گلدان ها و روش های انتخاب و قرار دادن آنها در دکوراسیون منزل

گلدان ها و روش های انتخاب و قرار دادن آنها در دکوراسیون منزل

روش های طراحی دکوراسیون با گلدان های مختلف

گلدان های گل از اجزای زیبا و البته دوست داشتنی دکوراسیون هستند، گلدان ها از لوازم مهم و عناصر متمایزی هستند که نباید هیچ خانه ای عاری از آنها باشد، زیرا این گلدان های متنوع برای تکمیل ظرافت مکان و تبدیل فضا به مکانی شیک و و لوکس به کار می روند.

علاوه بر این استفاده از گلدان گل رز محبوب در دکوراسیون، منزل شما را به طبیعت نزدیک تر می کند و مکانی دنج توام با آرامش را به وجود می آورد.

گلدان های گل به مانند همه گل ها و گیاهان که هیچ یک شبیه هم نیستند، از تنوع طرح و رنگ و مدلهای مختلفی برخوردارند، انتخاب گلدان هایی با شکل و طرح و نقش متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ که نیازی نیست شبیه و ست یکدیگر باشند می توانند به راحتی برای زیبایی فضای خانه، استفاده شوند.

گلدان های گل رز با رنگ های متنوع و زیبا چند سالی است از پرطرفدارترین و محبوب ترین لوازم طراحی دکوراسیون است که در عین سادگی و منحصر به فردی، فضایی مدرن، به روز و متمایز به ارمغان می آورد، این سبک حتی برای استفاده در حیاط و بالکن نیز جذابیت ویژه ای دارد و فضایی آرام و جذاب ایجاد می کند.

گلدان ها و روش های انتخاب و قرار دادن آنها در دکوراسیون منزل2

فضاهای مناسب  قرارگیری گلدان ها

  • بهترین فضاها برای قرار دادن گلدان های گل، فضاهای پرت و بلا استفاده خانه است، می توانید به این طریق علاوه بر اینکه یک کنج سبز زیبا داشته باشید، از گوشه گوشه فضا استفاده بهینه کنید، قرار نیست همه گلدان های را روی زمین بچینید، می توانید گلدان های کوچک تر را آویزان کنید و یا روی پایه بچینید.
  • ورودی خانه نیز مکانی مناسب برای قرار دادن گلدان هاست، این ایده زیبا موجب می شود اعضای خانواده و میهمانان در بدو ورود با یک فضای رنگی و دلباز مواجه شوند، ایده استفاده از رنگ های صورتی و سفید در رنگ گلدان ها باعث لمس روشنایی و شادی می شود.
  • قرار دادن گلدان های گل در اتاق ناهار خوری باعث راحتی و آرامش در محل می شود و با ایجاد رنگ و بوی دلچسب اشتها را باز می کند.
  • استفاده از گلدان های گل در بالکن اتاق خواب و لبه پنجره ها از ایده های قدیمی و زیبای استفاده از این ابزارهای سبز است.
  • برای استفاده از گلدان در اتاق نشیمن، بزرگ ترین و زیباترین آن را انتخاب کنید و در کنار کاناپه قرار دهید زیرا این ایده یکی از محبوب ترین سبک های استفاده از گلدان در دکوراسیون داخلی است و فضایی متمایز و زیبا ایجاد می کند.

استفاده از گلدان های خالی از گل و یا پر از گل های طبیعی و یا مصنوعی، منحصر و مخصوص به سبک خاصی نیست و این مزیت عالی در هر سبک دکوراسیونی به راحتی قابل اجراست، انتخاب گلدانی متناسب و همخوان با سایر لوازم خانه با ایجاد هارمونی ویژه، تاثیرات مثبت آن را در زیبایی چندین برابر خواهد کرد.

گلدان ها و روش های انتخاب و قرار دادن آنها در دکوراسیون منزل3

امیدوارم که مطلب گلدان ها و روش های انتخاب و قرار دادن آنها در دکوراسیون منزل مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :