیابان های شاهد و یاس خیابان های مشهور در اطراف پارک ولیعصر هستند که موقعیت خوبی برای خرید ملک دارند. این بخش به طور کلی شامل موقعیت منطقه ای مخصوصی است و می تواند زیر نظر دولت تعیین وضعیت شود. از سوی دیگر ملکی که خریداری می شود می تواند شرایط پیش فروش را نیز تقبل نماید. خیابان کارگر و یاس 1 الی 3 گزینه های خوبی برای خرید ملک هستند.

خرید خانه در قائم شهر در اطراف پارک بالالموک نیز گزینه خوبی است. این پارک که به سالن ورزشی و زمین فوتبال وصل شده است، منطقه ای خوب از نظر پوشش دهی اینترنت می باشد. موقعیت این منطقه آنقدر خوب است که بسیاری از غیر بومیان در صدد هستند سرمایه گذاری خوبی در این بخش داشته باشند. از سوی دیگر منطقه دیگری در قائم شهر وجود دارد که وابسته به بخش های غربی شهر بوده و به فضای گردشگری نزدیک است.

راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر5

 

خرید خانه در قائم شهر در اطراف میدان بار

میدان بار قائم شهر یکی از بهترین مکان های خرید ملک محسوب می شود. این منطقه که به امامزاده محمد وصل شده است در فضایی دورتر از شهر قرار دارد و در نهایت به خیابان شهید جانپور وصل می شود. البته که موقعیت این منطقه به واسطه خانه های ویلایی که دارد از نظر قیمت گذاری شرایط خوبی دارد. قیمت خرید خانه در قائم شهر در اطراف میدان بار ارزانتر از سایر بخش ها است. برخی از محله ها هستند که دارای موقعیت قیمت گذاری خوبی هستند و برخی دیگر از محله ها هستند که دارای دو بخش منطقه ای بوده و می توانند شانس خرید را بهبود دهند. در هر صورت کسانی که قصد خرید خانه در قائم شهر دارند این نکته را مدنظر قرار دهند که باید ملک از نظر قدمت مورد بررسی قرار بگیرد و شهرداری تعیین کند که ملک مورد نظر از نظر سازه چقدر ایمن است. وضعیت ملک ارزیابی شده و سطح عملکرد آن نیز مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت قیمت گذاری نهایی به تایید رسمی می رسد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در قائم شهر مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :