راهنمای کامل خرید خانه در ورامین

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین

محله های لوکس خرید خانه در ورامین را پیدا کنید و از خرید خود لذت ببرید. ورامین در لیست مناطقی است که هم درگیر سنت است و هم فضای مدرن را وارد کرده است. اینطور که مشخص است موقعیت خرید ملک در ورامین به نسبت سایر بخش ها بیشتر است و سطح گردشگری خوبی را شامل شده است. در این مقاله راهنمای کامل خرید خانه در ورامین را با شما در میان می گذاریم.

 

ورامین در یک نگاه

ورامین یکی از شهرستان های استان تهران است که محبوبیت خود را مدیون آب و خاک و حاصلخیز و جلگه ای است. ورامین از سمت جنوب به دریاچه نمک ختم می شود و از بخش های شمالی نیز به رشته کوه های البرز متصل است. این شهر به طور کلی یکی از مناطق جداگانه از تهران است و توانسته رویکرد اقتصادی مخصوص به خود داشته باشد. ورامین از سطح دریا بیش از 950 متر ارتفاع دارد و در شمال آن نیز کوه های البرز دیده می شود. در بخش شمالی قله دماوند نیز وجود دارد. توانایی کافی باری کشت و زرع در این شهر فراهم شده است و خاک های رس و کوره های آجرپزی ورامین نیز بسیار مشهور هستند.

کسانی که قصد خرید خانه در ورامین دارند بدانند که این منطقه از نظر آب و هوایی معتدل و خشک است و تابستان های آن به دلیل وزش بادهای محلی گاهی از 40 درجه سانتیگراد بیشتر هم می شود به طوری که از تهران گرمتر خواهد بود. در طول زمستان وضعیت آب و هوایی به چندین درجه زیر صفر می رسد و سوز و سرمای آن به واسطه فضای باز و آزاد بیشتر نیز احساس می شود. بهار و پاییز ورامین بسیار ملایم و معتدل است.

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین2

 

خرید خانه در ورامین در اطراف بوستان جوان

بوستان جوان یکی از بوستان های بسیار دل انگیز و خاطره ساز در ورامین است که افراد زیادی علاقه به زندگی و خرید خانه در اطراف این بوستان دارند به طوری که تا صحبت از خرید خانه در ورامین می شود شخص دوست دارد به سراغ بوستان جوان برود و در ابتدا حوالی این بوستان را مورد بازدید قرار دهید. بوستانی سرسبز در بخش نسبتاً مرکزی شهر که به مسجد جامع متصل شده است. این بوستان در امتداد خیابان شهید همت و میدان مادر قرار دارد. موقعیت بوستان به نسبت بخش های دیگر فرق می کند و یکی از بوستان های گردشگری مخصوص به شمار می آید. البته که وضعیت این بوستان به نسبت خیابان های غربی و شرقی شهر متفاوت ارزیابی شده است. خیابان گل نرگس و خیابان های میلاد نور و اتحاد و شهید مفتح موارد خوبی برای خرید خانه در ورامین در نزدیکی بوستان جوان هستند. اینطور که مشخص است این بوستان به سالن ورزشی شهید امیر گلف باشی وصل شده است که یکی از امتیازات مهم برای بوستان محسوب می شود. خیابان امام خمینی در ضلع دیگر بوستان قرار دارد و به کوچه های فارسی و شهید اردستانی و … وصل شده است.

کوچه های فهمیده و شهید مفتح و فارابی سه گزینه مهم برای خرید خانه در ورامین محسوب می شوند. این بخش ها به خیابان امامزاده عبدالله متصل هستند و البته که شامل کوچه شهید کریمی نیز می شود. موقعیت این بوستان به نسبت بوستان های دیگر کمی فرق دارد و مشخص است که یکی از بهترین منطقه های گردشگری محسوب می شود. از یاد نبرید که برای خرید خانه در ورامین در این بوستان بودجه کافی داشته باشید. کوچه لاله 1 الی 5 کوچه های منطقه ای خوب هستند که وضعیت خرید ملک را به درستی دنبال می کنند. مجتمع مسکونی مخابرات دقیقاً متصل به بوستان و نزدیک به میدان مادر است و فروش آپارتمان ها در این مجتمع اغلب با قیمت مناسب همراه بوده و جنبه اقتصادی بالایی دارد. از یاد نبرید که این بوستان در رده بندی های مشخص توانسته سازو کار های مخصوص به خود را دنبال نماید. وضعیت بوستان به نسبت گذشته بهبود داشته و امنیت بالایی برقرار است.

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین3

 

خرید خانه در ورامین در اطراف بوستان مشاهیر

پس از بوستان جوان، بوستان مشاهیر ورامین شهرت بالایی دارد. این بوستان نزدیک به میدان رازی است و شامل کوچه های معاف می شود. از این بوستان به خیابان های فرهنگیان و محمد ارسطونی نیز موقعیت منطقه ای خوبی گزارش شده است. میدان رازی از میدان های خوب ورامین محسوب می شود به طوری که خرید ملک در این بخش ها کمی با رقابت همراه است. کوچه های علوی و فرهنگیان دو گزینه خوب برای خرید خانه در ورامین محسوب می شوند که به بوستان مشاهیر بسیار نزدیک هستند. این کوچه که به شهید حسنی و بسیج نیز وصل می شوند موقعیت منطقه ای بسیار خوبی دارند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد بیشترین رویکرد خرید خانه در ورامین در کوچه معاف و احمد کافی دیده می شود که به خیابان های حسینی و حیدری وصل شده است. البته که موقعیت این کوچه ها به نسبت سایر بخش ها بهتر است. از یاد نبرید که وضعیت این کوچه ها زیر نظر دولت و شهرداری آسفالت شده است و سطح منطقه ای خوبی دارد. در بهترین شرایط خرید خانه در ورامین می تواند زیر نظر گروه های مشخصی دنبال شود.

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین4

 

خرید خانه در ورامین در بلوار امام رضا انتخاب خوبی است و متصل به میدان رازی و بوستان مشاهیر است. این بلوار که زیر نظر شهرداری طراحی و ساخته شده است توانسته به کوچه های وحدت اسلامی و رضا مهدانیان وصل شده باشد. اینطور که مشخص است موقعیت این کوچه به ایستگاه اتوبوس نیز به خوبی فراهم شده است. کوچه های حمایت و حیدری و حسینی نیز انتخاب خوبی هستند که از نظر دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی می تواند یک انتخاب بسیار خوب باشد. در جدیدترین ارزیابی های صورت گرفته اینطور به نظر می رسد که برخی از بخش ها توسط دولت تعیین موقعیت می شوند به طوری که یک بخش بتواند ساز و کارهای بهتری داشته باشد. ارزیابی های روتینی صورت گرفته مبنی بر اینکه آپارتمان سازی کمی بهبود یابد و البته که موقعیت هر کوچه به نسبت سایر بخش ها مشخص شود.

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین5

 

خرید خانه در ورامین در اطراف مدرسه

از آنجایی که رفت و آمد به مدرسه یکی از موضوعات مهم است و کسانی که محصل دارند باید به سراغ مناطقی بروند که به مدارس نزدیک است بهتر است که این کوچه ها را انتخاب کنید. کوچه باغچه و کوچه رمزی موارد مهمی برای خرید خانه در ورامین در اطراف مدرسه دخترانه ابوذر غفاری است. این کوچه ها وابسته به خیابان های منصوری و اردستانی است و البته که به کوچه های 12 فروردین متصل شده است. موقعیت این کوچه ها به نسبت سایر بخش ها متفاوت است و البته که سطح اقتصادی خاص خود را می طلبد. کوچه منصوری نیز به بخش های اول و دوم وصل شده است و برای خرید خانه در ورامین بهترین گزینه محسوب می شود.

دبیرستان فاطمیه و هنرستان کار و دانش انصارالحسین از بخش های مهم خرید خانه در ورامین محسوب می شود. این بخش به طور کلی به ساختمان پزشکان متصل است. خیابان شهدای ده دی یکی از بهترین خیابان هایی است که وابسته به کوچه های امام حسن است. البته که کوچه های امام حسن مجتبی و امام رضا نیز گزینه های خوبی هستند. این مدارس به کوچه های تربیت و نیکوکاری نیز وصل شده است.

هنرستان صنعتی حر یکی از هنرستان های مهم در اطراف ورامین است که به خیابان شهید قندی متصل است. این هنرستان به طور کلی وابسته به استخر کوثر بوده و البته که مربوط به خیابان شهید بهشتی است و ساخت و سازهای کاربردی گسترده ای را شامل شده است. خیابان شهید قندی و شهدای ده دی از موارد مهم محسوب می شود که زیر نظر گروه های مختلف ارزیابی شده است. این گزینه ها وابسته به خیابان شهید ابراهیمی است. دبستان پسرانه رسالت دین یکی دیگر از دبستان های مهم ورامین است که وابسته به میدان امام حسین است و سطح منطقه ای مخصوص به خود دارد. خرید خانه در ورامین در اطراف این دبستان بیشتر در کوچه های قدس و شهدا ارزیابی شده است و قیمت خانه ها نیز متغیر هستند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد این منطقه می تواند دسترسی خوبی به بخش های غربی و ایستگاه حمل و نقل عمومی نیز داشته باشد.

راهنمای کامل خرید خانه در ورامین6

 

خرید خانه در ورامین در اطراف بازارچه

بازارچه طالقانی در ورامین یکی از بازارچه های خوب محسوب می شود که وابسته به خیابان طالقانی است و بهترین موقعیت خرید خانه در ورامین در نزدیکی این بازارچه مربوط به کوچه نوری می شود. اینطور که مشخص است بانک مسکن و پاسارگاد و ملی نیز به این منطقه نزدیک هستند. ساختمان پزشکان مهدی یکی از بهترین ساختمان های منطقه ای محسوب می شود که وابسته به میدان امام خمینی است. آپارتمان سازی در این بخش ها رشد خوبی داشته است و خیابان مسجد جامع نیز وابسته به این میدان است. کوچه شهیدان اکبری از کوچه های مهم در اطراف بازارچه محسوب می شود که دارای رویکرد آپارتمان سازی جدید بوده و وضعیت خوبی به مرکزیت شهر دارد. اینطور که مشخص است این کوچه در سال های اخیر از نظر پوشش اینترنت نیز شرایط خوبی دارد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در ورامین مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :