6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی

در هر خانه ای بدون شک یک عدد سرویس بهداشتی قرار دارد که آن را باید به بهترین نحو ممکن طراحی نمایید. البته که در برخی از خانه ها تعداد سرویس بهداشتی بیشتر است و باید آنها را بر اساس سبک دکوراسیون خانه طراحی نمایید. در واقع باید بدانید این بخش از خانه یکی از بخش های جدایی ناپذیر می باشد که بدون آن در خانه و یا حتی ساختمان های اداری نمی شود زندگی کرد. برخی از افرادی که می خواهند سبک دکوراسیون این بخش از فضای خانه خود را لوکس تر نشان دهند از تجهیزاتی که لوکس تر هستند استفاده می کنند.

برخی از افراد هم تنها تجهیزات معمولی را در این بخش مورد استفاده قرار می دهند. سینک روشویی یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش هایی می باشد که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با برخی از مهمترین سینک های روشویی شما را آشنا می سازیم تا بهترین نمونه های آن را برای این بخش از فضای خانه خود خریداری کنید.

 

انواع سینک روشویی در سرویس بهداشتی :

زمانی که  حرف از یک سرویس بهداشتی لوکس و زیبا می شود بدون شک باید بدانید که این بخش دارای تجهیزات زیبا و لوکس می باشد. یکی از این تجهیزات که باید مورد استفاده قرار بگیرد سینک روشویی می باشد. بدون شک شما از این بخش نمی توانید صرف نظر کنید و باید یکی از انواع آنها را خریداری نمایید. سینک روشویی انواع متعددی دارد و هر یک از انواع آنها ویژگی های مختلفی دارد. شما برای خرید هر یک از انواع این سینک های روشویی باید به سلیقه و سبک دکوراسیون دستشویی خود توجه داشته باشید و سپس یکی از بهترین نمونه های آن را خریداری کنید. برخی از این نمونه ها که شما می توانید خریداری کنید عبارت می باشد از :

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی1

 

  1. زیر سنگی :

یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع از سینک های روشویی سرویس بهداشتی دارد این است که ظاهر آنها زیبا و ساده می باشد. محل قرار گرفتن آن زیر پیشخوان است و باید آن را به درستی نصب کنید. لبه های این نوع از سینک های روشویی با پیشخوان در یک سطح قرار خواهد گرفت، به همین دلیل آب به راحتی از روی پیشخوان به درون سینک هدایت خواهد شد. یکی از نکات بسیار مهمی که در مورد نصب آنها وجود دارد و باید شما بدانید این است که تنها بر روی سطوح سنگی آنها را نصب می کنند.

به همین دلیل قیمت این نمونه از روشویی ها نسبت به روشویی های دیگر تا حدودی بیشتر است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به تمیز بودن اهمیت زیادی می دهید باید بدانید این نمونه از سینک های روشویی بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. برخی از نمونه مدل های دیگر سنگ روشویی که شما می خواهید نصب کنید ویژگی های دیگری دارند. ولی باید بدانید این نمونه از سینک های روشویی به تازگی محبوبیت زیادی را به دست آورده اند و افراد زیادی اقدام به نصب آنها می نمایند.

 

  1. سینک روشویی لبه دار :

یکی از دیگر سینک های روشویی که شما برای سرویس بهداشتی می توانید خریداری کنید سینک های لبه دار می باشد. از نظر ظاهری این نمونه از سینک های روشویی شباهت زیادی به سینک های زیر سنگی دارند. به طور معمولی این نمونه از سینک های روشویی زیر پیشخوان نصب می شوند. یکی از نکاتی که در مورد این نمونه از روشویی های وجود دارد این است که به راحتی آنها را نمی توانید تمیز کنید، چرا که ریزش آب به اطراف تا حدودی دشوار می باشد. شما می توانید با استفاده از یک حوله و یا یک دستمال اطراف سینک را به خوبی تمیز کنید. در واقع باید بدانید مانند سینک های زیر سنگی این نمونه از سینک ها به راحتی تمیز نمی شوند.

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی2

 

برای نصب این نمونه از سینک های روشویی باید بدانید که پیشخوان های چوبی بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. به همین دلیل شما هزینه زیادی را برای نصب کردن آنها نیازی نیست پرداخت کنید. یکی از نکات بسیار مهمی که زمان خرید باید به آن دقت داشته باشید این است که به ظاهر آن توجه داشته باشید. زیبایی آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا با دکوراسیون فضای شما مطابقت لازم را داشته باشد. برخی از انواع روشویی ها که لبه دار هستند در عین ساده بودن بسیار شیک می باشند.

 

  1. سینک روشویی پایه دار :

سینک های روشویی پایه دار برای سرویس بهداشتی بهترین انتخابی است که می توانید داشته باشید. در واقع باید بدانید این نمونه از سینک ها کلاسیک هستند که بیشتر ما شاهده وجود آنها در سرویس های بهداشتی بوده ایم. پایه آنها به گونه ای طراحی شده است که لوله ها در قسمت پایه آن پنهان شده و به همین دلیل شما می توانید در هر نوع دستشویی که لوله های آن مشخص است از آن استفاده مفیدی داشته باشید. زمان خرید این نمونه از سینک های روشویی باید دقت داشته باشید که تمیز کردن آن تا حدودی دشوار است و اگر آنها دچار زنگ زدگی شوند شما نمی توانید آنها را به خوبی مورد استفاده قرار دهید. بنابراین دقت داشته باشید زمان خرید این نمونه از سینک های روشویی بهترین و با کیفیت ترین نمونه های آن را خریداری کنید.

 

  1. سینک های روشویی کاسه ای :

سینک های روشویی کاسه ای که در سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد از جمله سینک های زیبا و مدرن می باشد که آن را روی پیشخوان قرار می دهند. متریال های متنوعی برای تولید این نمونه از سینک ها مورد استفاده قرار می گیرد که هر یک از آنها زیبایی خاص و منحصر به فردی دارد. قیمت هر یک از سینک ها بسته به نوع متریالی که روی آنها به کار رفته است با یکدیگر متفاوت می باشد و شما باید در این مورد اطلاعات خود را افزایش دهید.  نصب این نمونه از سینک ها بیشتر روی پیشخوان های گرانیتی می باشد که در این صورت نمایی لوکس تر و چشمگیرتر خواهد داشت. یکی از مهمترین ایراداتی که در این نمونه از سینک ها وجود دارد این است که به راحتی تمیز نمی شوند.

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی3

 

در واقع بعد از اینکه این نمونه سینک ها را روی پیشخوان نصب کنید تمیز کردن آنها دشوار تر می شود. این نمونه از سینک ها در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند که شما باید زمان خرید به خوبی اندازه های آن را مورد بررسی قرار دهید. در واقع باید به فضای دستشویی خود و اندازه سینکی که می خواهید خریداری کنید دقت داشته باشید تا آن را مطابق با فضای دستشویی خود خریداری کنید.

 

  1. سینک روشویی کابینتی :

تقریبا تمامی سینک های روشویی که در سرویس بهداشتی نصب می شود کمد دارد و شما می توانید وسایل خود را درون این کمدها قرار دهید. شما می توانید لوازم ضروری خود را درون  این کمدها قرار دهید تا از آلوده شدن آنها جلوگیری شود. همچنین شما می توانید کابینت ها و کمدهای دیگری هم در سرویس بهداشتی خود نصب کنید و از این فضا نهایت بهره برداری را نمایید. شما با توجه به نیازهای خود بهتر است یکی از بهترین نمونه های آن را خریداری کرده و در دستشویی خود آن را نصب کنید. اگر دستشویی شما در اندازه کوچکی طراحی شده است باید اندازه روشویی را کوچک انتخاب کنید. اگر هم فضای دستشویی تان تا حدودی زیاد است می توانید یکی از روشویی هایی را که اندازه بزرگ تری دارد خریداری کنید.

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی4

 

  1. قفسه دیواری :

از دیگر تجهیزاتی که درون سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد قفسه های دیواری می باشد. این قفسه ها در اندازه ها و ابعاد متنوعی تولید می شوند و شما می توانید وسایل زیادی را روی آنها قرار دهید. بیشتر افراد این نمونه از قفسه ها را بالای سینک نصب می کنند. شما می توانید وسایل تزئینی روی این قفسه ها قرار دهید تا زیبایی فضای خود را افزایش داده و از آن فضا لذت ببرید. جنس هر یک از انواع این قفسه ها با هم متفاوت است و باید به خوبی آنها را بر اساس دیگر تجهیزات درون دستشویی خود خریداری کنید. امروزه طراحان ساختمان می توانند بهترین ایده ها را به کار ببرند تا زیبایی فضا را افزایش دهند. طراحان دکوراسیون در ابتدا فضای شما را مورد بررسی قرار داده و سپس یکی از بهترین نمونه های قفسه را نصب می کنند.

6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی5

 

کلام آخر :

سینک روشویی یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزاتی می باشد که شما باید در سرویس بهداشتی خود یکی از انواع آنها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. شما باید با توجه به دکوراسیون و فضای طراحی شده دستشویی خود یکی از انواع آنها را خریداری کرده و نصب کنید. از جمله مهمترین نکاتی که شما باید برای نصب هر یک از آنها به آن توجه کنید اندازه و نوع سینک می باشد که با دستشویی شما مطابقت لازم را داشته باشد. در مورد این مسئله می توانید با طراحان که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا بهترین نمونه را برای خرید و نصب به شما معرفی کنند تا نصب نمایید.

امیدوارم که مطلب 6 نمونه از سینک های روشویی سرویس بهداشتی مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :