راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار

سبزوار در لیست شهرهای بزرگ منطقه خراسان رضوی است. این شهر در بخش غربی استان قرار دارد و به طور کلی خرید خانه در سبزوار پس از مشهد و نیشابور با بیشترین تقاضا همراه است. سبزوار شهری تاریخی و سرسبز است و موقعیت منطقه ای خوبی دارد.

 

سبزوار در یک نگاه

سبزوار سومین شهر پرجمعیت استان خراسان رضوی محسوب می شود و رشته کوه های جغتای این شهر را به شهرت زیادی رسانده است. اینطور که مشخص است مردم سبزوار هنوز هم از پارچه بافی به عنوان یک شغل و تفریح و سرگرمی استفاده می کنند. زنان لباس هایی چین دار و قدیمی به تن می کنند و چارقد هنوز بخشی از موقعیت شهر سبزوار محسوب می شود.

آیین های سنتی این شهر به نسبت سایر بخش ها متفاوت است و البته که موقعیت سرمایه گذاری خوبی نیز دارد. به طور کلی سبزوار یکی از شهرهایی است که مردم آن علاقه زیادی به تاریخ و سنت دارند، این را از معماری خانه هایی که در سبزوار وجود دارد نیز می توان به سادگی حس کرد. سبزوار شهری پر از فضای گردشگری خوب است و البته که با خرید خانه در سبزوار به عنوان یک غیر بومی می توانید موقعیت سرمایه گذاری خوبی داشته باشید و از فضای آن استفاده کنید.

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار2

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف پارک

باغ ملی یکی از بخش های بسیار مهم در راستای خرید خانه در سبزوار محسوب می شود. این منطقه که وابسته به شهرداری سبزوار است می تواند سطح منطقه ای خاص خود را داشته باشد و به امکانات آن بسیار افزوده می شود. باغ ملی در خیابان اسرار شمالی و خیابان اسدآبادی قرار دارد. اینطور که مشخص است موقعیت منطقه ای باغ ملی نسبت به گذشته تغییراتی داشته است و از نظر دسترسی به تاکسی و اتوبوس بهترین گزینه محسوب می شود. باغ ملی به بیمارستان فوق تخصصی حشمتیه سبزوار و به درمانگاه فرهنگیان وصل شده است. همینطور به بیمارستان بخش غربی حشمتیه نیز دسترسی دارد. در بخش شرقی این باغ دبیرستان اسرار قرار دارد. شما می توانید خیابان های نواب صفوی شماره 1 الی 6 را برای خرید خانه در سبزوار انتخاب نمایید. همینطور می توانید به سراغ خیابان های اسدآبادی 14 الی 18 بروید و به طور کلی کوچه های سهراب و عطا ملک را نیز انتخاب کنید. خیابان های اسدآبادی دو بخش مهم منطقه ای در سبزوار محسوب می شود که به اداره های اصلی شهر متصل هستند.

خرید خانه در سبزوار در اطراف باغ کودک نیز گزینه خوبی است. باغ کودک که در بین خیابان های مهران 6 الی 10 قرار دارد و به خیابان ابن مبین نیز متصل است گزینه خوبی برای خرید محسوب می شود. این پارک که دارای امکانات ورزشی خوبی است می تواند سطح منطقه ای مشخصی داشته باشد. ابن یمین به طور کلی یکی از خیابان های مهم سبزوار در راستای خرید خانه محسوب می شود چون به بخش کاشف شمالی و همینطور سایر بخش ها وصل شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار3

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف هویزه نیز گزینه مهمی است. هویزه یکی از بخش های مهم گردشگری سبزوار محسوب می شود که به میدان های شهدای هویزه و خیابان انقلاب از 1 تا 30 متصل است. به طور کلی اینطور که بررسی ها نشان می دهد کسانی که قصد خرید خانه در سبزوار دارند باید بتوانند این خیابان را موقعیت خوبی برای خود در نظر بگیرند. خیابان های سرچشمه 1 الی 3 موارد خوبی هستند که برای خرید ملک استفاده می شوند. البته که خیابان انقلاب و نهضت نیز می تواند گزینه خوبی برای خرید باشد و خیابان حکمت پور 8 نیز به نوبه خود وضعیت ملکی خوبی دارد.

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف مدرسه

دبیرستان شهید محمدیانی شاهد 3 یکی از بخش های مهم سبزوار محسوب می شود که به خیابان ولی عصر و یاسین وصل است و موقعیت منطقه ای خوبی دارد. این منطقه به بخش های سرچشمه و هویزه وصل است و به خیابان های ولیعصر غربی نیز وصل است. البته که خیابان های ولیعصر غربی و حکمت پور نیز موارد مهمی محسوب می شوند که به بخش های امیرکبیر 19 نیز وصل هستند و برای سرمایه گذاری شرایط خوبی دارند. سبزوار یکی از شهرهای مهم خراسان است که مدارس مختلفی را تحت پوشش قرار داده است. دبستان مهر کوشک و راهنمایی برادران یزدی نیز دو مورد مهم هستند که وابسته به خیابان های گلشن و یاسین هستند. از سوی دیگر به طور کلی این بخش ها وابسته به خیابان های گلشن یک الی سه است. در این بخش که ساختار روتین اقتصادی دارد می توان حدس زد که هر بخش مجزا از بخش دیگر ارزیابی شده است. تربیت معلم 3 و 5 دو خیابان مهم سبزوار هستند و هر یک از این خیابان ها در رده بندی های اقتصادی مخصوصی قرار دارند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد وضعیت اقتصادی این بخش ها کمی روتین تر از سایر بخش ها است و هرچه به سمت خیابان هویزه نزدیک می شویم سطح منطقه ای تغییرات مخصوص به خود دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار4

