راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران

سئول یکی از منطقه های مشهور در تهران است و بازار خرید خانه در سئول تهران داغ است. در این مقاله قصد داریم در دور و اطراف این منطقه کنکاشی داشته باشیم تا متوجه شویم که بهترین موقعیت خرید به چه صورت است.

 

سئول در یک نگاه

سئول یکی از خیابان های مهم در تهران است که از بیمارستان آرمان آغاز می شود و به صورت چند بخشی ادامه دار است. کسانی که قصد خرید خانه در سئول تهران دارند، می توانند در کوچه های متصل به این خیابان اقدام به بررسی نمایند.

 

خرید خانه در سئول تهران در شهرک

شهرک سئول که مربوط به منطقه ونک است یکی از بهترین مکان های خرید خانه محسوب می شود. این شهرک دقیقاً در کنار خیابان نسترن واقع شده است و از سمت جنوب به خیابان نرگس وصل می شود. موقعیت این شهرک به نسبت سایر بخش ها متفاوت است. آپارتمان ها دو دسته هستند. دسته اول نسبتاً نوساز است و موقعیت منطقه ای خاص خود را دارد. دسته دوم مربوط به بخشی است که شامل رویکرد منطقه ای خاصی می شود و آپارتمان ها نسبتاً قدیمی تر هستند. موقعیت آپارتمان های جدید و قدیم در این شهرک بسیار روتین است و سطح گردشگری خاص خود را دارد. شهرک سئول یکی از بهترین شهرک هایی است که قیمت خرید ملک در آن منصفانه به نظر می رسد. آپارتمان های شهرک همگی بلوک بندی شده اند. هر بلوک جدا از بلوک دیگر دسته بندی شده است و وضعیت امنیت خوبی گزارش شده است.

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران2

 

شهرک سئول نزدیک به دایره المعارف اقتصاد زنان ایران است و از این رو یکی از مکان های خوب اقتصادی و سودآور برای خرید خانه محسوب می شود. البته که این شهرک وابسته به خیابان نرگس بوده و زیر نظر دولت پشتیبانی شده است. خیابان نرگس در چند سال اخیر با ساخت و سازهای روتینی همراه بوده است. ضلع شمالی این خیابان به روز بوده و از جدیدترین سبکهای معماری تبعیت می کند البته که این شهرک وابسته به منطقه اقتصادی شهر است و رویکرد خاص خود را دارد.

بلوک های 1 الی 22 در ضلع غربی شهرک سئول قرار دارد که موقعیت منطقه ای ایمن و دارای گارد نگهبانی است. این بخش شامل دسته بندی های مخصوصی می شود. مثلاً آپارتمان های بلوک 12 از نظر زیربنا بزرگتر از بخش های 6 و 7 هستند و تنوع خوبی در خرید فراهم می شود. اینطور که بررسی ها نشان داده است موقعیت بلوک های این بخش از بخش های دیگر متفاوت است.

سمت جنوبی خیابان نرگس نیز بلوک بندی های 1 الی 18 وجود دارد، این بخش با نوسازی و بازسازی آپارتمان های قدیمی همراه بوده و توانسته یک رویکرد خوب منطقه ای را شامل شود. البته که موقعیت جنوبی خیابان نرگس از نظر دسترسی به وسایل نقلیه عمومی شرایط خاص خود را دارد.

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران3

 

خرید خانه در سئول تهران در اطراف بیمارستان

بیمارستان حیوانات خانگی حمیدرضا فتاحیان در مرکز سئول تهران قرار دارد و این منطقه به انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران وصل شده است. موقعیت این بیمارستان وابسته به سطح منطقه ای خاصی که دارد گزارش می شود. بخش جنگل فناوری اطلاعات از بخش های مهم خرید خانه در سئول تهران است و البته که این بخش زیر نظر دولت تعیین موقعیت شده است. در ارزیابی های صورت گرفته مشخص است که اگر قرار به خرید خانه در سئول تهران باشد نیاز است که بلوک بندی های این منطقه مشخص شود. بلوک های 10 الی 40 مربوط به اطراف بیمارستان هستند که ساخت و سازهای روتین و به روزی را پوشش داده اند. از سوی دیگر خیابان نسترن و خیابان های مربوط به چهارم شرقی نیز وجود دارد که سطح اقتصادی خوبی دارند و منطقه به روزی از نظر کسب و کار محسوب می شود. این منطقه امنیت بالایی دارد و سطح گردشگری خوبی را در بر گرفته است.

 

بهترین محله خرید خانه در سئول تهران از نظر دسترسی

یکی از بهترین بخش هایی که برای خرید خانه در سئول تهران مورد پذیرش قرار گرفته است، کوچه های اطراف ایستگاه اتوبوس میدان پیروزان و ایستگاه اتوبوس پیروزان ولیعصر و کوچه دوازده متری دوم است. این کوچه ها شامل ساخت و ساز و های چند بخشی هستند و فدراسیون فوتبال ایران نیز بین کوچه 12 متری دوم و سوم قرار دارد. اگر این خیابان را تا انتها طی کنیم به ایستگاه اتوبوس فدک متصل می شود. اینطور که مشخص است این محله از نظر گردشگری دارای شرایط خاص خود است و قیمت خرید خانه در سئول تهران نیز کمی بالاتر گزارش شده است. کوچه 12 متری اول در انتهای خیابان زکی زاده و رشید یاسمی بوده و البته که به مجتمع آموزشی روزبه وصل شده است. خیابان شیخ بهایی و مجتمع قضایی شهید صدر از دیگر بخش های مهم این شهر هستند. ایستگاه تاکسی و اتوبوس در این مناطق به صورت همه روزه فعالیت دارند و سطح دسترسی خوبی را شامل شده اند.

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران4

 

خرید خانه در سئول تهران در اطراف مدرسه

مجتمع آموزشی روزبه و دبیرستان روزبه اول در منطقه سئول قرار دارد و کسانی که قصد خرید خانه در سئول تهران دارند از نظر دسترسی به مدارس مشکلی نخواهند داشت. این دو مدرسه بین کوچه 12 متری اول و یازدهم قرار گرفته است و در نهایت به خیابان صابری وصل می شود. مشخص است که موقعیت این کوچه وابسته به بخش های هفتم و امیر است.

 

خرید خانه در سئول تهران در اطراف پارک

پارک کوچکی بین کوچه های قوام پور و کوچه پانزدهم وجود دارد. موقعیت این بخش از نظر قیمت ملک به نسبت سایر بخش ها ارزانتر است اما دقت کنید که آپارتمان های نوساز اغلب از نظر مصالح قیمت گذاری متفاوتی دارند و این موضوع سبب می شود که قیمت ملک متفاوت به نظر برسد.

بوستان باغ ایرانی یکی از بوستان های مشهور در سئول تهران است. این بوستان که سطح دسترسی خوبی به بخش های مختلف شهر دارد از نظر بورس املاک شهرت زیادی دارد. در اطراف این بوستان کوچه صابری و خیابان پانزدهم وجود دارد و باغ ایرانی نیز وابسته به این کوچه ارزیابی شده است. خانه های این بخش اغلب از نظر قیمت گذاری مناسب تر از گذشته هستند و کوچه های نهم الی یازدهم نیز وجود دارد که ساخت و سازهای جدیدتری را پوشش داده است. این بوستان به طور کلی وابسته به بخش شمالی شهر است.

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران5

 

خرید خانه در سئول تهران در اطراف بازار میوه و تره بار

در صورتی که قصد خرید خانه در سئول تهران در اطراف بازار دارید به سراغ کوچه های زاهدی یک الی پنج بروید که هم دسترسی خوبی به مرکز شهر دارند و هم به صورتی طراحی شده اند که به سوپرمارکت ها و سایر بخش های آموزشی نزدیک هستند. موقعیت این بخش به نسبت بخش های دیگر متفاوت هستند. بسیاری از شرکت های سئول نیز مربوط به همین بخش است. نرخ خرید خانه در سئول تهران در این منطقه گران است و باید بودجه خوبی داشته باشید.

 

خرید خانه در سئول تهران در اطراف پل

پل سئول یکی از پل های مشهور مربوط به بزرگراه هاشمی رفسنجانی است که ایستگاه اتوبوس به آن نزدیک است. این پل که وابسته به منطقه مهندسین مشاور شورا است توانسته سطح منطقه ای خاص خود را داشته باشد. موقعیت این پل از بخش های دوم غربی و سوم غربی متفاوت است. در واقع خیابان های دوم و سوم شرقی مربوط به ضلع شمالی پل هستند و در لیست بخش های بالاشهر محسوب می شوند. در صورتی که قصد شما سرمایه گذاری کلان در زمینه ملک و املاک است می توانید این بخش را انتخاب کنید.

راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران6

 

خرید خانه در سئول تهران در نزدیکی پل محمدی زاده

انتهای خیابان سئول به پل محمدی زاده ختم می شود و به پل روگذر و همینطور هتل پارسیان وصل شده است. این پل وابسته به مرکز جامع سرطان بوده و البته که موقعیت مخصوص به خود دارد. ساختمان هایی که در اطراف هتل پارسیان اوین ساخته شده اند وضعیت خوبی دارند و بسیار نوساز و زیبا هستند. معماری به کار رفته در این بخش وابسته به رستوران های مختلف است و البته که سطح منطقه ای خاص خود را دارد.

ایستگاه اتوبوس آتی ساز یکی از بخش های مهم مربوط به سئول است این ایستگاه وابسته به خیابان نورالهی بوده و به بخش های بلوک 15 الی 17 ختم می شود. اینطور که مشخص است این ایستگاه وابسته به موقعیت منطقه ای غرب شهر بوده و سیاست های روتینی را شامل شده است.

پارکینگ های طبقاتی این منطقه سبب شده تا ازدحام بیشتری احساس شود و به طور کلی در لیست مکان های شلوغ قرار دارد.

آپارتمان هایی که در اطراف مسجد جامع الزمان قرار دارد همگی نوساز هستند و وابسته به مجتمع مسکونی حضرت عبدالعظیم قرار گرفته اند. سطح منطقه ای این آپارتمان ها خوب است و البته که ساخت و سازهای گسترده ای را تحت پوشش قرار داده است. در بررسی های صورت گرفته مشخص است که غیر بومیان اغلب علاقه به خرید آپارتمان از مجتمع دارند و تا به امروز این رویکرد فراهم شده است که هر منطقه زیر نظر گروه های مختلف ارزیابی شود. در بهترین شرایط برخی از آپارتمان ها هستند که به صورت پیش فروش نیز ارائه می شوند.

امیدوارم که مطلب راهنمای کامل خرید خانه در سئول تهران مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :