راهنمای کامل خرید خانه در ساوه

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه

ساوه مشهور به شهر یاقوت سرخ است شهری هزارساله که قدمت آن به کل دنیا شناخته شده است. این شهر در لیست شهرهای بخش شمالی استان مرکزی است. اگر قصد خرید خانه در ساوه دارید موقعیت این شهر و رویکرد منطقه ای آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

 

ساوه در یک نگاه

مردم ساوه به زبان ترکی صحبت می کنند اما زبان فارسی نیز در بین مردم شهر رویت شده است. به طور کلی ساوه در لیست شهرهای مهم محسوب می شود و پوشش مردم اغلب کلاه نمدی و کلاه گوشی و کلاه پهلو است. مردم این شهر دارای سنت های قدیمی هستند. کسانی که قصد خرید خانه در ساوه دارند باید بدانند که بسیاری از معماری های این شهر قدیمی و سنتی بوده و هنوز هم سنت پا برجا است.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه2

 

خرید خانه در ساوه در اطراف بوستان

بوستان کودک یکی از بوستان های مشهور در ساوه است. این بوستان به بلوار شریعتی وصل شده است و وابسته به خیابان فرهنگ و شریعتی 24 است. البته که وضعیت این بلوار به نسبت سایر بخش ها متفاوت است. خیابان های فرهنگ 1 و 2 دو بخش مهم برای خرید خانه محسوب می شوند. شریعتی و زنجانی دو خیابان مهم در راستای خرید خانه در ساوه محسوب می شوند. میدان معلم یکی از میادین مهم شهر محسوب می شود. خیابان های مهدی 1 و 8 در لیست خیابان های مهم ساوه هستند. موقعیت این خیابان ها به نسبت سایر بخش ها ارزیابی شده است.

بوستان سلمان ساوجی یکی از بوستان های مشهور محسوب می شود که وابسته به بلوار دانشجو و بلوار بصیرت است. به طور کلی این موقعیت به طور کلی وابسته به میدان دانشگاه بوده و سطح منطقه ای مخصوص به خود را دارد. موقعیت خیابان های شهید ابراهیمی و شریعتی 23 نیز خوب است و شرایط مناسبی دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه3

 

خرید خانه در ساوه در اطراف پارک شهر نیز گزینه خوبی محسوب می شود. خیابان های گلستان 8،9،10 یکی از بهترین خیابان هایی است که در اطراف پارک شهر دیده می شود. این خیابان که متصل به منطقه طالقانی 2 است وضعیت ملک خوبی دارد.

بوستان ولیعصر یکی از بوستان های مهم در ساوه محسوب می شود و خیابان های مطهری و امام خمینی گزینه های مهم این منطقه هستند. این بوستان به طور کلی وابسته به خیابان شهید مطهری بوده و زیر نظر شهرداری بخش بندی شده است.

 

خرید خانه در ساوه در اطراف مجموعه ورزشی تختی

موقعیت این مجموعه ورزشی به طور کلی وابسته به موقعیت جمهوری 18 و 22 است این مجموعه ورزشی که به بلوار جمهوری متصل است می تواند سطح دسترسی خوبی به مرکز جراحی سینا ایجاد نماید.

کوچه یار و هدایت موقعیت خوب منطقه ای دارد و البته که سطح گردشگری خوبی را شامل شده است. این کوچه وابسته به میدان شهید معماریان و زمانی است و البته که شامل خیابان های فردوسی 23 و 26 نیز می شود. موقعیت این خیابان وابسته به بخش های فردوسی ارزیابی شده است و البته که برای خرید ملک در این شرایط باید چندین موضوع را مدنظر قرار دهید. اینکه این خیابان ها اغلب از سوی شهرداری آسفالت شده اند و وابسته به کوچه های ضلع غربی باشند. کوچه های استقلال و شقایق و طاهر موقعیت منطقه ای خوبی هستند و وابسته به شهر ساوه است.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه4

 

بوستان شکوفه های قرآنی از دیگر بوستان های مشهور شهر محسوب می شود. این بوستان ها به طور کلی وابسته به بلوار فردوسی و میدان شکوفه هستند که سطح دسترسی خوبی را ایجاد می کنند. موقعیت این بوستان به میدان فردوسی نیز نزدیک بوده و موقعیت منطقه ای خوبی دارد. دسترسی از این بوستان به پارک و بلوار تعاون به خوبی فراهم شده است و کوچه های اطراف همگی دارای سطح گردشگری خوبی هستند.

موقعیت منطقه ای این بخش به نسبت بخش های دیگر فرق دارد. البته که سطح گردشگری باید به صورتی باشد که بتواند به کوچه های حافظ و تقوا و دربند نیز نزدیک باشد و از نظر دسترسی به ایستگاه تاکسی موقعیت خوبی داشته باشد.

 

خرید خانه در ساوه در اطراف دانشگاه آزاد

بلوار شهید بهشتی و بن بست فضیلت دو بخش مهم برای خرید خانه در ساوه محسوب می شوند که در اطراف دانشگاه آزاد قرار دارند. این دو کوچه وابسته به بلوار حیدری و فهمیده هستند و البته که سطح منطقه ای خاصی را شامل می شوند به طوری که آپارتمان سازی در این بخش ها رشد زیادی داشته است. این منطقه از سایر بخش ها جداگانه است. بن بست فضیلت به طور کلی وابسته به خیابان های شهید ابراهیمی و خیابان زنجان است. این دو بخش از سوی دولت نیز دسته بندی منطقه ای شده است. موقعیت این بوستان به نسبت بوستان های دیگر متفاوت است. بوستان کودک یکی از بوستان های مهم مربوط به فرهنگ و شریعتی 24 است که سطح منطقه ای مخصوص به خود را دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه5

 

میدان معلم یکی از میادین مهم شهر است که وابسته به بلوار شریعتی است و از سمت شرق نیز متصل به بوستان کودک است. کوچه های فرهنگ و شریعتی 22 موارد مهم در راستای خرید خانه در ساوه محسوب می شوند.

خرید خانه در ساوه در اطراف بوستان شکوفه های قرآنی یک موقعیت مهم محسوب می شود. این بوستان در نزدیکی بلوار فردوسی و مسجد است و البته که به بلوار تعاون وصل است. بن بست قائم و اورنگ دو بن بست مهم مربوط به میدان شکوفه هستند. این دو بن بست به طور کلی وابسته به مناطق گردشگری شرقی است و البته به استقلال شرقی نیز وصل است.

 

خرید خانه در ساوه در شهرک فجر

شهرک فجر یکی از شهرک های مهم ساوه محسوب می شود. این شهرک وابسته به خیابان شهید یعقوبی و همینطور کوچه های تدبیری است که موقعیت منطقه ای خوبی را شامل می شود. موقعیت این بخش از سمت شرق وابسته به بازارچه میوه و تره بار است و البته که به کوچه های ابوذر و 9 متری دوم متصل هستند. از سوی دیگر کوچه های 9 متری اول و یاسر و بعثت به طور کلی در لیست کوچه های مهم برای خرید خانه در ساوه محسوب می شود. این شهرک وابسته به بخش غربی منطقه است.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه6

 

خرید خانه در ساوه در اطراف مدرسه

مدرسه پسرانه شاهد یکی از بهترین مدارس شهر ساوه محسوب می شود که به بلوار شهید بهشتی متصل است. مدرسه مشعل هدایت و حاج حسن جراحی زاده نیز دو مدرسه مهم دیگر هستند که موقعیت خوبی در راستای خرید ملک دارند. این مدارس به طور کلی وابسته به پل شهید چمران بوده و سطح گردشگری مخصوصی دارد. در نزدیکی این بخش ها کانون فرهنگی شهدای محراب نیز وجود دارد که وابسته به پل شهید چمران است. به طور کلی کسانی که قصد خرید خانه در ساوه در منطقه ای آرام و دور از نقطه مرکزی شهر دارند می توانند به سراغ این بخش بروند. این بخش در ضلع غربی شهر قرار دارد و شرایط مناسبی را شامل شده است.

دبستان توکلی یکی از دبستان های مهم شهر هستند که به بلوار شهید بهشتی و آوینی وصل شده است. کوچه های محرم 2 الی 8 موارد خوبی برای خرید خانه در ساوه هستند که نزدیک به این دبستان بوده و سطح گردشگری خوبی را شامل شده است. این بخش ها به طور کلی وابسته به کوچه های بهشتی نیز بوده و کسانی که قصد خرید خانه در ساوه دارند باید این موارد را بررسی کنند. موقعیت این دبستان کمی دور از شهر است.

مدرسه زینب کبری یکی از بهترین مدارس در ساوه است و در مسیر مدرسه غیر انتفاعی سما قرار دارد. موقعیت این مدرسه به نسبت بخش های دیگر خوب است. این مدرسه به طور کلی وابسته به بلوار شهید فهمیده بوده و البته که به بلوار شهید فهمیده نیز متصل است. خانه های اطراف مدرسه اغلب نوساز هستند و به طور کلی در لیست خانه هایی قرار دارند که موقعیت منطقه ای خوبی داشته و دولت در صدد است تا بتواند سبک بهتری برای آنها در نظر داشته باشد. این مدرسه که وابسته به موقعیت حاج حسن جراحی زاده است یکی از مدارس بین المللی شهر محسوب می شود. موقعیت منطقه خوب است و از نظر امنیتی در وضعیت مناسبی قرار دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در ساوه7

 

خرید خانه در ساوه در اطراف بیمارستان

بیمارستان حضرت فاطمه یکی از بیمارستان های مهم ساوه است و در نزدیکی میدان شهید ناصری قرار دارد. این بیمارستان به بلوار شهید ناصری وصل شده است و وابسته به حوزه حضرت فاطمه است. موقعیت این بیمارستان بهبود یافته است و سطح گردشگری مناسبی دارد. از سوی دیگر این بیمارستان می تواند به خیابان های شهید یعقوبی نیز وصل شده باشد که خیابان نسبتاً خوبی محسوب می شود. سطح منطقه ای این بیمارستان بهبود داشته است و البته که می توان آن را یکی از بهترین شرایط برای خرید خانه در نظر داشت.

مرکز جراحی سینا یکی از مراکز بهداشتی و درمانی در ساوه محسوب می شود که در کنار خیابان های ناصری و شقایق قرار دارد و وابسته به بلوار شریعتی است و البته که به بلوار ورزشی جمهوری نزدیک است. موقعیت این مرکز جراحی به میدان معلم نزدیک است. البته که خانه های این بخش اغلب از نظر سازه شرایط خوبی دارند و سطح منطقه ای نیز امنیت کافی دارد.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در ساوه مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :