ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد

ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد

رنگ زرد از جمله رنگ­های گرم و پرانرژی محسوب می‌شود که به کار گرفتن آن در طراحی دکوراسیون داخلی منازل این امکان را در اختیار شما قرار می­دهد تا بتوانید از یک اتاق رنگارنگ و پرانرژی برخوردار شوید. رنگ زرد به راحتی با تمامی رنگ­ها ترکیب می‌شود و گرما و انرژی نور خورشید را در فضا پخش می­کند.

در ادامه چند نمونه از طراحی دکوراسیون منازل با رنگ زرد را مورد بررسی قرار می­دهیم.

 

  1. بهره گرفتن از رنگ­های متنوع و شاد در کنار رنگ زرد

یکی از رنگ­هایی که شما می­توانید در طراحی اتاق نشیمن از آن استفاده کنید رنگ زرد است، قبلا گفتیم که رنگ زرد به راحتی با تمامی رنگ­ها ترکیب می­شود و امکان استفاده از رنگ­های متنوع را در اختیار شما قرار می­دهد.

ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد1

 

به عنوان مثال همانطور که در تصویر بالا مشاهده می­کنید بهره گرفتن از دیوارهای زرد رنگ موجب ایجاد یک گالری بی نظیر و جذاب از رنگهای متنوع ­در اتاق نشیمن شده است.

وجود مبلمان آبی رنگ، کوسن­هایی با الگوی رنگی متنوع، یک لایه فرش به رنگ آبی آسمانی در کنار گرمای رنگ زرد به تعادل رسیده­ اند و محیطی آرامش­بخش ایجاد کرده است.

 

  1. به کار گرفتن رنگ­های گرم در کنار رنگ زرد

در صورتی که قصد دارید برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود از سبک سنتی بهره بگیرید استفاده از رنگ زرد در کنار دیگر رنگ­های گرم یک گزینهۀ بسیار عالی به شمار می­ آید.

ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد2

 

به عنوان مثال همان طور که در تصویر بالا می ­بینید استفاده از پرده­ و اسباب و اثاثیه ­ای با رنگ قرمز به خوبی توانسته است در بین دیوارهایی با رنگ زرد خودنمایی کند.

صندلی ­ها، فرش و دیگر اسباب و اثاثیه موجود از یک الگوی غنی پیروی می­ کند که توانسته است رنگ گرم قرمز و زرد را به خوبی با هم ترکیب کند.

 

  1. رنگ­ آمیزی سقف اتاق با رنگ زرد

در صورتی که قصد دارید رنگ زرد از جمله رنگ­های غالب در طراحی دکوراسیون داخلی منزل شما باشد بهترین راه رنگ­ آمیزی سقف اتاق با رنگ زرد است، استفاده از پرتوهای نور خورشید در کنار رنگ زرد و به کارگیری پارچه­ ها، کوسن­ها، مبلمان و … (که دارای ترکیبی از رنگ­های متنوع در کنار رنگ زرد هستند) می ­تواند بهترین روش برای ایجاد روشنایی هر چه بیشتر در محیط باشد، بدون اینکه یک رنگ خاص بیش از حد برجسته شود.

 

  1. استفاده از مبلمان­هایی با رنگ زرد

رنگ ­آمیزی دیوارها به رنگ زرد تنها شیوه به کار گیری این رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل نیست، شما می­توانید از مبلمان­های زرد رنگ نیز برای این کار بهره بگیرید.

ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد3

 

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می ­کنید به کارگیری مبلمان­های راه راه زرد پررنگ توانسته است در کنار کف ­پوشی به همین رنگ، کوسن­های آبی نفتی و بهره گرفتن از نور طبیعی خورشید محیطی ویژه و منحصر به فرد ایجاد کند.

 

  1. ایجاد یک دکوراسیون ظریف و متعادل

در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن خود می­توانید از تابلوها و اسباب و اثاثیه با رنگ زرد خیلی کم­رنگ و ملایم استفاده کنید تا بدین وسیله تعادل و لطافت بی­نظیری در محیط ایجاد کنید. استفاده از مبلمان چوبی و بهره گرفتن از رنگ­های خنثی در کنار رنگ زرد می­تواند به شما در ایجاد این تعادل کمک کند.

امیدوارم که مطلب ایده طراحی دکوراسیون به رنگ زرد مورد پسندتون بوده باشه.

اگر سوال یا نظری دارید حتما در بخش نظرات برامون بنویسید.

برای مشاهده مطالب بیشتر وارد وبلاگ هومیز شوید.

خبرنامه پیامکی

با عضویت در خبرنامه پیامکی هومیز از آخرین خبر ها و اطلاعیه های هومیز مطلع شوید.

ثبت نظر :