 

دبیرستان ستوده و دبستان سمیه به طور کلی وابسته به خیابان های امیر کبیر و گلشن است که این دبستان می تواند به بلوار شهدای کوشک نیز وصل باشد. از سوی دیگر موقعیت این بلوار به بخش های علامه وصل شده است. در بهترین شرایط می توانید به سراغ بلوار شهدای کوشک و بلوار امیر کبیر بروید. مناطقی که وابسته به بخش رازی بوده و سطح خرید و فروش ملک آن روتین تر از قبل است. البته که برای خرید باید برخی دیگر از بخش ها ارزیابی شود.

دبستان دخترانه ارشاد از دیگر دبستان های معروف در سبزوار است که در خیابان رازی قرار گرفته است. این دبستان وابسته به خیابان بهاران و شهید اسماعیل عبادی است. موقعیت این دبستان وابسته به کوچه های صبا است و همینطور به خیابان شهید ریوندی وصل شده است. این دبستان که مربوط به منطقه گلشن است به طور کلی دارای وضعیت گردشگری مخصوصی بوده و خرید ملک در اطراف آن می تواند اثربخشی خوبی داشته باشد.

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف بیمارستان

در راستای خرید خانه در سبزوار در اطراف بیمارستان دو موضوع مطرح است. اینکه بخش غربی را انتخاب می کنید یا شرقی با هم فرق دارد. منطقه غربی شامل خیابان های پرستار و بلوار کشاورز است و اینکه بخش شرقی را انتخاب می کنید که وابسته به خیابان امیر کبیر 52 است. خیابان های پرستار و پاییزان و رسالت نیز موارد خوبی در راستای خرید خانه در سبزوار محسوب می شوند. از سوی دیگر این خیابان ها می توانند سطح منطقه ای خاص خود را داشته باشند و به بلوار رازی نیز وصل هستند.

هنرستان فنی شهید ساده از دیگر بخش های مهم خرید خانه در سبزوار محسوب می شود. این خیابان که به خیابان های طالقانی و امیر کبیر وصل شده است موقعیت منطقه ای خاصی دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار5

 

بیمارستان امداد بهشتی وابسته به کوچه های پرستار است و در لیست خیابان های پرتردد محسوب می شود. البته که خیابان های امیرکبیر و پرستار و بلوار کشاورز و طالقانی همگی موقعیت خوب و قابل قبولی دارند. جاده سلامت یکی دیگر از بخش های خوب برای خرید خانه در سبزوار محسوب می شود. این جاده ها که به بخش های منطقه ای شهر وصل شده اند می توانند زیر نظر دولت ارزیابی شوند. هنرستان فنی شهید ساده یکی از بهترین هنرستان هایی است که به بلوار کشاورز وصل است و البته که در یک منطقه بسیار خلوت و خوب واقع شده است و امنیت بالایی دارد.

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف دانشگاه

دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار یکی از مشهور ترین دانشگاه ها محسوب می شود که به دانشگاه پیام نور نیز وصل شده است. از سوی دیگر این دانشگاه به هنرستان فنی شهید دیواندری وصل شده است و در نزدیکی بزرگراه ابریشم قرار دارد. این دانشگاه به خیابان های اندیشه 1 الی 8 وصل است و خیابان های این بخش به نسبت بخش های دیگر متفاوت هستند. خیابان دکتر سیادتی یکی از بهترین مناطق برای خرید خانه در سبزوار محسوب می شود. این خیابان که به کوچه های فرهنگ و مهارت و دانش وصل هستند به طور کلی دارای وضعیت ساخت و ساز روتین و به روز تری بوده و البته که قیمت ملک نیز در این بخش ها بالاتر است.

دانشگاه فرهنگیان و مدرسه دبیرستان شهید محمدیانی شاهد 3 در یک منطقه فرهنگی قرار دارند. هر یک از این دانشگاه ها در سال های اخیر به رشد علمی خوبی رسیده اند. به طور کلی خیابان ولی عصر و یاسین دو خیابان مهم برای زندگی محسوب می شوند که هم آپارتمان های سبک قدیم را شامل شده اند و هم شامل خیابان های نوساز می شوند. بسیاری از بخش های دیگر نیز هستند که وابسته به بلوار فرید خراسانی بوده و به خیابان نبوت و تربیت معلم نیز وصل هستند.

راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار6

 

خرید خانه در سبزوار در اطراف میدان کوشک

بلوار کوشک یکی از بلوارهای خوب مربوط به کوچه های هویزه است. این بلوار وابسته به منطقه ولیعصر و شهید ریوندی است. به طور کلی خیابان های خاتم یک الی سه نیز گزینه های خوبی برای خرید ملک محسوب می شوند. کوچه های ولیعصر و کوچه های بخش غربی رازی نیز نزدیک به میدان کوشک هستند.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در سبزوار مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :